Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

[quote=<Juru Tigre>,2011 03 12, 11:03]
Tau bent skambina. MV isvis niekad neskambindavo juroj budamas. Tik per gimtadieni koki ir pan. Mes tik sms bendraudavom, nes jis pas mane nekalbus. O kaip elgiasi grizes?

na grizes tai graziai elgiasi, buna net apsiverkiam is laimes susitike blush2.gif tik va kai ilgai nematai ir per ta tel susisieki, ima lyst paranojiskos mintys, ir imi is konteksto traukti gal kokia intonacija isduos ka nors doh.gif zinau, kad tai kvaila, jis sake negaudyti vaiduokliu, kai papasakojau kokios mintys kyla lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Shirley MacLaine,2011 03 12, 15:22]
[quote=<Juru Tigre>,2011 03 12, 11:03]
Tau bent skambina. MV isvis niekad neskambindavo juroj budamas. Tik per gimtadieni koki ir pan. Mes tik sms bendraudavom, nes jis pas mane nekalbus. O kaip elgiasi grizes?

na grizes tai graziai elgiasi, buna net apsiverkiam is laimes susitike blush2.gif tik va kai ilgai nematai ir per ta tel susisieki, ima lyst paranojiskos mintys, ir imi is konteksto traukti gal kokia intonacija isduos ka nors doh.gif zinau, kad tai kvaila, jis sake negaudyti vaiduokliu, kai papasakojau kokios mintys kyla lotuliukas.gif
[/quote]
manau teisingai sako. Atstumas ir laukimas savo padaro, bet jei grizus viskas gerai, tad tikrai manau reiktu nusiraminti. Juk buna ir pavarge jie ten ir susinervine. Kartais isgirsti vien savo antros puses balso negana, kad vel gyvas ie laimingas butum. Tad manau viskios nuotaikos yra naturalu. Stiprybes ir kantrybes tau 4u.gif
Atsakyti
Nu jo kantrybes reikia, trys men praejo dar du liko, o dbr apie 20 dienu busim berysio kol eis per atlanta i kolumbija doh.gif sunkus toks gyvenimas, bet kitokio net nebandau isivaizduot rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, yra vienas klausimelis smile.gif gal kuriu vyrai yra dirbe Limarko kompanijoj? kokie atsiliepimai?algos?darbas?
Atsakyti
QUOTE(Svecias. @ 2011 03 15, 18:20)
Sveikos, yra vienas klausimelis smile.gif gal kuriu vyrai yra dirbe Limarko kompanijoj? kokie atsiliepimai?algos?darbas?


Limarko nezinau, bet jeigu nori suzinoti, uzeik i Limarko ir pasiklausk.
O dar geriau, pabandyk pereiti visas Klaipedoje esancias jurininku idarbinimo agenturas, va sarasiukas ( http://www.msa.lt/index.php/lt/48021/ ). Ypac jeigu praktikai, tai pamegink Boskali, jie megsta praktikantus :-)
Atsakyti
QUOTE(Svecias. @ 2011 03 15, 18:20)
Sveikos, yra vienas klausimelis smile.gif gal kuriu vyrai yra dirbe Limarko kompanijoj? kokie atsiliepimai?algos?darbas?


Mano tetis dirba limarko, trecias menuo algos nera, dazniausiai ismoka viska iki galo tik grizus is reiso doh.gif Seniau taip nebudavo, bet jau antras reisas su veluojanciom algom, tai zmones truputi pasipiktine, gerai, kad bent veliau viska iki galo ismoka, bet, kad toj kompanijoj rojus tai nepasakyciau rolleyes.gif Nors tevas dirba ie nieko smile.gif
Atsakyti
prasau jusu pagalbos. Yra tokia situacija. Turiu vaikina, jis dvyliktokas, o as vienuoliktoke. Jis nori stoti i LAJM (Lietuvos aukstaja jureivystes mokykla, i laivu energetiniu irenginiu eskploatavima. Jis bus mechanikas, bet kai as pasiskaitau jusu komentarus man net plaukai piestu stojas, kad reiks jo metus laukt doh.gif ... Jis man itikineja, kad nebutinai su juo specialybe reiks visa gyvenima juroj praleist, juk reiks ir krante laivus paruost.. As galvoju apie blogiausia- jis plaukios. g.gif Teko kalbeti su vienu pajurio studencioku, jis man aiskina, kad jau neber tokiu reisu, kad isplaukia metams- 6 menesiams.. Dabar pagal ji 3 max. ir vyksta kontraktu pratesimai! Kreipiuosi i jus, pajurio mergaites, pasakykit ar cia tiesa? Nes mes abu esam is kito Lietuvos galo, ezeru krasto, todel neturiu net ko daugiau ir paklaust situo klausimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kayte @ 2011 04 08, 23:15)
prasau jusu pagalbos. Yra tokia situacija. Turiu vaikina, jis dvyliktokas, o as vienuoliktoke. Jis nori stoti i LAJM (Lietuvos aukstaja jureivystes mokykla, i laivu energetiniu irenginiu eskploatavima. Jis bus mechanikas, bet kai as pasiskaitau jusu komentarus man net plaukai piestu stojas, kad reiks jo metus laukt doh.gif ... Jis man itikineja, kad nebutinai su juo specialybe reiks visa gyvenima juroj praleist, juk reiks ir krante laivus paruost.. As galvoju apie blogiausia- jis plaukios. g.gif Teko kalbeti su vienu pajurio studencioku, jis man aiskina, kad jau neber tokiu reisu, kad isplaukia metams- 6 menesiams.. Dabar pagal ji 3 max. ir vyksta kontraktu pratesimai! Kreipiuosi i jus, pajurio mergaites, pasakykit ar cia tiesa? Nes mes abu esam is kito Lietuvos galo, ezeru krasto, todel neturiu net ko daugiau ir paklaust situo klausimu ax.gif


Na metams tikrai reisu nebera, bet 6 menesiai labai realus laikas, ypac ant zvejybiniu laivu 4u.gif Siaip vidutiniskai kontraktai buna 4 menesiai, daznai kur raso dar +- menuo, retkarciais pasitaiko ant mazesniu laivu po 3 menesius. 4u.gif
Greiciausiai dirbs 3 per 3 menesius, arba 4 per 2, jei ras pastovia firma! 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes kaip cia laikots nutylot, visos uzsiemusios doh.gif kaip visada...pasakokit kas naujo ax.gif
QUOTE(kayte @ 2011 04 08, 23:15)
prasau jusu pagalbos. Yra tokia situacija. Turiu vaikina, jis dvyliktokas, o as vienuoliktoke. Jis nori stoti i LAJM (Lietuvos aukstaja jureivystes mokykla, i laivu energetiniu irenginiu eskploatavima. Jis bus mechanikas, bet kai as pasiskaitau jusu komentarus man net plaukai piestu stojas, kad reiks jo metus laukt doh.gif ... Jis man itikineja, kad nebutinai su juo specialybe reiks visa gyvenima juroj praleist, juk reiks ir krante laivus paruost.. As galvoju apie blogiausia- jis plaukios. g.gif Teko kalbeti su vienu pajurio studencioku, jis man aiskina, kad jau neber tokiu reisu, kad isplaukia metams- 6 menesiams.. Dabar pagal ji 3 max. ir vyksta kontraktu pratesimai! Kreipiuosi i jus, pajurio mergaites, pasakykit ar cia tiesa? Nes mes abu esam is kito Lietuvos galo, ezeru krasto, todel neturiu net ko daugiau ir paklaust situo klausimu ax.gif

Meile akla doh.gif jai reikes ir metus lauksi...tik jau turi buti kantrybes zmogus...bus visko....Kaip Sunflowers tau jau pasake tai ilgu reisu jau nelabai yra...maniskio paskutyniai reisai buvo 2 per du menesius...ik pinigyniu atzvilgiu biski negerai o taip thumbup.gif garfikas buvo...Bet dabar nenoriu nei prisiminti tu laiku rolleyes.gif
Atsakyti
Laba ryta, Na jo, tylu pas mus, bet jauciu tik del to kad kai kurios dabar nutrauke rysius su savo jureiviais (zuvyteL), o as irgi atskirai gyvenu. Ir Jacinta senai dingo is fronto, net neaisku kaip laikosi.
Pas mane nieko naujo. Gavau nauja darbeli ir sekmingai dirbu. Siek tiek islipau is depresijos, nors dar uzeina tikrai juodu dienu. O siai viskas normaliai.

Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2011 04 10, 12:12)
Laba ryta, Na jo, tylu pas mus, bet jauciu tik del to kad kai kurios dabar nutrauke rysius su savo jureiviais (zuvyteL), o as irgi atskirai gyvenu. Ir Jacinta senai dingo is fronto, net neaisku kaip laikosi.
Pas mane nieko naujo. Gavau nauja darbeli ir sekmingai dirbu. Siek tiek islipau is depresijos, nors dar uzeina tikrai juodu dienu. O siai viskas normaliai.


Jos senai nebera, ir nebebus! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2011 04 10, 11:26)
Jos senai nebera, ir nebebus! lotuliukas.gif

Ko tai durnai pasijutau dabar. Speju esu praleidusi nicko keitima ax.gif
Atsakyti