Įkraunama...
Įkraunama...

Piršlio korimas + Piršlio kraujas

Sveiki. Man visai patiko ta piršlio korimo inscenizacija. Prieš ruošiantis karti piršlį visi jo pasigenda. O piršlelis jau prieš kokį pusvalandį įsidarbina kokiu padavėju ir visiems būna labai paslaugus, nešioja alų, vyną, ir pats visų klausinėja, ar nieks nematė piršlio. Nu bet galų gale išsiaiškinam, kad tas jaunas, gražus padavėjas yra mūsų piršlelis. Čia viskas ir prasideda. Paruošia jam kilpą, mergelės maldauja, kad nekertų, daug kalbų ir galiausiai jaunoji jį išgelbėja tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(audroneta @ 2004 06 25, 08:14)
mes karsim ir pirsli ir malkas kaposom ir leliuka vystysim. As noriu tradicisku vestuviu-man tai yra grazu. Juk dabar viskas amerikiskeja ir europeja, bet man atrodo tai ateina pas todel kad tu krastu zmones saugo savo tradicijas. Kodel gi musu pirslio korimas negali nueiti pas amerikiecius kaip kad puokstes metimas ir visa kita.

Aš irgi svajoju apie tradicines lietuviškas vestuves. Tik kad tų tradicijų mes labai ne daug žinom schmoll.gif Gal gali pasidalinti savo patirtim - kaip ten vis dėlto su jom? Gal atradai ką senai užmiršto? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrutėlė @ 2005 06 29, 23:50)
Aš irgi svajoju apie tradicines lietuviškas vestuves. Tik kad tų tradicijų mes labai ne daug žinom  schmoll.gif Gal gali pasidalinti savo patirtim - kaip ten vis dėlto su jom?  Gal atradai ką senai užmiršto?  4u.gif


o jus scenarijaus tema pasakitykite
Atsakyti
Mes galvojam, kad reikia musu pirsli is minios isskirti tradicine pirslio juosta. Bet kur ja nupirkti?! g.gif Gal kas nors zinote kur Kaune galima toki daikta isigyti? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugneo @ 2005 06 30, 16:37)
Mes galvojam, kad reikia musu pirsli is minios isskirti tradicine pirslio juosta. Bet kur ja nupirkti?!  g.gif  Gal kas nors zinote kur Kaune galima toki daikta isigyti?  mirksiukas.gif

jau kažkur buvo rašyta: vilniaus g senamiesty, prie rotušės ten kur tautdailinkų parduotuvė (ant kampo); Merkurijui; vilniaus g einant nuo Laisvės al. link požeminės perėjos dešinėj ten kur kažkada sėklos buvo, tai juvelyrinėj
Atsakyti
Ieškau etikečių.
Perskaičiau beveik visą forumą, ir niekur neradau apie tokius dalykus kaip vestuvinės etiketės. Visi apie jas šneka, bet pavyzdį radau tik vieną. verysad.gif

Aišku galima sakyt, kad etiketės reikalingos tik piršliam, bet manau kad buteliais su tokiomis etiketėmis galima ir šiaip stalą papuošt, ir pamergėm su pabroliukais dailesnių butelaičių "bromom" pasiruošt.

Todėl siūlau apie etiketes ir jų galimus pritaikymus pasišnekėt ČIA. 4u.gif
Atsakyti
Aha, ir as noreciau etiketes padaryti. Jau sugalvojau, kad galetu buti, jaunosios asaros, jaunikio asaros ir kazkas panasau, bet kaip jas padaryti, nezinau doh.gif
Atsakyti
Aš vieną etiketę pasidariau pati, tik nežinau kaip ją įdėti čia. Ji tiesa nėra labai kokybiška, galima ir geriau padaryt, bet tai mano pirmas blynas. 4u.gif
Atsakyti
Keletas "naminių" etikečių:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Jūs padarykit geriau ir parodykit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajukė* @ 2005 08 02, 10:14)

Jūs padarykit geriau ir parodykit smile.gif



*Svajuke*, butinai parodysiu, tik negaliu prikabint nuotraukos sad.gif
Atsakyti
svajuke - labai liux thumbup.gif etiketes
Atsakyti
Bandau prisegti savo gamybos etiketę 4u.gif [attachmentid=26963]
Atsakyti