Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

Maniskis 6 sav. juroj, 6 namuose smile.gif seniau plaukdavo ilgiem reisam, zinau ta ilga laukima ir nenoriu nei prisiminti schmoll.gif
Atsakyti
Uoj net pavydu paliko, kad tokiem trumpiem reisam. smile.gif Nes tas laukimas tai žlugdo. verysad.gif
Atsakyti
Mano tevas ilgiem reisam vaiksto ir uosvis, pazistama situacija smile.gif
Atsakyti
Maniškis ne jūreivis,žvejys,bet irgi pažįstama situacija. Kai jūroj dienas leidžia,o aš krante laukiu smile.gif
Atsakyti
Oj Kerid tau tai labai gerai pažįstama situacija kaip matau. smile.gif Kai trys artimi vyrai yra jūrininkai. smile.gif Aida o taviškis kuriam laikui išvaro? smile.gif Na nieko nepadarysi, kai pagalvoji gal mūms čia yra dar lengviau nei jiems ten jūroj. smile.gif Mes tai dar ir su draugėm galim nulėkt susitikt ir tėvai šalia. smile.gif O galiau jau kai visai link palūžimo parduotuvių šturmavimas padeda. biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(siuste @ 2014 09 14, 13:23)
Oj Kerid tau tai labai gerai pažįstama situacija kaip matau. smile.gif Kai trys artimi vyrai yra jūrininkai. smile.gif Aida o taviškis kuriam laikui išvaro? smile.gif Na nieko nepadarysi, kai pagalvoji gal mūms čia yra dar lengviau nei jiems ten jūroj. smile.gif Mes tai dar ir su draugėm galim nulėkt susitikt ir tėvai šalia. smile.gif O galiau jau kai visai link palūžimo parduotuvių šturmavimas padeda. biggrin.gif   ax.gif

Maniškis 3 mėnesiai išvykęs,mėnuo namie 4u.gif per tuos 3mėn didžioji dalis laiko jūroj vien,turi laiko ir krante pabūt,nors minimaliai. Taip jūroj sunku,niekada nemaniau,jog gali būt toks darbas ten sunkus,kol nepaklausau istorijų. Sunkus ir pavojingas verysad.gif

Tu teisi,mums dar kažkas yra čia,draugės,parduotuvės,namai. O ten jiems dar sunkiau,vieni juk

Ir ne žmona aš dar,tad gal šitoj temoj nelabai pritinku blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidos: 14 rugsėjo 2014 - 14:00
Tai
ir as ne zmona,bet pagalvojau kad norisi gauti informacijos is tu
kurios jau senai susidurusios su siuo laukimu.smile.gif nors pati jau antra
kart laukiu. smile.gif Man irgi kai papasakoja, kokie ten darbai sunkus, tai plaukai piestu stojas.
Atsakyti
As kita vasara tapsiu zmona, bet jis jureivis jau nuo draugystes pradzios, tai jau 5 metus taip gyvenam smile.gif as jau pripratusi prie to, kartais aisku liudna palieka, bet prie visko priprantama. Uztat atostogos geros, jokiam kitam darbe tokiu nebutu biggrin.gif Darbas tai tikrai pavojingas, pas mane aplinkoj tikrai daug jureiviu biggrin.gif brolis taip pat mokosi mechanikos irgi greit ims plaukiot,
Atsakyti
QUOTE(Kerid @ 2014 09 15, 22:52)
As kita vasara tapsiu zmona, bet jis jureivis jau nuo draugystes
pradzios, tai jau 5 metus taip gyvenam  smile.gif  as jau pripratusi prie to,
kartais aisku liudna palieka, bet prie visko priprantama. Uztat
atostogos geros, jokiam kitam darbe tokiu nebutu  biggrin.gif  Darbas tai tikrai
pavojingas, pas mane aplinkoj tikrai daug jureiviu biggrin.gif brolis taip pat
mokosi mechanikos irgi greit ims plaukiot,


Oj tai smagu, kad kita vasara nusmato didele svente. smile.gif o kaip reagavo draugai, tevai kai pasakei kad jurininkas? ir iseis y jura? smile.gif nes as is kaikuriu draugiu sulaukiau, tai kaip juk jauna ir tiek laiko laukt. o tevai pasake tai aisku atlyginimas geras, kol nera vaiku seimos tik pirmyn uzsidirbs nes is lietuvisku algu nelabai gali susitaupyt.smile.gif na jo su atostogom geras pastebejimas.biggrin.gif bet ta specialybe kaip uzkreciama, pas daug ka pastebejau kelios kartos giminej buna. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(siuste @ 2014 09 16, 19:49)
Oj tai smagu, kad kita vasara nusmato didele svente. smile.gif o kaip reagavo draugai, tevai kai pasakei kad jurininkas? ir iseis y jura? smile.gif nes as is kaikuriu draugiu sulaukiau, tai kaip juk jauna ir tiek laiko laukt. o tevai pasake tai aisku atlyginimas geras, kol nera vaiku seimos tik pirmyn uzsidirbs nes is lietuvisku algu nelabai gali susitaupyt.smile.gif na jo su atostogom geras pastebejimas.biggrin.gif bet ta specialybe kaip uzkreciama, pas daug ka pastebejau kelios kartos giminej buna. biggrin.gif


Mano tevai nieko nesake, nes tetis irgi jurininkas mano smile.gif drauges gal kiek stebejosi, kad baisu taip gyvent. As tai nepergyvenu del to, nera taip baisu. Moterys vienos uzaugina vaikus, isvis be vyro pagalbos (net finansines), jureiviu zmonos negali buti skystablauzdes. Turi sugebeti viskuom pati pasirupinti. tenka ir dziugias, ir liudnas akimirkas praleisti vienai. Zodziu reikia gan daug dvasines ir fizines stiprybes, taip pat abipusio pasitikejimo ir pagarbos smile.gif
Atsakyti
Tai taip gyvena nuo cento prie cento. Ir vargsta visiskai vienos. As kadangi megstu kartais pabut viena, tai tie issiskyrimai man visai gerai. biggrin.gif Tik butu dar geriau jei rastu kur trumpesniais reisais, susirinkes cenza. wink.gif Tai taip be passitikejimo santykiai yra pasmerkti. Mes kadangi per visa ta laika nebuvom rimtai susipyke, nepaisant mano uzsiraukimu. biggrin.gif
Atsakyti

Sveiki, ieškau vyro jūreivio. Gal žinote kur geriausia ieškoti? Gal yra kokia pažinčių agentūra? Gal kas per pažįstamus ieško? :)

Atsakyti