Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

QUOTE(Shirley MacLaine @ 2011 01 28, 20:22)
Kad neisivaizduoju net ka pasakot, esu ketvirtam kurse, draugas kaip tik gris is juros ant baigimo smile.gif ir zadam pradet atskirai gyvent, nes pries tai kai krante budavo pas jo tevus dazniausiai budavau  ax.gif  dabar tikriausiai ir prasides tikrasis gyvenimas, nors jau ir taip visko budavo  biggrin.gif


Ka studijuoji? Ar ilgam tavasis isejo, ar senai?
Atsakyti
As politikos mokslus, o manasis vasario 13 bus du menesiai, geriau nuteikia, kad jau atseit jie kaip ir praleke biggrin.gif o gris tai dar neaisku, sake jei istvers tai kaskur geguze, bet gali but kad ir baloandzio gale ax.gif planavo, kad 5 menesiai kaskur turetu iseit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shirley MacLaine @ 2011 01 28, 21:39)
As politikos mokslus, o manasis vasario 13 bus du menesiai, geriau nuteikia, kad jau atseit jie kaip ir praleke  biggrin.gif  o gris tai dar neaisku, sake jei istvers tai kaskur geguze, bet gali but kad ir baloandzio gale  ax.gif planavo, kad 5 menesiai kaskur turetu iseit smile.gif


O ant kokio laivo dirba, zvejybinio, tankelio, keleivinio? Kuom dirba?
Atsakyti
kaip suprantu ten krovininis, birius krovinius gabena smile.gif na jis dar tik pradeda savo karjera, sturmanu eina, o jusiskis kur kuom dirba? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shirley MacLaine @ 2011 01 28, 22:32)
kaip suprantu ten krovininis, birius krovinius gabena  smile.gif  na jis dar tik pradeda savo karjera, sturmanu eina, o jusiskis kur kuom dirba?  ax.gif


manasis irgi sturmanas ant tankeriu, ant Norvegu kompanijos, po visa pasauli smile.gif
Atsakyti
Sveikos man nesimiega biggrin.gif valgau sumustekus su kola biggrin.gif blush2.gif

Vyras siandien vaziavo zvejot prigaude stintu..tai ryt ir gi vaziuoja dariau jam sumustynius ir pati uzsimaniau tongue.gif

QUOTE(Shirley MacLaine @ 2011 01 28, 13:16)
Sveikos  mirksiukas.gif

Nors as dar nesu jureivio zmona, bet manau poros metu begyje ja tapsiu  ax.gif  kol kas as tik drauge jau greit 2 metai smile.gif Nors su tokiu gyvenimo budu jau puikiai esu susipazinusi, nes tetis mano irgi jureivis smile.gif Taigi kartais ateisiu paverkslenti kaip pasiilgau savo plaukiotoju  blush2.gif

Sveika 4u.gif smagu kad musu vis daugeja thumbup.gif Is kokio miesto esi?

QUOTE(<Juru Tigre> @ 2011 01 28, 17:07)
Cia is serijos - Vyrai to niekada nesupras - moterys kito niekada nesupras  doh.gif

nenusimink cia visoms taip doh.gif bet maniski kazkaip paskutyniu metu labai supratingas pasidare tfutfutfu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tanler: 29 sausio 2011 - 01:18
Is Klaipedos dabar jau kaip ir ax.gif bet siaip tai tevai kaime gyvena jiems labiau taip patinka, o man irgi lb gerai, visad turesiu sveiku produktu be nitratu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shirley MacLaine @ 2011 01 29, 14:31)
Is Klaipedos  dabar jau kaip ir  ax.gif  bet siaip tai tevai kaime gyvena jiems labiau taip patinka, o man irgi lb gerai, visad turesiu sveiku produktu be nitratu  biggrin.gif  biggrin.gif

Nu cia tai tiesa smile.gif niu va musu Klaipedieciu vis daugeja thumbup.gif
Atsakyti
Reikia pagalbos visu, kurios esate prisiregistravusios Facebook'e bigsmile.gif
Prabalsuokit uz sia foto cia! ax.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios esamos ir busimos mamytes smile.gif nemegstu prasyti, bet tokia jau situacija susidare, tad bandau viska smile.gif
Taigi, esu Lietuvos aukstosios jureivystes studentas, studijuoju laivavedyba antrame kurse, ir kovo gale jis baigsis ir tureciau iseiti i savo pirmaja praktika, bet cia ir atsiranda didziule problema unsure.gif musu yra daug, netikiu, kad mokykla suras visiems praktikos atlikimo vietas, o nesinori imti akademines atostogas tik del to, kad praktikos neatlikau, visi bando "lysti" per pazystamus, aisku daug kas jau ir "ilindo" bet as esu pirmasis is visos savo gimines pasirinkes jura, tad pazystamu jokiu neturiu, kas galetu padeti, o kur kreipiesi, visi nenori studentu arba priema tik "savus".
Tad mano prasymas butu toks, jeigu nebutu jums sunku ir tai nesukeltu sunkumu, tai paklauskite savo vyru ar ju laive neatsirastu vietos vienam studenteliui? ar bent nukreiptu kur kreiptis ir pan. Tuo padetumet man dar vienu zingsneliu priarteti prie savo tikslo.
Atsakyti
QUOTE(Svecias. @ 2011 02 15, 17:29)
Sveikos mielosios esamos ir busimos mamytes smile.gif nemegstu prasyti, bet tokia jau situacija susidare, tad bandau viska smile.gif
Taigi, esu Lietuvos aukstosios jureivystes studentas, studijuoju laivavedyba antrame kurse, ir kovo gale jis baigsis ir tureciau iseiti i savo pirmaja praktika, bet cia ir atsiranda didziule problema  unsure.gif  musu yra daug, netikiu, kad mokykla suras visiems praktikos atlikimo vietas, o nesinori imti akademines atostogas tik del to, kad praktikos neatlikau, visi bando "lysti" per pazystamus, aisku daug kas jau ir "ilindo" bet as esu pirmasis is visos savo gimines pasirinkes jura, tad pazystamu jokiu neturiu, kas galetu padeti, o kur kreipiesi, visi nenori studentu arba priema tik "savus".
Tad mano prasymas butu toks, jeigu nebutu jums sunku ir tai nesukeltu sunkumu, tai paklauskite savo vyru ar ju laive neatsirastu vietos vienam studenteliui? ar bent nukreiptu kur kreiptis ir pan. Tuo padetumet man dar vienu zingsneliu priarteti prie savo tikslo.

Nejau mokykla neturi jokiu pasiulymu ax.gif uzsidirbti vistiek nalabi iseis...pas labaciova kiek zinau anksciau visus studentus priimdavo...o seip tai mano vyras jau keli metai kai baige savo karjera juroje...gal kada ir sugryz bet labai nenoreciau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2011 02 15, 23:55)
Nejau mokykla neturi jokiu pasiulymu  ax.gif uzsidirbti vistiek nalabi iseis...pas labaciova kiek zinau anksciau visus studentus priimdavo...o seip tai mano vyras jau keli metai kai baige savo karjera juroje...gal kada ir sugryz bet labai nenoreciau rolleyes.gif


drinks_cheers.gif Realiausias variantas pas Labaciova smile.gif Manasis irgi ten praktika atliko, aisku darbas ne is lengvuju, manasis po to reiso juros kratesi kaip velnio, nes buvo ne pyragai, ir aisku uz darba gaus centus, bet ka darysi, jei praktika reikalinga. smile.gif O rasti ant geresniu laivu, tai tik per pazystamus, ir tai siais laikais tai labai sunku rolleyes.gif
Atsakyti