Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

QUOTE(tanler @ 2010 05 05, 15:25)
Nu tai lauk sveciu  biggrin.gif jau einu lagamina krauti


man rodos mes su tavim tuoj susikooperuosim ir varysim pas ja! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 05, 15:30)
man rodos mes su tavim tuoj susikooperuosim ir varysim pas ja!  drinks_cheers.gif

O ka siandien vakare veikiat? ax.gif as maze pasiimsiu is darzelio ir galiu atvaziuot blush2.gif

Arba galim vaziuot kur nors pabuti...tik kur silta nes namuose brrr salta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tanler: 05 gegužės 2010 - 14:33
QUOTE(tanler @ 2010 05 05, 15:31)
O ka siandien vakare veikiat? ax.gif as maze pasiimsiu is darzelio ir galiu atvaziuot  blush2.gif

Arba galim vaziuot kur nors pabuti...tik kur silta nes namuose brrr salta  ax.gif


Blyn, siandien nelabai iseina. unsure.gif Biski reikalu yra po darbo, paskui reikes kriksto vaika ligoninej aplankyti ir i parduotuve apsipirkti, nes saldytuvas jau spyga rodo namie! doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 05 05, 15:25)
Nu tai lauk sveciu  biggrin.gif jau einu lagamina krauti



nu tai galit atlekt, turiu kaip tik torciuko mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raja28: 05 gegužės 2010 - 14:45
QUOTE(Raja28 @ 2010 05 05, 15:43)
nu tai galit atlekt, turiu kaip tik torciuko mirksiukas.gif

nu jai nori galim atvaziuoti su maze smile.gif tik imesk man savo adresiuka...ir as gargzdu visiskai nezinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 05 05, 15:55)
nu jai nori galim atvaziuoti su maze smile.gif tik imesk man savo adresiuka...ir as gargzdu visiskai nezinau blush2.gif



atvaziuokit, mane visai nesunku rast, vaziuoji i gargzdus magistrale iki "Lukoil" degalines, pakyli ant viaduko i gargzdu puse, nusileidus uz kokiu 100 metru yra autobusu stotele po kaire i gedimino gatve, pavaziuoji dar kokia 100metru ir antras keliukas po kaire Saulazoliu gatve ir i pati gala vaziuoji Nr 24. namo.tel. 8682 32008 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 05 05, 16:01)
atvaziuokit, mane visai nesunku rast, vaziuoji i gargzdus magistrale iki "Lukoil" degalines, pakyli ant viaduko i gargzdu puse, nusileidus uz kokiu 100 metru yra autobusu stotele po kaire i gedimino gatve, pavaziuoji dar kokia 100metru ir antras keliukas po kaire Saulazoliu gatve ir i pati gala vaziuoji Nr 24. namo.tel. 8682 32008 mirksiukas.gif

Lauk jai greit surasiu atvaziuosime apie 18val mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 05 05, 16:08)
Lauk jai greit surasiu atvaziuosime apie 18val mirksiukas.gif

ok mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, as is pavydo ne tik ranku nagus tuoj nusigrausiu lotuliukas.gif . Man ka daryt, pasiulykit. Kur, su kuo koperuotis???!!! Iki Kretingos kol atlekciau-tai nebent leksciu, puoduku isplauti lotuliukas.gif
Kaip jums gerai, kad visos 50km spinduliu gyvenat!!! As tikiuosi, kad geguzes 15-24 busiu Palangoj.Gal ir man rasit laiko.Labai noreciau i ta jusu svente laivu papulti. Ar teko jau kam nors pabuvot? Juk mano tamstele trumpam islipo i kranta, tai truks - plis leksiu link JUSU!!!!
Smagu matyti, kad dideja musu ratas!!! Sveika Raja,sveikinu prisijungus i musu buri!!!!!
Atsiprasau, kad labai retai uzsuku, turiu bedu, tai labai trumpam ir retai uzbegu! Bet dabar bandysiu iki atvykimo vis apsilankyti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyteL: 05 gegužės 2010 - 16:10
biggrin.gif Labutis, kaip cia suradai mus?Nieko nera dabr tik mes abi, pazindinsimes - zinoam jei ti neuzimta esi.
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 05 05, 11:21)
Laba visoms,
Antsirado, atsirado biggrin.gif

Ar priimsit i savo bury??? blush2.gif  ax.gif

Sveika prisijungus 4u.gif

Nu merginos, kaip pasidelka gavos? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif gerai gavosi....aciu raja tau, labai greit prabego tas laikas....man toks jausmas kad galejome iki ryto plepeti ir musu mintis neissektu...tikrai super atsipalaidavau aciu tau 4u.gif

Jacinta praziopsojai skanu piraga tongue.gif

Reik koki bendra susitikima padaryti smile.gif
Atsakyti