Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

QUOTE(tanler @ 2010 05 05, 23:27)
Jacinta praziopsojai skanu piraga  tongue.gif


tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 05, 23:49)

nu ir ko dabar lezuvius rodai kas kaltas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 05 05, 23:27)
Sveikos 4u.gif  gerai gavosi....aciu raja tau, labai greit prabego tas laikas....man toks jausmas kad galejome iki ryto plepeti  ir musu mintis neissektu...tikrai super atsipalaidavau aciu tau  4u.gif

Jacinta praziopsojai skanu piraga  tongue.gif

Reik koki bendra susitikima padaryti  smile.gif



sveikos,


aga laikas prabego akimirksniu doh.gif , aciu tau, kad atvykai, man zinok irgi to truko, dabar kai pagalvoju visus metus man labiausia reikejo su kuo nors is dusios paklabeti, dabar ir jauciuosi visai kitaip, manau galesim, kada pratest pokalbiukus ir iki ryto tik linksmesne tema ir prie kokio sampaniuko mirksiukas.gif biggrin.gif

Galesim, kada visos susibegt mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos!!! As jau nebegaliu cia skaityri, man sirdis krauju apsilieja, kad jus vakar vakarojot ir dar pyragas buvo bigsmile.gif !Nors as dabar kaip ir dietinuosi, bet buciau neatsisakius lotuliukas.gif . Jei susitikima planuosit antroj pusej geguzes, gal ir as trumpam prisijungciau, zinoma jei ne ne to krasto atstoves neatstumsit blush2.gif !!! tai apie ka taip papliurpet, juk labai smalsu!
Atsakyti
Sveikos 4u.gif vakar pasikalbejus ir as Raja pasijutau kiek stipresne....bet deja uzejusi siandien pas darara apsiblioviau user posted image o galvojau esu stipresne, sugebesiu prie jos neverkti....ir taip skaudu pasidare...bliaunu iki siol verysad.gif sirdis plista....

Zuvyte taip jau susikloste gyvenimas, kad su raja turim daug bendru isgyvenimu...
Papildyta:
O pokalbi butinai pratesim ax.gif gal tikrai bus lengviau....


Galetume tikrai suoragnizuoti koki bendra susitikima smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tanler: 06 gegužės 2010 - 16:40
QUOTE(tanler @ 2010 05 06, 17:37)
Sveikos  4u.gif vakar pasikalbejus ir as Raja pasijutau kiek stipresne....bet deja uzejusi siandien pas darara apsiblioviau user posted image o galvojau esu stipresne, sugebesiu prie jos neverkti....ir taip skaudu pasidare...bliaunu iki siol verysad.gif sirdis plista....

Zuvyte taip jau susikloste gyvenimas, kad su raja turim daug bendru isgyvenimu...
Papildyta:
O pokalbi butinai pratesim  ax.gif gal tikrai bus lengviau....

Zinau Tanler, kad guodimas nepades! Bet laikykis,stiprybes Tau!!! Su laiku palengves, bet tokie dalykai nepamirstami verysad.gif
As jau persigandau, kad su manim bendrauti nenorit!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyteL: 06 gegužės 2010 - 16:46
Jauciuosi siandien sudauzyta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 05 06, 18:05)
Jauciuosi siandien sudauzyta  verysad.gif

Arbatos kokios nebandai raminancios pavartot.juk organizmui viam zalos nedaro, o paciai bent kiek ramiau.
Atsakyti
QUOTE(zuvyteL @ 2010 05 06, 18:08)
Arbatos kokios nebandai raminancios pavartot.juk organizmui viam zalos nedaro, o paciai bent kiek ramiau.

neturiu namuose net valerjono, nieko visiskai....reikia eit i vaistine o as taip tingiu..
Bet ir jegu neturiu siandien jau nekur eit....lauzo mane visa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tanler: 06 gegužės 2010 - 17:47
QUOTE(zuvyteL @ 2010 05 06, 17:41)
Zinau Tanler, kad guodimas nepades! Bet laikykis,stiprybes Tau!!! Su laiku palengves, bet tokie dalykai nepamirstami verysad.gif
As jau persigandau, kad su manim bendrauti nenorit!

norim, norim, nespeju snd, vaikas demesio vis praso blush2.gif mirksiukas.gif

QUOTE(tanler @ 2010 05 06, 18:05)
Jauciuosi siandien sudauzyta  verysad.gif



QUOTE(tanler @ 2010 05 06, 18:45)
neturiu namuose net valerjono, nieko visiskai....reikia eit i vaistine o as taip tingiu..
Bet ir jegu neturiu siandien jau nekur eit....lauzo mane visa



koki 50gr. isgerk bet ko, palengves biski, laikykis mazute, issiverk dar karta , atslegs biski console.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 05 06, 18:51)
norim, norim, nespeju snd, vaikas demesio vis praso blush2.gif  mirksiukas.gif
koki 50gr. isgerk bet ko, palengves biski, laikykis mazute, issiverk dar karta , atslegs biski console.gif

Aciu Raja biggrin.gif , kad ir mane sava skaitai blush2.gif
Tanler, gal tave cia koks gripas dar bando "suvilioti".Nes orai matai kokie ir pasireikst jis gali ivariais budais. tas 50 gr tai bet kokiu atveju nepamaisytu, jei dar vonioj ar po dusu pabutum siltesniu ir i lovyte.
Atsakyti
QUOTE(zuvyteL @ 2010 05 06, 19:01)
Aciu Raja biggrin.gif , kad ir mane sava skaitai blush2.gif
Tanler, gal tave cia koks gripas dar bando "suvilioti".Nes orai matai kokie ir pasireikst jis gali ivariais budais. tas 50 gr tai bet kokiu atveju nepamaisytu, jei dar vonioj ar po dusu pabutum siltesniu ir i lovyte.

Oj zuvyte ne...cia nervu priepuoliai tikrai joks gripas....

Taip graziai siandien su vyru pasikalbejome.....pirma karta po visko pajutau kad jis stengesi man padeti.... wub.gif nuotaika taip pagerejo bet guzas gerklei dar uzstriges...isgerciau ko nors bet biski sirdele mano siandien sluboja tai bijau ir i vonia lipti...Visa vakara su drauge prapliurpem...tai greit vakaras prabego...

Is ryto pirmu reisu i vaistine...
Papildyta:
QUOTE(Raja28 @ 2010 05 06, 18:51)
koki 50gr. isgerk bet ko, palengves biski, laikykis mazute, issiverk dar karta , atslegs biski console.gif

Oj Raja jai drauge vakare nebutu atejusi jauciu zliumbciau iki dabar....kazkas teisingai sake bus tokiu dienu kada atrodo zingsnis i prieki ir du atgal...
Atsakyti