Įkraunama...
Įkraunama...

Piršlio korimas + Piršlio kraujas

QUOTE(ErikaI @ 2005 08 02, 12:00)
Bandau prisegti savo gamybos etiketę  4u.gif


Erika, labai gražu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Svajukė*: 02 rugpjūčio 2005 - 11:20
QUOTE(laukine @ 2005 08 02, 11:59)
svajuke - labai liux  thumbup.gif  etiketes


Šias etiketes kažkuri kita forumietė darė. Aš jas tik idėjau. Didelis dėkui jai už idėjas smile.gif
Atsakyti
...kokios idejos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
nu merginos, jus mene isgelbejot group.gif
Atsakyti
Bandau įmesti ir aš savos gamybos etiketes rolleyes.gif
http://images.bite.l...efa18299644.jpg
http://images.bite.l...efa160a295b.jpg
http://images.bite.l...efa1736388f.jpg
Atsakyti
Sveikos, mielosios,
pirmiausia aciu VISOMS, kurios mielai idejo tiek daug med=iagos apie vestuves, Jus labai man pad4jot.
Tik neramina vienas klausimelis, gal turite ideju, kuo galetu persirengti pirslys, idomiai, siuolaikiskai ir tuo paciu juokingai???????
Aciu! g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingridute @ 2005 08 06, 22:09)
Sveikos, mielosios,
pirmiausia aciu VISOMS, kurios mielai idejo tiek daug med=iagos apie vestuves, Jus labai man pad4jot.
Tik neramina vienas klausimelis, gal turite ideju, kuo galetu persirengti pirslys, idomiai, siuolaikiskai ir tuo paciu juokingai???????
Aciu! g.gif



O kada tau vestuvės?Žinau,kaip galim labai labai gerai apsirengti, tik nenorėčiau iki savo vestuvių išduoti. smile.gif Jei kartais tau būtų po maniškių, tai parašysiu kaip galima apsirengti.Bijau, kad iš mano svečių kas neperskaitytų, kaip atrodys piršlys ir svočia.Man rugpjūčio 27d.Tikiuosdi, kad supranti mane .
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2005 08 07, 21:20)
O  kada tau  vestuvės?Žinau,kaip  galim  labai  labai  gerai  apsirengti, tik  nenorėčiau  iki savo  vestuvių  išduoti. smile.gif Jei  kartais  tau  būtų  po  maniškių, tai  parašysiu  kaip  galima  apsirengti.Bijau, kad  iš  mano  svečių  kas  neperskaitytų, kaip  atrodys  piršlys  ir  svočia.Man  rugpjūčio  27d.Tikiuosdi, kad  supranti  mane .

Sveika,
Gaila, bet man vestuves 08 20, o gal galetumei man i pasta imesti ingridamaz@one.lt, labai buciau dekinga.
Atsakyti
QUOTE(Ingridute @ 2005 08 06, 23:09)
Sveikos, mielosios,
pirmiausia aciu VISOMS, kurios mielai idejo tiek daug med=iagos apie vestuves, Jus labai man pad4jot.
Tik neramina vienas klausimelis, gal turite ideju, kuo galetu persirengti pirslys, idomiai, siuolaikiskai ir tuo paciu juokingai???????
Aciu! g.gif




Per vienas vestuves vyras persirengė šeimininkės drabužiais: suknelė, šlepetės, perukas, akiniai, prijuostė. Gražiai padažiau ir nuėjo į virtuvę šeimininkaut. Na nieks neatpažino, kelis ratus budeliai apėjo, kol pačios šeiminkės pirštais nepradėjo baksnot tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(Faina @ 2005 08 08, 10:01)
Per vienas vestuves vyras persirengė šeimininkės drabužiais: suknelė, šlepetės, perukas, akiniai, prijuostė. Gražiai padažiau ir nuėjo į virtuvę šeimininkaut. Na nieks neatpažino, kelis ratus budeliai apėjo, kol pačios šeiminkės pirštais nepradėjo baksnot tongue.gif .

Labai dekoju uz puikia ideja, manu paprasta ir idomu, aciu.

Atsakyti
vienose vestuvese buvo pirslys persirenges moteryte kuri laukuose ravejo bulves ar kazka, tai irgi sunku buvo surasti. Kitas buvo persirenges seimininke taip pat. dar kitas persirenge ale kaimieciu, buvo ir policininkas. zodziu tik fantazijos reikia... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Faina @ 2005 08 08, 11:01)
Per vienas vestuves vyras persirengė šeimininkės drabužiais: suknelė, šlepetės, perukas, akiniai, prijuostė. Gražiai padažiau ir nuėjo į virtuvę šeimininkaut. Na nieks neatpažino, kelis ratus budeliai apėjo, kol pačios šeiminkės pirštais nepradėjo baksnot tongue.gif .

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Per vestuves su vyru buvome persirengę palydovėmis.Vyras su tinklinėmis kojinėmis, trumpa suknele, peruku, ir abu vaikščiojome po gatvę, stabdydami mašianas.Iš pradžių visi nesuprato kokios ten panos vaikščioja.Manė, kad šiaip kažkokios priklydo ir kažkodėl stabdo mašinas.Kai sužinojo, tai labi juokėsi ir aptarinėjo mūsų išvaizdą biggrin.gif Jei galėsiu, bandysiu įdėti nuotraukytę, kaip mes ten atrodėme biggrin.gif .Deja, niekaip nemoku ir negaliu įkelti tos nuotraukytės.Atleiskite.Bet išbandyti verta šią idėją biggrin.gif
Atsakyti