Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

Butent taip! wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2011 04 11, 12:18)
Butent taip! wink.gif

ot tai vista doh.gif
Atsakyti
O as pasigirsiu manasis uz menesio gris 4u.gif pagaliau, jau 4 men praejo dar vienas liko, greit praleks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shirley MacLaine @ 2011 04 14, 22:44)
O as pasigirsiu manasis uz menesio gris  4u.gif  pagaliau, jau 4 men praejo dar vienas liko, greit praleks  biggrin.gif

man tai atvirksciai paskutynis menesiukas pats ilgiausias budavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kayte @ 2011 04 08, 23:15)
prasau jusu pagalbos. Yra tokia situacija. Turiu vaikina, jis dvyliktokas, o as vienuoliktoke. Jis nori stoti i LAJM (Lietuvos aukstaja jureivystes mokykla, i laivu energetiniu irenginiu eskploatavima. Jis bus mechanikas, bet kai as pasiskaitau jusu komentarus man net plaukai piestu stojas, kad reiks jo metus laukt doh.gif ... Jis man itikineja, kad nebutinai su juo specialybe reiks visa gyvenima juroj praleist, juk reiks ir krante laivus paruost.. As galvoju apie blogiausia- jis plaukios. g.gif Teko kalbeti su vienu pajurio studencioku, jis man aiskina, kad jau neber tokiu reisu, kad isplaukia metams- 6 menesiams.. Dabar pagal ji 3 max. ir vyksta kontraktu pratesimai! Kreipiuosi i jus, pajurio mergaites, pasakykit ar cia tiesa? Nes mes abu esam is kito Lietuvos galo, ezeru krasto, todel neturiu net ko daugiau ir paklaust situo klausimu ax.gif



cia kaip pasiklosi taip ismiegosi.
Yra ivairiu tu grafiku dabar , manasis dirba 6 sav/6 sav., anksciau budavo 8 sav./4sav..kol dar sviezias esi turi kaip tik daugiau juroje pabuti, kad susirinktum valandas, poto kai jau stazas yra ir darbo pasiulymu ir grafiku ivairesniu buna ir pasirinkimas didesnis, bet siaip dabar kas dirba kokioj norvegijoje ar airijoje ilgiau seimos nemato nei tie jurininkai mirksiukas.gif

Sveikos visos,


nebeuzsuku visai neberandu tiek laiko blush2.gif , bet vis paskaitau kaip jus cia gyvuojat mirksiukas.gif
pas manes irgi nieko naujo , ieskausi darbo, leidziu dieneles kuisdamasi po namus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2011 04 15, 09:42)

Sveikos visos,
nebeuzsuku visai neberandu tiek laiko blush2.gif , bet vis paskaitau kaip jus cia gyvuojat mirksiukas.gif
pas manes irgi nieko naujo , ieskausi darbo, leidziu dieneles kuisdamasi po namus biggrin.gif

Na tai kad visi taip gyvenam...man mazoji dabar susirgo tai sedim namuose....
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2011 04 14, 23:04)
man tai atvirksciai paskutynis menesiukas pats ilgiausias budavo  smile.gif

na man dbr bakalaurinio rasymas, tai laikas bega greit ax.gif nesijaucia nei to ilgesio taip smarkiai, kai kitu rupesciu turiu doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
kaip gyvenat, kuom kurenat? biggrin.gif
pavasaris jau, ane? Man atitinkamai ir nuotaika kyla.
Mano "seimos" fronte niekas nevyksta. V nieko nedaro, vadinasi tiek ir tereikejo. Dar suzinojau kad jam labiau statuso reikejo ir namu priziuretojos, tai isvis dabar jau nebenoriu nei gvildenti susitaikymu temos.
Dzin, life goes on. thumbup.gif
Atsakyti
Ei, mergickos, gal katra zinot kas spinta rubams dovanoja ar papigiai parduoda? klaipeda ir apylinkes. Aciu ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos - senbuves ir naujokes!!!
Nikas dar tas pats, neplanuoju keisti dar:). Paprasciausiai labai su laiku prastai, tapau vadove, tai draskausi i N daliu. Namie kompo matyti nenoriu, o darbe jau nespeju. Jei galeciau tai 2 susistatyciau ir nezinau kokiu budu dirbciau smile.gif. Siaip dar visokiu bedu buvo, didesniu ir mazeniu. Bet kaip feniksas atgimiau is pelenu ir kartkartemis, rasdama truputi laiko uzbegsiu.
Visoms sekmes ir laikykites!!! Su geriausiais linkejimais - ZUVYTE!!!
Atsakyti
Labas rytas...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2011 05 17, 09:55)
Labas rytas...
user posted image

Labas, labas, bet jau popiete pas mus prasidejo smile.gif!
Atsakyti