Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

QUOTE(Raja28 @ 2010 05 15, 14:15)
nea, Imagination ir Inspiration mirksiukas.gif , o kodel baigei "karjera"???

Vyra sutikau ir istekiejau wub.gif
P.S. Vyra ne laive sutikau (atsakymas i sekanti klausima). Jis ant kem.takerio eina
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2010 05 15, 16:07)
Vyra sutikau ir istekiejau wub.gif 
P.S. Vyra ne laive sutikau (atsakymas i sekanti klausima). Jis ant kem.takerio eina



vos nepaspringau kava begerdama lotuliukas.gif , as irgi galima sakyt vyra sutikau ir istekejau, sakiau uzteks trainiotis reik lizda sukti lotuliukas.gif

o kas cia per dalykas kem. takeris?????
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 05 15, 15:14)
vos nepaspringau kava begerdama lotuliukas.gif , as irgi galima sakyt vyra sutikau ir istekejau, sakiau uzteks trainiotis reik lizda sukti lotuliukas.gif

o kas cia per dalykas kem. takeris?????


Ne taip parasiau. Sedziu ekzamenui ruosiuos tai rasau belekaip.. siaip paskutiniu laiku pamirstu lietuviu kalba doh.gif namuose ja nenaudojame tik kai pykstu ax.gif
Chemikalu tankeris. Transportuoja skystos chemines medziagos
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2010 05 15, 16:59)
Ne taip parasiau. Sedziu ekzamenui ruosiuos tai rasau belekaip.. siaip paskutiniu laiku pamirstu lietuviu kalba doh.gif namuose ja nenaudojame tik kai pykstu ax.gif
Chemikalu tankeris. Transportuoja skystos chemines medziagos



aisku, tai tavo MB ne is LT.?ar senai Danijoje gyvenat???
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 05 15, 16:20)
aisku, tai tavo MB ne is LT.?ar senai Danijoje gyvenat???

Taip, ne lietuvis - danas. Mes su Krolina atvykome i DK pries 5,5 metu
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2010 05 15, 20:22)
Taip, ne lietuvis - danas. Mes su Krolina atvykome i DK pries 5,5 metu


Ar Lt. buni daznai?
Smagu, svarbu su mylimu zmogum mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 05 15, 19:26)
Ar Lt. buni daznai?
Smagu, svarbu su mylimu zmogum mirksiukas.gif


I LT retai vaziojame. Paskutini karta buvau pries metus rolleyes.gif Zadame rugpjucio menesi jei planai nepasikeis.
Ale kas per orai siemet doh.gif pas mus lyja ir salta. Mes tai isjungiame tai ijungiame siluma name doh.gif
MAn siandien paskutine diena rasyti unsure.gif o as vis abejoju ar gerai rasau doh.gif nekenciu paskutines dienos..
Atsakyti
Sveikos merginos!
Filipa-labai grazi tavo dukrele, dar metai - kiti ir kita sukne teks siuti, zentais neatsimusi!!!!!
Beda musm, toli gyvenam nuo merginu verysad.gif
As tai jau ryt bandysiu buti kazkur visai arti ju bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(zuvyteL @ 2010 05 17, 21:52)
Sveikos merginos!
Filipa-labai grazi tavo dukrele, dar metai - kiti ir kita sukne teks siuti, zentais neatsimusi!!!!!
Beda musm, toli gyvenam nuo merginu verysad.gif
As tai jau ryt bandysiu buti kazkur visai arti ju bigsmile.gif .

Treciadieni pasiimu laisva, tai prasinesk jei jau ryt busi Palangoj. Arbates pagersim mirksiukas.gif Lekiu miegot. labanakt
Atsakyti
QUOTE(zuvyteL @ 2010 05 17, 22:52)
Sveikos merginos!
Filipa-labai grazi tavo dukrele, dar metai - kiti ir kita sukne teks siuti, zentais neatsimusi!!!!!
Beda musm, toli gyvenam nuo merginu verysad.gif
As tai jau ryt bandysiu buti kazkur visai arti ju bigsmile.gif .

Nu tai bent praneskit bigsmile.gif As siandien Palangoje buvau islidejau vyra 2 savaitem...
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 05 17, 22:14)
Nu tai bent praneskit  bigsmile.gif As siandien Palangoje buvau islidejau vyra 2 savaitem...

Stengsimes prasinest bigsmile.gif As saviskio jau savaitgali sulauksiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 05 17, 23:14)
Nu tai bent praneskit  bigsmile.gif As siandien Palangoje buvau islidejau vyra 2 savaitem...

Sveikute Tanler.Na as jau daiktus kraunuosi ir manau vakarop jau busiu pajury.Dar tikro laiko nezinau, vis mastau kelinta cia pajudet. Bet, kad judesiu-tai jau faktas biggrin.gif !!!!!! Susitikimas butinas, butu begalo malonu gyvai papliurpti.
Atsakyti