Įkraunama...
Įkraunama...

Piršlio korimas + Piršlio kraujas

Pasakykit prašau, ar šiais laikais dar kas nors karia piršlį?
Atsakyti
karia kas daro su visomis tradicijomis ir tai daugiausiai vyksta kaimuose as manau
Atsakyti
QUOTE (rigodo @ 2004 05 06, 06:47)
Pasakykit prašau, ar šiais laikais dar kas nors karia piršlį?


Karia karia... laugh.gif ir nebutinai kaimuose! Mes planuojam irgi pirsli karti, nors vestuves tik pusiau tradicines rolleyes.gif Na, nedarysim jokiu stalu uzsedimu, leliuku vyniojimu, malku kapojimo...bet uztat pirsli "ant bajerio" pakarsim tongue.gif Ir be jokiu ten paraudojimu. Tiesiog, muzikantas sake, kad pasiims budelio apranga ir padarysim tokia atrakcija thumbup.gif Na, bus sumodernintas pirslio karimas laugh.gif
Atsakyti
Na dabar tai retai kur daroma.
Mes irgi nekarsim tongue.gif
Atsakyti
O mes neturesim ka karti dry.gif pirslio nebus... Bet imsim ir "pakarsim" ta, kurio deka mes susipazinom tongue.gif Ot sokas bus vaikinukui huh.gif Net nenumano kas jo laukia tongue.gif laugh.gif
Atsakyti


mes karsim ir pirsli ir malkas kaposom ir leliuka vystysim. As noriu tradicisku vestuviu-man tai yra grazu. Juk dabar viskas amerikiskeja ir europeja, bet man atrodo tai ateina pas todel kad tu krastu zmones saugo savo tradicijas. Kodel gi musu pirslio korimas negali nueiti pas amerikiecius kaip kad puokstes metimas ir visa kita.
Atsakyti
QUOTE (dzudi @ 2004 06 24, 00:47)
Bet imsim ir "pakarsim" ta, kurio deka mes susipazinom tongue.gif Ot sokas bus vaikinukui huh.gif Net nenumano kas jo laukia tongue.gif laugh.gif

Oi kaip jus fainai sugalvot, dzudi!!!!!!!! clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Va tokios staigmenos yra pacios paciausios. thumbup.gif
Pas mus bus beveik tradicines vestuves ir su pirslio korimu ir su stalo uzsedimu ir su visokiais kitais atributais. Siaip is pradziu galvojom daryti labai paprastas vestuves, bet dabar jau mano busimas vyrelis sako:"Na, jei daryti tai daryti kaip turi buti!!!!!!!". smile.gif
Atsakyti
Ir mes karsim:) Tik nezinau ar leliukus vystysim, cia jau nuo pirslienes ismones priklauso, ka ji sugalvos, taip ir bus. Juk dazniausiai vestuvems pirsliai vadovauja, tik karima muzikantai daro.
Atsakyti
QUOTE (Laurama @ 2004 06 25, 08:26)
Ir mes karsim:) Tik nezinau ar leliukus vystysim, cia jau nuo pirslienes ismones priklauso, ka ji sugalvos, taip ir bus. Juk dazniausiai vestuvems pirsliai vadovauja, tik karima muzikantai daro.



manau kad musm per vestuves kada nuobodziauti nebus-nes pirslys thumbup.gif

o ir svocia neatsliekanti... tai jau dabar sake kad turesiu duoti bateli kai tik atvaziuos jaunikis pas mane... ka jie su juo darys.... tikriausiai eis rinktis nuotakos:))))
turetu buti faina:)
Atsakyti
Pas mus tai pirsli skandins, nes pagal seniausias tradicijas taip ir budavo.
O kai vestuves prie ezero, kaip nepasinaudoti tokia proga.
Atsakyti
Na mes tikriausiai nekarsim, nes dar ir neturim ka karia g.gif Gal si savaitgali pavyks pirsli gauti tongue.gif Nors stalo uzsedima tai mano tetos tikrai suorganizuos tongue.gif thumbup.gif Ir mamos mus tikrai su duona ir druska pasitiks rolleyes.gif Zodziu kai kurias tradicijas pasiliekam, o kai kurias "per borta", nors nesu tikra, kad kas nors is sveciu nesugalvos tokios linksmos sunybes, kaip pirslio korimas wink.gif laugh.gif
Atsakyti
Man netgi labai nepatinka tas korimas.
Kažkokia nesamonė blink.gif
Atsakyti