Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

QUOTE(tanler @ 2012 10 09, 21:59)
Sveika voveree junkis drasiau kol kas musu dar cia labai mazai  lotuliukas.gif berods as ir malaja prisijungia  lotuliukas.gif

Malaja 357
kaip sekasi sokineti? biggrin.gif


cia ne as sokineju blush2.gif mano drauges mergyte,mes jau savo atsokiniejom,bet dalykas super,mums pasiteisino thumbup.gif
Atsakyti
Kaip mane nervina ta jura biggrin.gif visada kai jau turi gristi dar savaite prisideda, fu kaka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerid @ 2012 10 21, 21:22)
Kaip mane nervina ta jura  biggrin.gif  visada kai jau turi gristi dar savaite prisideda, fu kaka  doh.gif


o kaip gi kitaip smile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malaja357 @ 2012 10 02, 09:18)
pritariu tanler 3 sav yra labai mazai,atsimenu po 7 menesius lauksdavau,vat tada buvo ilgokai bigsmile.gif bet ta laikotarpi jau praejom,tai dabar po maziau iseina smile.gif O seip jei nesi is jureiviu seimos sunkiai kartais sekasi tas laukimas,nes pas mane visi gimineje jureiviai,tevai,vyras,tai kaskaip labai lengvai visa ta reikala pernesu,nes nuo vaikystes zinau ka reiskia laukimas smile.gif

Tanler drinks_cheers.gif


Sveikos mergynos, pirma karta ir as ta tema atradau smile.gif

As irgi is jureivio seimos, todel ir nenorejau vyro jureivio niekad schmoll.gif

Bet mano vyras jau du metus tik ir masto apie ta jura. Nusibodo ji atkalbineti sad.gif Nuo mazens zinojau, kad nenoriu laukti vyro, noriu, kad kiekviena vakara butu su mumis...Ir pastoviai susipykstame, kai jis vel pradeda man apie ta jura sneketi biggrin.gif Matau tikviena pliusa juroje, lengviau uzdirbti daugiau pinigeliu. Kitu pliusu nematau...bet vyrui ir pasakiau, kad man geriau maziau pinigu, bet vyras visada salia smile.gif
Nejaugi visoms patinka, kad vyras jureivis?
Atsakyti
Sveikos gyvos,

Žiūriu kad tema "mieganti" , bet manau daugeliui aktuali. smile.gif
Pati esu jūreivio sužadėtinė ir gyvenimas tikrai,kad nesaldus. Ilgiems reisams išeina, paskutinį kartą išėjo 7 mėnesiams, dabar vėl kitą mėnesį išeina 6. Kaip blogai ant dūšios verysad.gif Jaučiu,kad gyvenime nepriprasiu prie jo tų išėjimų, nes kaskart skaudu būna.
Atsakyti
Ir vel mano jūreivis išplaukė smile.gif Belieka tik laikti smile.gif O dėl ilgų reisų, maniškis seniau irgi vaikščiojo po 5-6 mėn, dbr susirado darbą, kur jūroj būna 6 sav., paragink ir saviškį tokio ieškoti mirksiukas.gif kančia tikrai maženė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerid @ 2013 03 16, 09:46)
Ir vel mano jūreivis išplaukė smile.gif Belieka tik laikti smile.gif O dėl ilgų reisų, maniškis seniau irgi vaikščiojo po 5-6 mėn, dbr susirado darbą, kur jūroj būna 6 sav., paragink ir saviškį tokio ieškoti  mirksiukas.gif kančia tikrai maženė  doh.gif


Bet labai liūdna, sako,kad šis reisas paskutinis toks ilgas smile.gif
Atsakyti
Netyčia užklydau... kažkaip maniau, kad ši tema jau senai mirusi biggrin.gif Bet dar viena kita parašo, tik niekaip pokalbiai neišsirutulioja rolleyes.gif
Tanler linkėjimai wink.gif
Atsakyti
Mano jureivis grista sia savaite thumbup.gif nebereiks vienai tunot, kartais galvoju gerai jau butu vaiku turet, praskaidrintu bent dienas biggrin.gif Bet is kitos puses kaip sunku juos pusiau vienai auginti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerid @ 2013 04 16, 16:03)
Mano jureivis grista sia savaite  thumbup.gif  nebereiks vienai tunot, kartais galvoju gerai jau butu vaiku turet, praskaidrintu bent dienas  biggrin.gif Bet is kitos puses kaip sunku juos pusiau vienai auginti  g.gif


Kaip smagu Jums! smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras merginos 4u.gif
priimkit mane i savo jureiviu zmonu bureli smile.gif
issirinkau savo antra puse su tokia nelengva profesija biggrin.gif sakykit, kokiu grafiku jusu vyriskiai iseina? maniskis nesenai baiges tai kolkas eina i ilgus rejsus.
Atsakyti
QUOTE(Laady.wella @ 2013 04 30, 22:35)
Labas vakaras merginos  4u.gif
priimkit mane i savo jureiviu zmonu bureli  smile.gif
issirinkau savo antra puse su tokia nelengva profesija  biggrin.gif sakykit, kokiu grafiku jusu vyriskiai iseina? maniskis nesenai baiges tai kolkas eina i ilgus rejsus.

Sveika malonu kad musu vis daugėja smile.gif maniškis kažkada ėjo 6men. paskui sumažėjo reisai iki 4men., veliau keliavo po 2 mėnesius. Na o dabar jo jūreivio karjera baigiesi ačiu dievui. Dabar tai pat išvažiuoja bet musu išsiskyrimai dabar nėra ilgi tik 12dienu.
Papildyta:
QUOTE(Solar* @ 2013 04 16, 00:31)
Netyčia užklydau... kažkaip maniau, kad ši tema jau senai mirusi biggrin.gif Bet dar viena kita parašo, tik niekaip pokalbiai neišsirutulioja rolleyes.gif
Tanler linkėjimai wink.gif

Ačiukas 4u.gif Aš jus stebiu biggrin.gif o jus jau kokie dideli bigsmile.gif Kaip greit bėga laikas
Papildyta:
QUOTE(Mazojias1 @ 2013 01 22, 11:17)
Sveikos gyvos,

Žiūriu kad tema "mieganti" , bet manau daugeliui aktuali.  smile.gif
Pati esu jūreivio sužadėtinė ir gyvenimas tikrai,kad nesaldus. Ilgiems reisams išeina, paskutinį kartą išėjo 7 mėnesiams, dabar vėl kitą mėnesį išeina 6. Kaip blogai ant dūšios  verysad.gif Jaučiu,kad gyvenime nepriprasiu prie jo tų išėjimų, nes kaskart skaudu būna.

Oj kaip as tave suprantu console.gif prie to priprasti neįmanoma.
Papildyta:
QUOTE(Kerid @ 2013 04 16, 17:03)
Mano jureivis grista sia savaite  thumbup.gif  nebereiks vienai tunot, kartais galvoju gerai jau butu vaiku turet, praskaidrintu bent dienas  biggrin.gif Bet is kitos puses kaip sunku juos pusiau vienai auginti  g.gif

Na kaip linksminatės biggrin.gif gaila kad tik dabar oras gerėja
Atsakyti