Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

QUOTE(~Sunflowers~ @ 2011 01 21, 11:51)
ax.gif Nezinau, ziurint is kurios puses paziuresi smile.gif

Pasakok is kurios balta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2011 01 21, 15:20)
Pasakok is kurios balta  smile.gif


Ai nezinau, po truputi atsigaunu is po tevelio laidotuviu, manasis namuose jau visa menesi, tai nors neliudziu viena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sunflowers~ @ 2011 01 21, 16:34)
Ai nezinau, po truputi atsigaunu is po tevelio laidotuviu, manasis namuose jau visa menesi, tai nors neliudziu viena smile.gif

Uzjauciu del tevelio netekties console.gif zinau kaip tai sunku....
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2011 01 21, 15:40)
Uzjauciu del tevelio netekties  console.gif zinau kaip tai sunku....


4u.gif
Atsakyti
Kaip vakara leidziat?
As tai va ka nuveikiau biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos, mane uzklupo konkursu manija. Tai dalyvauju kur randu lotuliukas.gif
Ar galetumet man balsiuka israsyti ax.gif
http://klaipeda.dien...alentinas/55700

Ka veikiam? As siandien sutarti sudariau su viena parduotuve. Ten galesiu prekiauti savo darbeliais rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif

Nors as dar nesu jureivio zmona, bet manau poros metu begyje ja tapsiu ax.gif kol kas as tik drauge jau greit 2 metai smile.gif Nors su tokiu gyvenimo budu jau puikiai esu susipazinusi, nes tetis mano irgi jureivis smile.gif Taigi kartais ateisiu paverkslenti kaip pasiilgau savo plaukiotoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Shirley MacLaine @ 2011 01 28, 12:16)
Sveikos  mirksiukas.gif

Nors as dar nesu jureivio zmona, bet manau poros metu begyje ja tapsiu  ax.gif  kol kas as tik drauge jau greit 2 metai smile.gif Nors su tokiu gyvenimo budu jau puikiai esu susipazinusi, nes tetis mano irgi jureivis smile.gif Taigi kartais ateisiu paverkslenti kaip pasiilgau savo plaukiotoju  blush2.gif


Malonu, kad prisijungei 4u.gif Papasakok apie save daugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shirley MacLaine @ 2011 01 28, 12:16)
Sveikos  mirksiukas.gif

Nors as dar nesu jureivio zmona, bet manau poros metu begyje ja tapsiu  ax.gif  kol kas as tik drauge jau greit 2 metai smile.gif Nors su tokiu gyvenimo budu jau puikiai esu susipazinusi, nes tetis mano irgi jureivis smile.gif Taigi kartais ateisiu paverkslenti kaip pasiilgau savo plaukiotoju  blush2.gif

Sveika prisijungus 4u.gif

Maniskis ryt grizta. Tai dabar sekmingai susikoliojom. Bus saunu. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2011 01 28, 13:48)
Maniskis ryt grizta. Tai dabar sekmingai susikoliojom. Bus saunu. verysad.gif


O ko? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sunflowers~ @ 2011 01 28, 14:00)

Cia is serijos - Vyrai to niekada nesupras - moterys kito niekada nesupras doh.gif
Atsakyti
Kad neisivaizduoju net ka pasakot, esu ketvirtam kurse, draugas kaip tik gris is juros ant baigimo smile.gif ir zadam pradet atskirai gyvent, nes pries tai kai krante budavo pas jo tevus dazniausiai budavau ax.gif dabar tikriausiai ir prasides tikrasis gyvenimas, nors jau ir taip visko budavo biggrin.gif
Atsakyti