Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

QUOTE(<Juru Tigre> @ 2011 02 17, 12:44)

bet galtai tesiog dar neprisitrinet ax.gif sunku ir mums buvo pradzioj...ir nekarta rekiau viskas skyremes...gal tesiog reikia laiko, buti siek tiek atlaidesnems viens kitam...

Jai nori galim kokia diena susibegti kokiam rajone dabar gyveni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sunflowers~ @ 2011 02 17, 11:46)
O tai kas atsitiko? unsure.gif

Tiesiog viskas susikaupe. verysad.gif

QUOTE(tanler @ 2011 02 17, 11:59)
bet galtai tesiog dar neprisitrinet ax.gif sunku ir mums buvo pradzioj...ir nekarta rekiau viskas skyremes...gal tesiog reikia laiko, buti siek tiek atlaidesnems viens kitam...

Jai nori galim kokia diena susibegti kokiam rajone dabar gyveni  ax.gif

As prie Vingio pasazo. As nezinau kas tai yra. Ar neprisitrynimas ar kas. Nebera jokiu jausmu. Jis i viska ziuri per pinigus. O as jausmu zmogus. nesakau kad ju skaiciuot nereikia, bet gal ne sitaip viska per juos vertinti.... Ka tik kalbejaus su V. Esu dabar emociskai isbalansuota. Ir po kiekvieno pokalbio taip pat. Jis nori kad grizciau. Pasiilgo geru santykiu....
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2011 02 17, 14:35)
As prie Vingio pasazo. As nezinau kas tai yra. Ar neprisitrynimas ar kas. Nebera jokiu jausmu. Jis i viska ziuri per pinigus. O as jausmu zmogus. nesakau kad ju skaiciuot nereikia, bet gal ne sitaip viska per juos vertinti.... Ka tik kalbejaus su V. Esu dabar emociskai isbalansuota. Ir po kiekvieno pokalbio taip pat. Jis nori kad grizciau. Pasiilgo geru santykiu....

Tai tu netoli manes gyveni galim kokia dienike susitikti kokiam bige arba kad ir vingi.. ax.gif

Pradzioj sunku maniskis isvis i viska ziurejo per tuos pinigus...neislaidauk to nedaryk ano nedaryk,to nepirk, o kam mums sitas sudukas doh.gif pasiunciau po velniu...ir sakiau jai nori normaliu santikiu neriboji mano islaidu as neriboju tavo! maistas yra maistas dydesnius pirkinius prasau aptarti smile.gif bet ir tai moca sugebejo nupirkti be mano zinios tongue.gif tai labai pykta buvau.Beje uz buta moku as, kredita priziuri jis bet anksciau ir kredita priziurejau as...dabar nebeturiu viskam laiko..
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2011 02 17, 21:11)
Tai tu netoli manes gyveni galim kokia dienike susitikti kokiam bige arba kad ir vingi.. ax.gif

Pradzioj sunku maniskis isvis i viska ziurejo per tuos pinigus...neislaidauk to nedaryk ano nedaryk,to nepirk, o kam mums sitas sudukas  doh.gif pasiunciau po velniu...ir sakiau jai nori normaliu santikiu neriboji mano islaidu as neriboju tavo! maistas yra maistas dydesnius pirkinius prasau aptarti smile.gif bet ir tai moca sugebejo nupirkti be mano zinios  tongue.gif tai labai pykta buvau.Beje uz buta moku as, kredita priziuri jis bet anksciau ir kredita priziurejau as...dabar nebeturiu viskam laiko..

Kadangi as nesu tokia materialiste, man sunku yra bendrauti su tokiais zmonemis. ir kai turiu jaustis kalta, kad kazka pasiuliau ar tiesiog panorejau tai velniop.
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2011 02 18, 16:23)
Kadangi as nesu tokia materialiste, man sunku yra bendrauti su tokiais zmonemis. ir kai turiu jaustis kalta, kad kazka pasiuliau ar tiesiog panorejau tai velniop.

tu neturi nusileisti 4u.gif jei tu nori to ar ano kodel negali sau to leisti? Tik todel kad tavo vyras nenori...tokiu atveju as pasakau as noriu...kartais nusileidziu jai pasiulo man priimtina alternativa...

tau kelis kartus atreze NE tu supikai...suprantama...tesiog tur pasijusti stipresne uz ji tada ir gausi viska... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2011 02 18, 17:01)
tu neturi nusileisti 4u.gif jei tu nori to ar ano kodel negali sau to leisti? Tik todel kad tavo vyras nenori...tokiu atveju as pasakau as noriu...kartais nusileidziu jai pasiulo man priimtina alternativa...

tau kelis kartus atreze NE tu supikai...suprantama...tesiog tur pasijusti stipresne uz ji tada ir gausi viska... mirksiukas.gif

Tiesiog as durnele linkus nusileisti... nes nenoriu pyktis
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
esu čia naujokė. skaičiau jūsų įvairiausius komentarus, matau labai draugiškos esat smile.gif tikiuosi tapsiu greitai jūreivio žmona smile.gif (draugas jūreivis) tačiau iškilo bėda. niekur nebegalime rasti darbo sad.gif po kelių reisų padarė pertrauką ir dabar tiesiog nėra kur beįlysti. kažkoks siaubas sad.gif gal jūsų vyrai žino, kur yra bent kokia laisva vietelė mano jūreviui? blush2.gif už bet kokią pagalbą būčiau be galo dėkinga smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(direwana @ 2011 03 06, 01:26)
Sveikutės smile.gif
esu čia naujokė. skaičiau jūsų įvairiausius komentarus, matau labai draugiškos esat smile.gif tikiuosi tapsiu greitai jūreivio žmona smile.gif (draugas jūreivis) tačiau iškilo bėda. niekur nebegalime rasti darbo sad.gif po kelių reisų padarė pertrauką ir dabar tiesiog nėra kur beįlysti. kažkoks siaubas sad.gif gal jūsų vyrai žino, kur yra bent kokia laisva vietelė mano jūreviui?  blush2.gif  už bet kokią pagalbą būčiau be galo dėkinga smile.gif  4u.gif


Gera darba rasti sunku, o nepazystamo zmogaus niekas nerekomenduos ir negarantuos uz ji rolleyes.gif
Atsakyti
tai taip suprantu... ax.gif nieko cia jau nebepadarysi smile.gif unsure.gif reik toliau kibti i paieskas. tik uzknisa, kad visi zada, o kai ateina ta diena ir nuplaukia viskas doh.gif anksciau ejo i jura is ispanijos.. o cia Lietuvoj nelabai ko randa.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(direwana @ 2011 03 07, 23:59)
tai taip suprantu...  ax.gif nieko cia jau nebepadarysi smile.gif  unsure.gif reik toliau kibti i paieskas. tik uzknisa, kad visi zada, o kai ateina ta diena ir nuplaukia viskas  doh.gif anksciau ejo i jura is ispanijos.. o cia Lietuvoj nelabai ko randa..  g.gif


Lietuvos kompaniju nelabai ir rasi smile.gif
Atsakyti
Laba ryta. Nu ka, panasu kad MV irgi be darbo liko. Jau kai susirenka bedos tai visos i kruva doh.gif
Atsakyti
Bedos po viena nevaiksto, tuom isitikinau 100%... rolleyes.gif
Atsakyti