Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

QUOTE(zuvyteL @ 2010 05 11, 12:59)
Tai pati ne palangiske esi?

palangiske nuo gimimo saknu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 05 11, 13:06)
palangiske nuo gimimo saknu biggrin.gif

Aciu, aciuuuu-pagaliau supratau doh.gif !!!!Tai gerai, netoli iskeliavai, gimtos vietos cia pat.
Atsakyti
QUOTE(zuvyteL @ 2010 05 11, 09:19)
Labas rytas merginos! Dar niekas nebendravot, kaip savijautos, kaip nuotaikos?! As kad ir nelabai kaip viduj jauciuosi, bet stengiuosi but optimiste. Ka tik su saviskiu paplepejau pusvalandziuka, tai prajuokino, nuotaika pakele.
Tigriuke manau mes dar susisieksim gyvai iki mano atlekimo.Tai kada TAVISKIS krantan islips ir kada vel isleks?
Visoms GEROS DIENOS!!!!

Grys gal 22d. labai tikiuosi unsure.gif Tik po keliu dienu vel ismaus verysad.gif

QUOTE(Raja28 @ 2010 05 11, 09:55)
sveikos, taip butu smagu susitikti thumbup.gif

Tigre o tu ne medvalakio g. gyveni kartais??? g.gif  blush2.gif

Ne. Sodu g. bet per langa beveik matau ir ta gatve. Salimais esu. smile.gif
Atsakyti
Karinės pratybos jūroje:
Pastebėtas kažkoks povandeninis laivas. Kapitonas pasikviečia jūreivį ir sako:
- nerk ir išsiaiškyk kieko kieno tas povandeninis laivas.
- Po kelių minučių grįžta jūreivis ir sako:
- Japonai
- Kodėl taip manai, jūreivi???
- Ant laivo pilna kažkokių kringelių…
- Dabar kringeliai madoj, tai nieko nereiškia, nerk dar sykį, - paliepė kapitonas
Po kelių minučių:
- Anglai
- Iš ko sprendi , jūreivi???
- Angliškai šneka.
- Dabar visi angliškai sneka, tai nieko neįrodo (-) , nerk jūreivi dar kartą
Po penkių minučių grįžta jūreivis ir vos išsilaiko ant kojų nuo juoko :-]
- Tai pagaliau išsiaiškinai kieno tas laivas, jūreivi???
- Čiukčių… ir toliau leipsta nuo juoko :-]
- Tai iš ko jau taip nusprendei???
- Aš pabeldžiau, o jie liuką atidarė…:-]

Atsakyti
Labas rytas visoms!
Tigriuke, tai manau tikrai pavyks per ta savaite susibegti smile.gif
Atsakyti
Sveikos panos 4u.gif
Pagaliau ir as cia thumbup.gif
Raja28, sveika prisijungusi 4u.gif 4u.gif 4u.gif Sakei kad anksciau pati ejai i jura ax.gif ant kuriu laivu?
QUOTE(zuvyteL @ 2010 05 05, 16:07)
Sveikos merginos, as is pavydo ne tik ranku nagus tuoj nusigrausiu lotuliukas.gif . Man ka daryt, pasiulykit. Kur, su kuo koperuotis???!!! Iki Kretingos kol atlekciau-tai nebent leksciu, puoduku isplauti lotuliukas.gif

zuvyteT, o tai ka man sakyti biggrin.gif mirksiukas.gif Dar toliau iki jusu visu unsure.gif
Niu ka, praejo Karolinos dermavones puikiai.Liko mano pana patenkinta savo svente ir dovanomis. Su dideliu pasididziavimu rasau kad mano vyras visa maista 24 zmonems paruose pats thumbup.gif paskutine diena atsisakeme padavejos ir jis susitvarke pukiai, aisku su maza pagalba, bet jisai saunuolis thumbup.gif .
Vakar mama su teta islydejau. Jau ant galo prasidejo nesusipratimai tai gal ir gerai kad ne ilgai pabuvo. Bet vistiek smagu kai namiskiai atvazioja. Paskutine diena issiunciau i Legolanda tai grizo pilnos ispudziu smile.gif .
Vat taip atrode mano Karolina
user posted image
Nuotrauku prifotkino virs 300, bet dar ne visas gavau. Neturiu nuotraukos kur visa suknele matosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2010 05 13, 14:30)
Vat taip atrode mano Karolina


Super, grazuole! cool.gif
Kaip faina, kad svente gerai praejo! bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2010 05 13, 14:30)
Sveikos panos 4u.gif
Pagaliau ir as cia thumbup.gif
Raja28, sveika prisijungusi 4u.gif  4u.gif  4u.gif  Sakei kad anksciau pati ejai i jura ax.gif  ant kuriu laivu?


Nuotrauku prifotkino virs 300, bet dar ne visas gavau. Neturiu nuotraukos kur visa suknele matosi ax.gif


laba,

mane darbu manija apemus doh.gif , plaunu uzuolaidas, langus, kieme nuo ryto iki vakaro plusu, kai toks oras ikvepimas puola lotuliukas.gif
as ant kruiziniu dirbau mirksiukas.gif

tikra grazuole wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 05 13, 13:50)
as ant kruiziniu dirbau mirksiukas.gif

Ane.. As tai ant greku viena karta ejau, o paskui apie 3 metus Carnival“e dirbau baro departmente.. Lygiai pries 6 metus isejau visam smile.gif
O tu kurioje kompanijoj dirbai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2010 05 14, 11:57)
Ane.. As tai ant greku viena karta ejau, o paskui apie 3 metus Carnival“e dirbau baro departmente.. Lygiai pries 6 metus isejau visam  smile.gif
O tu kurioje kompanijoj dirbai? ax.gif



as irgi bigsmile.gif lotuliukas.gif , pradzia ant graiku, poto Carnival'as irgi pries 6-7m. baigiau su tuo reikalu doh.gif , o dirbau restorane mirksiukas.gif , tai pazystamos esam, bent is matymo biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 05 15, 11:45)
as irgi  bigsmile.gif  lotuliukas.gif , pradzia ant graiku, poto Carnival'as irgi pries 6-7m. baigiau su tuo reikalu doh.gif , o dirbau restorane mirksiukas.gif , tai pazystamos esam, bent is matymo biggrin.gif  g.gif

g.gif tu Sensation“e buvai?
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2010 05 15, 14:45)
g.gif  tu Sensation“e buvai?


nea, Imagination ir Inspiration mirksiukas.gif , o kodel baigei "karjera"???
Atsakyti