Įkraunama...
Įkraunama...

Piršlio korimas + Piršlio kraujas

Sveikos. Man patiko ideja "apeiti" papročius. Kai jau ruošiasi karti piršli, piršlienė ar muzikantai paprašo pamergių atlikti viena užduotį; išsižioti ir įsidėti į burna degtuką. Kai pamergės stovi išsižiojusios piršlienė visų klausia, kas ims į žmonas tokias išsižiojusias mergeles . Be piršlio pagalbos jos liks senmergemis ir t.t... taigi priimamas sprendimas piršlio nekarti smile.gif
Aš taip bandysiu išsaugoti "savo" piršlį drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pela @ 2005 06 14, 12:18)
Sveikos. Man patiko ideja "apeiti" papročius. Kai jau ruošiasi karti piršli, piršlienė ar muzikantai paprašo pamergių atlikti viena užduotį; išsižioti ir įsidėti į burna degtuką. Kai pamergės stovi išsižiojusios piršlienė visų klausia, kas ims į žmonas tokias išsižiojusias mergeles . Be piršlio pagalbos jos liks senmergemis ir t.t... taigi priimamas sprendimas piršlio nekarti smile.gif
   Aš taip bandysiu išsaugoti "savo" piršlį   drinks_cheers.gif

O, geras smile.gif. Gera idėja thumbup.gif smile.gif. Man kažkaip gaila mano piršlio, nesinori jo karti (nors maniškis tai labai kėsinasi biggrin.gif ) Sako, kad neatiduos manęs piršliui ir pirmai nakčiai verysad.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ir pakars anksčiau laiko. Reikės su piršliene perkalbėti, kaip saugosime piršliuką smile.gif. Bėje, o kas karė piršlį, kaip ta ceremonija atrodo? Na, skaičiau kažkur, kad piršlys perskaito testamentą ir t.t. Bet mane domina būtent pats korimo procesas, kaip tai atrodo... Paprasčiausiai nesu buvusi tikrose tradicinėse vestuvėse, tai įdomu būtų sužinoti, kaip tai atrodo smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsIrTu: 14 birželio 2005 - 20:38
Bella, tu menininkė..Pati viską sugalvojai??? Lenkiu galvą priešais tave.
Atsakyti
QUOTE(AsIrTu @ 2005 06 14, 21:37)
      Bėje, o kas karė piršlį, kaip ta ceremonija atrodo? Na, skaičiau kažkur, kad piršlys perskaito testamentą ir t.t. Bet mane domina būtent pats korimo procesas, kaip tai atrodo... Paprasčiausiai nesu buvusi tikrose tradicinėse vestuvėse, tai įdomu būtų sužinoti, kaip tai atrodo smile.gif.



kiek man teko matyti, piršlio korimą organizuoja muzikantai. Jie paskaito savo raštus, koks piršlys melagis, negeras ...; piršliene rauda kartu su pamergėm, prašo pasigailėti. Tuomet piršlys skaito savo testamenta...
Kai jau veda piršlį karti, jaunoji užmeta lininį rankšluosti ant piršlio, tipo jį gelbėja... Kazkas panašaus g.gif g.gif







Atsakyti
QUOTE(JolePole @ 2005 06 14, 20:51)
Bella, tu menininkė..Pati viską sugalvojai??? Lenkiu galvą priešais tave.

Dėkui dėkui bis.gif bis.gif bis.gif
Dizainas mano, tik piršlio fizionomija skolinta. Tokios su kompu nelabai nupaišyčiau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paukštis @ 2005 06 14, 10:41)
Labutis. Savaitgalį apturėsim tokį malonumą. Tai dabar gaudausi visokių minčių antrai dienai. Labai sudomino tavo testamentas (nu ne tavo, piršlio). Gal galėtum atsiųsti man meilu   inga.mail@mail.ru būčiau labai dėkinga. 4u.gif  Ir dar noriu pakausti, o ką su piršliene daro ir ar jai irgi reikia persirengti?


Labai norėčiau tau padėti, bet testamentą turiu tik atšviestą.Jo kopija man neišliko sad.gif Ir negaliu, tau atsiųsti kad ir kaip norėčiau tau padėti.Nebent rytoj dar paprašyčiau, kad nuskanuotų.Tai tik galėčiau atsiųsti tau penktadienį.Ar tiks?
O svočią degina.Mes su piršliu sėdėjome persirengusios autobusų stotelėje ir laukėme mašinų biggrin.gif Kai kokia pravažiuodavo, stabdydavome.Vyras mano gerai atrodė: su trumpu sijonėliu, peruku ir raudonais stringais.Tai specialiai ir lankstydavosi biggrin.gif Vėliau jis paklausė:Kaip įmanoma su tais stringais vaikščioti???Juk jie spaudžia man?Neįsivaizduoju, kaip toms panelėms yra biggrin.gif
Paskui mus surado persirengę muzikantai ir kalbėjo vienas iš jų apie piršlio kaltę, jo melus ir t.t.Tada nutaria pakarti.Jis perskaito testamentą, ji karai, o jaunoji užmeta ant kaklo rankšluostį.Taip ji išvaduoja piršlį ir jo vietoje pakabinama iškamša padaryta.]
Tada veda svočią deginti, kitur - skandinti.Tai jaunasis uždeda svočiai skarelę ir taip išgelbėja.Tada svočia vaišina.Aš vaišinau iškeptomis super mažomis špygomis.Visiems labai patiko.Gerai atrodė, kai nešiojau dubenėlį, pilną špygų, ir svečiai ėmė net po kelias.O piršlys vaišino viskiu.Nedarėmė su pipirais ir kt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nersim: 15 birželio 2005 - 20:02
Sveiki visi smile.gif Nersim man tiktų ir penktadienį. Jei neišeis tai nieko baisaus, turiu tokį paprastesnį testamento variantą. Ačiū už trumpą antrosdienos pasakojimą. Jau maždaug įsivaizduoju, kas ten vyksta. 4u.gif
Atsakyti
Atsiprašau paukščio, kad neišėjo man atsiųsti piršlio kalbos. Kai nuėjau į tą parduotuvę, kur man žadėjo padaryti, tai sužinojau, kad man niekas nepadarė, nes tas žmogus turėjo skubiai išvykti.Todėl prašau atleisti ir nepykti.Tikrai maniau, kad man pavyks atsiųsti. sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nersim: 19 birželio 2005 - 16:03
Nersim dėkui už pastangas. Nieko baisaus, kad neišėjo, svarbiausia geri norai smile.gif Išsisukom ir su kitu variantu, viskas praėjo puikiai mano piršlelio nepakorė 4u.gif jaunoji išgelbėjo. Ir šiaip viskas praėjo labai linksmai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(paukštis @ 2005 06 21, 08:27)
Nersim dėkui už pastangas. Nieko baisaus, kad neišėjo, svarbiausia geri norai smile.gif Išsisukom ir su kitu variantu, viskas praėjo puikiai mano piršlelio nepakorė 4u.gif jaunoji išgelbėjo. Ir šiaip viskas praėjo labai linksmai biggrin.gif

Gal ir kvailas klausimas. Bet kad niekad nebuvau tradicinėse vestuvėse, tai nei mačiau, kaip piršlį karia, nei nemačiau, kaip jį gelbėja. Gal galite papasakoti, kaip čia ta jaunoji piršlį gelbėja? Nu, tikrai labai jau įdomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AsIrTu @ 2005 06 21, 11:39)
Gal ir kvailas klausimas. Bet kad niekad nebuvau tradicinėse vestuvėse, tai nei mačiau, kaip piršlį karia, nei nemačiau, kaip jį gelbėja. Gal galite papasakoti, kaip čia ta jaunoji piršlį gelbėja? Nu, tikrai labai jau įdomu smile.gif

nu kai jau budeliai perskaito visas kalbas ir jau tuoj pakars ima uz virves, tai jaunoji metasi su ranksluosciu prie piršlio ir graudziai parso nepakarti nes dar daug jaunu pamergeliu laukia savo vestuviu. o pamerges puola ant keliu ir verkia - vaizdas labai fainas buna, as pati jau pora kartu klupejau - super, kai reikia atseit verkti o juokas ima iki asaru thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 06 21, 23:57)
nu kai jau budeliai perskaito visas kalbas ir jau tuoj pakars ima uz virves, tai jaunoji metasi su ranksluosciu prie piršlio ir graudziai parso nepakarti nes dar daug jaunu pamergeliu laukia savo vestuviu. o pamerges puola ant keliu ir verkia - vaizdas labai fainas buna, as pati jau pora kartu klupejau - super, kai reikia atseit verkti o juokas ima iki asaru  thumbup.gif


Tai jau tikrai turėtų būti geras vaizdelis thumbup.gif . Ačiū, kate0, už paaiškinimus smile.gif
Atsakyti