Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

QUOTE(tanler @ 2011 01 16, 22:41)
Sveikutes  4u.gif kur visos prapuolusios? ax.gif

As tai sia savaite sirgau nezmoniskai  doh.gif iki siol dar kankina labai stiprus kosulis....ir mazoji uzsikrete nuo manes tai dvese na paru sergam...Vyras isvziaves, dycke pas mociute i Anglija isskrydo...tai taip liudna namuose....o dar kai iseiti niekur negali tai isvis nekas...

Labas rytas.
Sveikatos jums 4u.gif As tai kazkaip neidomiai gyvenu tai nera ka papasakot. Po 2 savaiciu vyras grizta.
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2011 01 17, 09:36)
Labas rytas.
Sveikatos jums  4u.gif As tai kazkaip neidomiai gyvenu tai nera ka papasakot. Po 2 savaiciu vyras grizta.

ko tokia be nuotaikos rolleyes.gif

nors penktadieni ir jauciausi jau geriau CRB 70 verysad.gif kai leistina norma 0-5 Buvau pas terapeuta ir pulmonologa ....plauciai svarus...siandien pasikartojau CRB tyrima...ziures koks rytoj bus atsakymas...jau siandien norejo guldyti i ligonine....bet priprasiau pakartoti tyrima...Tai turbut rytoj reikes gultis verysad.gif O dar kaip tycia vienut vienutele su maze....
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2011 01 17, 16:28)
ko tokia be nuotaikos rolleyes.gif

nors penktadieni ir jauciausi jau geriau CRB 70  verysad.gif kai leistina norma 0-5 Buvau pas terapeuta ir pulmonologa ....plauciai svarus...siandien pasikartojau CRB tyrima...ziures koks rytoj bus atsakymas...jau siandien norejo guldyti i ligonine....bet priprasiau pakartoti tyrima...Tai turbut rytoj reikes gultis  verysad.gif O dar kaip tycia vienut vienutele su maze....

Ai darbais apsikrovusi, o ir siaip tas oras bjaurus slegia doh.gif

Siaubas kaip jums baisiai. Jauciu jau ligoninej esi. Sveik, ir kuo greiciau unsure.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2011 01 19, 21:54)
Ai darbais apsikrovusi, o ir siaip tas oras bjaurus slegia  doh.gif

Siaubas kaip jums baisiai. Jauciu jau ligoninej esi. Sveik, ir kuo greiciau unsure.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

edziu namuose tyrimai pirmadienio buvo jau pusiau geri....tai negulde...

Oras tikrai nekoks...bet man jau taip atsibodo namusoe sedeti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2011 01 19, 21:08)
edziu namuose tyrimai pirmadienio buvo jau pusiau geri....tai negulde...

Oras tikrai nekoks...bet man jau taip atsibodo namusoe sedeti doh.gif

As kad ir nesedziu namie, bet va niurios nuotaikos lanko vis. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2011 01 19, 22:55)
As kad ir nesedziu namie, bet va niurios nuotaikos lanko vis.  doh.gif

Ziemos depresniakas uzejo rolleyes.gif
Atsakyti
~Sunflowers~ kaip tu gyveni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2011 01 19, 22:33)
Ziemos depresniakas uzejo  rolleyes.gif

Aha. Tokie trumpalaikiai pliupsniai uzeina, bet kai daug darbo buna tai pamirstu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2011 01 20, 10:17)
Aha. Tokie trumpalaikiai pliupsniai uzeina, bet kai daug darbo buna tai pamirstu  biggrin.gif

Kada vyras gryzta? ax.gif gal pradziugins ir depresniakas pasibaigs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2011 01 20, 12:10)
Kada vyras gryzta? ax.gif gal pradziugins ir depresniakas pasibaigs  biggrin.gif

Turetu menesio gale. Tikiuosi pradziugins rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2011 01 20, 14:14)
Turetu menesio gale. Tikiuosi pradziugins  rolleyes.gif


Nu tai jau, jau greit gryz smile.gif maniskis rytoj gryzta...
O kaip tavo sveikata...susitvarkei su nugara?
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2011 01 20, 13:19)
Nu tai jau, jau greit gryz smile.gif maniskis rytoj gryzta...
O kaip tavo sveikata...susitvarkei su nugara?

Ai sveikata tai kartais geriau kartais blogiau. Nugara biski aprimus kazkaip yra. Arba asjau pripratau ir demesio nebekreipiu. Kaip gydytojas sake, tai lydes mane visada.

Sumasciau sudalyvaut konkurse. Pabalsuokit ax.gif aciu ax.gif Aprasymas: Nereikia zodziu, tegu akys kalba rolleyes.gif
http://www.ve.lt/kon...li-pora/,page.1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <Juru Tigre>: 20 sausio 2011 - 13:47