[quote=adaptacijaa,2009 02 01, 21:28]
aš manau, kad kai žmonės supras, kad žmogus yra sau, lengviau bus susitaikyti su netektimi. kas liečia egoizmą, ar noras, kad kažkas gyventų dėl tavęs, nes tau jo reikia, nėra egoizmas? Jeigu Dievas nusprendžia, kad žmogus pasitraukia iš gyvenimo ligos ar nelaimingo atsitikimo pagalba, kodėl jis negali nuspręsti, kad žmogus turi pasitraukti nusižudydamas? ar tik atsitiktinė mirtis verta pagarbos?
[/quot
tai kad zmogus nera vien sau irodo, tai kad mes gyvename ir socializuojames....mes negyvename pavieniai hibridai...mes bunam kartu, kalbam, linksminames, net gerti kartu yra smagiau...
juk kiek psichologiniu prob kyla, kada zmogus lieka vienas...jis iekso draugijos, jam to reikia kaip oro ar vandens
Papildyta:
QUOTE(Delfanija @ 2009 02 01, 21:31)
Jei žmogui ne 14 jis žino kam jam reikalingi tam tikri jo pasirinkti tikslai. Kiekvienas supranta kam renkasi karjerą, šeimą, partnerį. Tai individuoalios vidinės paskatos.
Asmenybė trijų dalių, pagal Froidą. Id dalis kalba kaip adaptacija. Tokie mes gimstam, neskirdami realybės ir neralių savo norų. Bresdami tobuliname ego - naudos gavimo iš aplinkos mechanizmą (jei nepasiseka kažko gauti tai isterikuojam -"žudomės" etc). Tik brandi asmenybė turi superego - sąžinės balsą, sakantį rūpintis ne vien savo interesais, turėti pareigų, atsakomybės jausmą.
Taigi - jeigu suaugęs žmogus elgiasi nebrandžiai, reikia susiimti. Lygiai kaip ir su mąstymu. Mąstyti patartina logiškai, kitaip bus savidestrukcija. Dėl ko adaptacijos pasisakymai ir gąsdina.
visikai Jums pritariu