Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

Klausykit panos, kaip jusu jureiviams su nervine bukle reikalai?
Atsakyti
QUOTE(~Sunflowers~ @ 2010 10 19, 13:16)
Blogai... laukiam... rolleyes.gif Viena valanda pagereja, kita vel labai blogai... rolleyes.gif bet jau nebedaug liko... verysad.gif

Sveikute, uzjauciu labai, labai ir suprantu. As ir matau kaip viskas eina link pabaigos, bet nera is ko rinktis!!!! Stiprybes, laikykis!
Papildyta:
QUOTE(fillipa @ 2010 10 22, 00:55)
O man aktualu todel kad pati kelis kartus teko plaukti su keltuKylis-Klaipeda-Kylis. Dar kai atgal plaukeme padavejos klausiau kodel nepasakoja keleiviams kaip elgtis nelaimes atvieju blink.gif
O siaip mano vyras pats stengiasi pranesti man kuo greiciau kad jam viskas gerai ir nelaime ne jo laive atsitiko. Kaz kaip jis greitai gauna informacija apie atsitikimus laivose/tankeriose

O tai gerai, jei ka suzinai tai ir mums cia ikelk!!!
Papildyta:
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 10 25, 16:02)
Klausykit panos, kaip jusu jureiviams su nervine bukle reikalai?

Kokie dar cia klausimai. Akivaizdu, kad "stoga" nuplese audra. Susikalbeti jau neimanoma jokia kalba, jokia tarme. Kazkoks visiskas nuprotejimas, viskas neaiskiom spalvom ir neaisku kokiom sumom matuojama ir visos jureivienes yra seniausios profesijos atstove, laukdamos pramogauja uz ju pinigus ir dar be to su ju kolegom. As suprantu, jums gyvenant pajury, gal ir pavyktru koki pakabint, bet man kazkai-p sudetinga, kad ir labai noreciau, nei vieno savam kraste mnezinau verysad.gif Sitokios nuotaikos sklando po sio reiso maniskio smegenyse, ar toj vietoj kur jos turetu buti.
Atsakyti
Nezinau, pas maniski viskas gerai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sunflowers~ @ 2010 10 26, 21:35)
Nezinau, pas maniski viskas gerai rolleyes.gif

Smagu girdet, kad bent cia viskas pas jus gerai!!!!!
Atsakyti
QUOTE(zuvyteL @ 2010 10 26, 20:33)
Kokie dar cia klausimai. Akivaizdu, kad "stoga" nuplese audra. Susikalbeti jau neimanoma jokia kalba, jokia tarme. Kazkoks visiskas nuprotejimas, viskas neaiskiom spalvom ir neaisku kokiom sumom matuojama ir visos jureivienes yra seniausios profesijos atstove, laukdamos pramogauja uz ju pinigus ir dar be to su ju kolegom. As suprantu, jums gyvenant pajury, gal ir pavyktru koki pakabint, bet man kazkai-p sudetinga, kad ir labai noreciau, nei vieno savam kraste mnezinau  verysad.gif Sitokios nuotaikos sklando po sio reiso maniskio smegenyse, ar toj vietoj kur jos turetu buti.

doh.gif kaip sakant - Fantastika...

QUOTE(~Sunflowers~ @ 2010 10 26, 20:35)
Nezinau, pas maniski viskas gerai rolleyes.gif

Labai dziaugiuosi uz tave 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 10 25, 15:02)
Klausykit panos, kaip jusu jureiviams su nervine bukle reikalai?

Jam ne, man vazioja. MV neimanoma isvesti is kantrybes rolleyes.gif Jis skambina kiekviena diena (jam skambuciai nemokami) tai buna man nera nuotaikos tai as jí apsaukiu doh.gif Zinau kad negalima, bet nesusilaikau doh.gif ax.gif va tokia bjauri boba esu
MAniskis jau antradieni grizta wub.gif nupirkau jam pora mazu dovaneliu lotuliukas.gif negaliejau susilaikyti lotuliukas.gif
Esu girdejusi is kitu zmonu kad vyrams stogas vazioja juroja ypac kai igula bjauri unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fillipa: 29 spalio 2010 - 16:03
QUOTE(fillipa @ 2010 10 29, 16:02)
Sveikutes 4u.gif

Jam ne, man vazioja. MV neimanoma isvesti is kantrybes rolleyes.gif Jis skambina kiekviena diena (jam skambuciai nemokami) tai buna man nera nuotaikos tai as jí apsaukiu doh.gif  Zinau kad negalima, bet nesusilaikau  doh.gif  ax.gif  va tokia bjauri boba esu
MAniskis jau antradieni grizta wub.gif  nupirkau jam pora mazu dovaneliu  lotuliukas.gif  negaliejau susilaikyti  lotuliukas.gif
Esu girdejusi is kitu zmonu kad vyrams stogas vazioja juroja ypac kai igula bjauri unsure.gif

Jetau kaip gerai tau. As keik kalusaus aplinkui tai visi jie nuciuozusiais stogais. panasu kad maniskis irgi nervu kamuolys. Gryzta kita savaitgali.
O siandien lekiu i helovyno party klube. tai pasirodysiu paskui kokia grazi siandien busiu lotuliukas.gif
Gero visoms savaotgalio. Ramiu svenciu.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Maniskis jau savaite kaip veluoja doh.gif liktais dabar grizimo data ateinanti pirmadieni smile.gif . Gavau netikieta dovana is vyro. Is pradziu pagalvojau kad jau dukrai kavaleriai geles siuncia, bet kaip jinai man atsake: jos kavaleriai tiek pinigu neturi lotuliukas.gif
user posted image

Tigre, nuotraukos is Halloweeno ispudingos thumbup.gif kaip Hollywoode
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fillipa: 06 lapkričio 2010 - 18:13
QUOTE(fillipa @ 2010 11 06, 18:09)
jos kavaleriai tiek pinigu neturi lotuliukas.gif 



Tigre, nuotraukos is Halloweeno ispudingos thumbup.gif  kaip Hollywoode

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Aciu uz komplimentus. Taip ir jauciausi ispudingai. Sakiau kitais metais vyra vesiuos, nors jis sake tik po keleto bokalu gal ir pasirasys lotuliukas.gif

Gryzo maniskis sestadieni. Buvo daug pokalbiu ir atvirumo. Kol kas labai geras. Ziuresim kas toliau bus.

Cia va merginom foto, kurios manes dar po helovyno nemate ax.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(fillipa @ 2010 11 06, 18:09)
user posted image

wub.gif kaip miela
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 11 08, 14:17)
Cia va merginom foto, kurios manes dar po helovyno nemate  ax.gif


thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sunflowers~ @ 2010 11 08, 14:51)

Aciu rolleyes.gif

Nu va, as siandien pasidziaugiau filipos gelemis, o pati is darbo grizus radau roziu pamerkta. Grazu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 11 08, 19:34)
Aciu  rolleyes.gif

Nu va, as siandien pasidziaugiau filipos gelemis, o pati is darbo grizus radau roziu pamerkta. Grazu  biggrin.gif

thumbup.gif wub.gif
Maniskis tik vakar grizo ax.gif
Atsakyti