Įkraunama...
Įkraunama...

Piršlio korimas + Piršlio kraujas

Man irgi nepatinka. Vaikysteje baisu buvo- net ziuret bijojau, gailejau vargselio smile.gif Gal taip ir liko tas nemalonus jausmas wink.gif
O is tradiciju tai tikriausiai tik pasitiimas su duona ir druska prie kavines duru pas mus tebus smile.gif
Atsakyti
man tai nepatinka,tikra nesamonė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dolė: 04 liepos 2004 - 23:09
cry.gif Papasakokite kokia piršlio korimo ceremonija ,kas ją organizuoja .Gal kas turite PIRŠLIO TESTAMENTĄ.Kaip pagaminti''neskanų piršlio kraują''?
Atsakyti
QUOTE(rimutė @ 2005 05 09, 10:23)
cry.gif Papasakokite kokia piršlio korimo ceremonija ,kas ją organizuoja .Gal kas turite PIRŠLIO TESTAMENTĄ.Kaip pagaminti''neskanų piršlio kraują''?

aš esu buvusi vienose vestuvėse, kur buvo nupirkta pati paprasčiausia degtinė, tik ant butelių užklijuota pačių spausdintos etiketės "Piršlio kraujas".


arba gali i paprastą degtinę įdėti pipirų ir čili miltelių. nu taip negailėdama. bet išgėrus tokią kombinaciją norisi ugnim spjaudyti. taip kad nežinau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryziuke: 09 gegužės 2005 - 20:31
Jei pas tave bus geri muzikanatai, tai jie patars kaip ir kada piršlį pakarti, bet šiaip piršlienė turėtų visu šiuo vaidinimu pasirūpinti. Bet dabar jau daug kas atsisako tokiu tradicijų.
Atsakyti
Piršlio testamentą turiu, aš jį pati nusikopijavau iš kažkurios temos. 4u.gif

TESTAMENTAS
Piršlys gali būti apsirengęs juokingai, pvz.: gėlėti iki kelių šortai ar panašiai. Skaito testamentą, kuris yra surašytas ant tokio didelio popieriaus, sukto, kaip kad tapetai būna.

Čia ne jums ir ne tau ( rodo į budelius )
Jeigu jau mano gyvenimas kabo ant plauko ir mane jauną, gražų mirti pasmerkėte, tai leiskite bent jau testamentą perskaityti ir tinkamai savo turtą paskirstyti.
Esu dar jaunas, nepatyręs, nei vienai mergai kailio nenudyręs, o ant galo mirtį baisią apturėsiu. Už ką gi mane skandinsite, žmonės mielieji? Argi nepadariau malonės? Žiūrėkit, pora kaip du balandėliai, abudu kartu gulė, abudu kartu kėlė. Pats mačiau.
Žiūrėkit kaip šviečia jaunosios skaistus veidelis.
Žiūrėkit, kaip iš po nakties jaunikiui greit ūsai želia.
Tai vaisius mano gero darbo.
Bet jei jau lemta mane nuskandinti, tai leiskite nors daiktus savus paskirti.
Dvi pypkes, beržines, skiriu būsimiems vaikučiams, vietoj žindukų.
Avino kapšą, pilną tabokos, skiriu pabroliams, kuriems dar ūsai neželia.
O vieną daiktą, vardu neminėtą, skiriu pamergėlėms, našlėms, tegul jis joms per amžius ūpą kelią.
Tiem, kas beplaukiai, palieku plaukus bagotus, ten kur praplikę, kad gražiai apklotų.
Nosį brangiausią palieku gaisrinės komandai, tegul vietoj sirenos išbando.
Prašau garbingai mane palaidoti, dešromis, paltimis apkloti, puslitrį retkarčiais pakeisti, alaus bačką atvolioti.
Bet prieš prigirdant, dar pagalvokit, be piršlio svietas pasibaigs, žinokit
Bet jei jau skandinsite, tai greičiau skandinkite.
Sudie, jaunieji, sudie sveteliai,sudie mano brangiausia žmonele, sudie pasauli toks neteisingas.
Gerai gyvenkite, naktį netingėkite, bent vienam mano vardą įdėkite.
Palieku pasaulį, baisiai baisiai šventą, tam ir surašytas mano testamentas.
Įkrenta į vandenį. Jaunoji atneša lininį rankšluostį.

Jei pazystate visus svecius, tai galite ivardyti vardais, kam, ka paliekate.
Atsakyti
Mes irgi buvome sugalvoją be tradicijų, bet dabar nusprendėme, kad jeigu svečiai norės žaisti, ir norės užsėsti stalą tai tai tegul ir sėda. Jei kitą dieną norės pakarti piršlį, tai tegul karia. Niekas svečiam nedraus atsipalaiduoti. Juk tie žaidimai nieko nekainuoja. Tai tik išmonės reikalas.
Atsakyti
QUOTE(indreT @ 2005 06 06, 15:32)
Mes irgi buvome sugalvoją be tradicijų, bet dabar nusprendėme, kad jeigu svečiai norės žaisti, ir norės užsėsti stalą tai tai tegul ir sėda. Jei kitą dieną norės pakarti piršlį, tai tegul karia. Niekas svečiam nedraus atsipalaiduoti. Juk tie žaidimai nieko nekainuoja. Tai tik išmonės reikalas.


Drįsčiau šiek teik abejoti, ar nieko nekainuoja tavo paminėtieji epizodai g.gif

1) Reikalingas piršlių pasiruošimas - kalba.
2) Reikalingi atitinkami atributai - ką dovanos persirengėliams, ką piršlys palieka testamentu ir pnš...

Tavo minėtiems atvejams reikalingas pasirengimas. Jei bus nepasirengta šiems epizodams, gali būti ganėtinai neįdomu, manau...

Atsakyti
Įmetu "savą šedevrą". Gal kuriai pravers g.gif
Atsakyti
Aciu Bella. super tavo etikete thumbup.gif gal dar kas kokiu turit? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rigodo @ 2004 05 06, 07:47)
Pasakykit prašau, ar šiais laikais dar kas nors karia piršlį?


Karia karia dar tą piršlį biggrin.gif Būna labai įdomu, nes mes turime tokį piršlio testamentą, kuriame piršlys niekam nieko nepalieka ir paaiškina kodėl. biggrin.gif Šiap įprasta, kad piršlys testamente nieko nepalieka,o mes padarėme atvirkščiai mirksiukas.gif Ir netgi daug įdomiau buvo klausytis.
Be to,svarbu piršliams dar gerai persirengti. Kažkur jau rašiau, kad buvome palydovėmis. Gerų nuotraukyčių yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2005 06 10, 18:30)
Karia  karia  dar tą  piršlį biggrin.gif Būna  labai  įdomu, nes  mes  turime  tokį  piršlio testamentą, kuriame  piršlys  niekam  nieko  nepalieka  ir paaiškina  kodėl. biggrin.gif Šiap  įprasta, kad  piršlys  testamente  nieko  nepalieka,o  mes  padarėme  atvirkščiai mirksiukas.gif Ir  netgi  daug  įdomiau  buvo  klausytis.
  Be  to,svarbu  piršliams  dar  gerai  persirengti.  Kažkur  jau  rašiau, kad  buvome  palydovėmis. Gerų  nuotraukyčių  yra biggrin.gif


Labutis. Savaitgalį apturėsim tokį malonumą. Tai dabar gaudausi visokių minčių antrai dienai. Labai sudomino tavo testamentas (nu ne tavo, piršlio). Gal galėtum atsiųsti man meilu inga.mail@mail.ru būčiau labai dėkinga. 4u.gif Ir dar noriu pakausti, o ką su piršliene daro ir ar jai irgi reikia persirengti?
Atsakyti