Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

QUOTE(tanler @ 2013 05 02, 09:27)
Ačiukas 4u.gif  Aš jus stebiu  biggrin.gif o jus jau kokie dideli  bigsmile.gif Kaip greit bėga laikas


Dideli dideli biggrin.gif Ir laiko, ir fizine prasme biggrin.gif 11 kg mano zuikis sveria cool.gif
Atsakyti
Atsakau vienai narei dėl reisų. Maniškis eina ilgiems, po 5-6 mėn. Praeitą kartą 7 mėn. nebuvo. Tai kai grįžo jausmai buvo prigesę.
Dabar laukiu, kad tik liepą grįžtų. Nes rugsėjį mūsų vestuvės. smile.gif
O jūreivių žmonos turbūt supras, kas tikrai liūdina, kad reikia priimti rimtus sprendimus ir negaliu su juo pasitarti. Turiu viena pati viską nuspręsti, dabar gero buto ieškau išsinuomoti ir gyventi, nėr jo, kad pasitarti. verysad.gif
Beje, gal žinote patikimas agentūras, į kurias būtų galima kreiptis dėl nuomos? smile.gif
Atsakyti
Sveikutės. 4u.gif Jungiuosi prie jūsų. Ilgai ieškojau tokios temos, niekur nerasdavau blink.gif ar dar yra apsilankačių čia? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės visos! Aš taip pat noriu įsiliet į jūsų grupę. smile.gif Esu taip pat susijusi su jūras, turiu draugą, kuris yra šiuo metu praktikantas ir išėjo į jūrą 5 mėnesiams, iki pat švenčių. Tik klausimas ar grįš Kalėdom ar tik naujiems metas. g.gif Pradžioj buvo labai neramu, kur yra, ar nieko nenutiko, iš galvos nekrenta. Mintyse visad su manim, ir nuotraukas pastoviai žiūriu. O dar liko tris mėnesiukus laukt.. Na bet smagiau, kai matai jog ne tu viena esu tokia. smile.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes retai cia kas uzsuka, visi savo darbuose paskende. Junkites drasiau. Jai tik pati pradzia bus tikrai sunku 4u.gif
Atsakyti
Na, ir man snd pasiseke.. isejo i jura. Atrodytu vienam menesiui juokinga. Taciau, man oficialiai pirma karta kaip esam susituoke cia visas menuo atrodo kosmaras... Reisai netolimi, dziaugiames, kad ta pati salis, ir ta pati laiko zona (gyvenu užsienyje) nieko nepazistu cia, tai taip nejauku. Ankščiau, žinodavau, kad jūroj, bet gyvenom skirtingose šalyse, tai netaip jausdavosi, o dabar, kazkaip liūdna vistiek. Na, pasiguodžiau. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Navy1 @ 2013 10 05, 12:55)
Na, ir man snd pasiseke.. isejo i jura. Atrodytu vienam menesiui juokinga. Taciau, man oficialiai pirma karta kaip esam susituoke cia visas menuo atrodo kosmaras... Reisai netolimi, dziaugiames, kad ta pati salis, ir ta pati laiko zona  (gyvenu užsienyje) nieko nepazistu cia, tai taip nejauku. Ankščiau, žinodavau, kad jūroj, bet gyvenom skirtingose šalyse, tai netaip jausdavosi, o dabar, kazkaip liūdna vistiek. Na, pasiguodžiau.  verysad.gif

Nu ko nosi pakabinai, kas tas menuo biggrin.gif savaite issimiegi, savaite apsitvarkai, savaite pailsi, ir dar savaite ruosesi pasitikti thumbup.gif thumbup.gif taip prabegs kad net nepastebesi
biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tanler: 05 spalio 2013 - 14:47
Jau šiandien susitvarkiau unsure.gif
Taciau puikiai paguodei, aciukas, linksmiau 4u.gif
Atsakyti
Reikia linksmiau gyventi biggrin.gif kiek vienam gyvenimo etape bus sunku vienaip ar kitaip, todel dziaukis ka turi siandien mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2013 10 06, 15:42)
Reikia linksmiau gyventi biggrin.gif  kiek vienam gyvenimo etape bus sunku vienaip ar kitaip, todel dziaukis ka turi siandien  mirksiukas.gif


Šaunios mintys, patinka man šis forumas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Navy1 @ 2013 10 07, 19:42)
Šaunios mintys, patinka man šis forumas  ax.gif

gaila kad cia mazai kas be uzsuka smile.gif EIIIIIIIIIatsiliepkit kur visos dingot? biggrin.gif
Atsakyti
Spėju, kad jūreiviai pas visas grįžo namo, todėl nebesilanko niekas biggrin.gif
Atsakyti