Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

QUOTE(zuvyteL @ 2010 09 30, 21:36)
Sveikutes visos, jei dar sveikos.
As ir nelabai su naujienom draugauju. Kazkaip nelabai norisi aiskintis kas, kur, kaip. Be to jei tas daiktas ne mano, tai is viso neikalbes paliesti. Kartais net pamastau, kad labai konservatyvi as  verysad.gif Daug ko atsisakau, kad nepasirodyciau paskutine varna. Gerai, kad turiu pamisuse drauge. Maniakiskai seka visas naujoves pasauly, nuo telefonu iki naujausiu, vienetiniu automobiliu. Tai jei kas jau man labai neaisku, skambinu ir prasau pagalbos. bigsmile.gif Tikiuosi Tigriuke esi gerokai pazengus smile.gif !

Jo jo. Pazengus. Moku radija isijungti. Tereik viena knopkike spausti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif TV daugiau net nebuvau ijungus, kompo irgi. lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos panos 4u.gif
Uzsukau galvojau diskutojate paskutines naujienos, bet cia tylu.
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2010 10 10, 20:11)
Sveikos panos 4u.gif
Uzsukau galvojau diskutojate paskutines naujienos, bet cia tylu.

Labas. kokias naujienas? Apie kelta?
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 10 11, 08:22)
Labas. kokias naujienas? Apie kelta?

Niu gal ne naujiena ax.gif o nelaime. Pas mus danikiu temoe jau kelios dienos panos pasiurpusios blink.gif . Dauguma vyksta i LT ir atgal i DK butent keltais.
Aciu Devui kad visi gyvi liko smile.gif ka zin kaip butu jei keltas veliau uzsilepsnuotu toli nuo zemes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2010 10 11, 18:53)
Niu gal ne naujiena  ax.gif  o nelaime. Pas mus danikiu temoe jau kelios dienos panos pasiurpusios blink.gif . Dauguma vyksta i LT ir atgal i DK butent keltais.
Aciu Devui kad visi gyvi liko smile.gif  ka zin kaip butu jei keltas veliau uzsilepsnuotu toli nuo zemes unsure.gif

Na geriau jau negalvoto apie tokius dalykus. reikia dziaugtis kad musu artimuju ten nebuvo ir musu paciu ten nebuvo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 10 13, 09:53)
Na geriau jau negalvoto apie tokius dalykus. reikia dziaugtis kad musu artimuju ten nebuvo ir musu paciu ten nebuvo. smile.gif


As neskaitau ir nesuku galvos sau del tokiu dalyku, yra ir svarbesniu, o galu gale, kad skaitant pergyventi, nea schmoll.gif
Man uzteko vakar panikos, kai mama pasake, kad susidure du tanklaiviai, nes kaip tik ta diena pas maniski turejo antras tanklaivis priplaukti krovini pasiimti, tai kol susiradau nete kur, rankos drebejo, tai tokiu dalyku as nesiklausau, neziuriu ir neskaitau, man neaktualu! schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sunflowers~ @ 2010 10 13, 09:20)
As neskaitau ir nesuku galvos sau del tokiu dalyku, yra ir svarbesniu, o galu gale, kad skaitant pergyventi, nea schmoll.gif
Man uzteko vakar panikos, kai mama pasake, kad susidure du tanklaiviai, nes kaip tik ta diena pas maniski turejo antras tanklaivis priplaukti krovini pasiimti, tai kol susiradau nete kur, rankos drebejo, tai tokiu dalyku as nesiklausau, neziuriu ir neskaitau, man neaktualu! schmoll.gif

ir gerai darai. manau stresu mums siais laikais ir taip pakanka. 4u.gif
Atsakyti
Labutis merginos. Pavydziu, kad taip mokat atsiriboti. As tai uz visus speju pasinervinti, nors labai gerai zinau, kad savu ten nebuvo. Aplamai labai jautriai reaguoju i ivikius vandenyse. Visad klausau ausis pastacius ar neisgirsiu, kad ten buta Lietuviu. Anksciau tai maziau tos itampos buvo, dabar kaip ir su jumis susipazinau, tai vis pagalvoju, kad is jusu seimu gali kas ten buti. Tuoj savajam rasau ir klausiu ar jo draugu nepapuole i bedas. O cia ziuriu ka jus rasot. Geria, kad jokiu blogu ziniu nerandu. Is viso esu jautrus zmogiukas, tik likimas uzaugino laaabai stora skura. Nuo vaikystes nelepino situacijos, tai dabar esu labai stipri dvasiskai. Fiziskai ne taip jau paprasta but ypatingai. As pati sasvikritiskai i ta stipruma ziuriu, tiesiog gal ismokau nuslepti jauduli, sulaikyti asaras, "praryti" skausma ir panasius jausmus. Taip daugeliui ir susidaro ispudis, kad esu "uola". Bet tokia busena labai kerta per skranduka, ir siaip po to nervukai klibet ima. Nemoku issidraskyti, issirekti ir pan.


Sunflower - kas pas tave namie, kaip tevukas juda? Pas mane dar pusetinai, judam, dar vis jis nezino nieko, nors popierius pats skaite, kazkaip nepamate to iraso. Savotiskai dziugu. Neziurint i tai, kad vis pamini, jog sveikata prasteja, matosi ir issoriskai. Bet turi planu, daryti remonta pavasari ir kazka dar. Man svarbu, kad dar jis krutetu ir vis kurtu planus, kad ir apsurdiskus, nes likti viena - dar nepasiruosus. Nors ta mintis mano smegenyse gyvena istisai. Vis ryte pabudus nueinu i kambari paziureti ar dar as ji rasiu. Tokios zinios mano kraste smile.gif .
Laikykites merginos, nesusalkit, nesirkit ir nesinervinkit!!!! Rauksletis veidai lai tik pensijoj prades tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyteL @ 2010 10 19, 13:01)
Sunflower - kas pas tave namie, kaip tevukas juda?


Blogai... laukiam... rolleyes.gif Viena valanda pagereja, kita vel labai blogai... rolleyes.gif bet jau nebedaug liko... verysad.gif
Atsakyti
Jetau mergaites, kokios tamsios nuotaikos. verysad.gif Ir nei kaip padet, nei kaip paguost. galiu tik palinketi stiprybes.
Pati esu blogos nuotaikos, tamsiu emociju, tad neturiu nei ka papasakoti. Tikriausiai rudenine depresija verzias i mano siela, nors ji man labai nebudinga. unsure.gif
Atsakyti
O man aktualu todel kad pati kelis kartus teko plaukti su keltuKylis-Klaipeda-Kylis. Dar kai atgal plaukeme padavejos klausiau kodel nepasakoja keleiviams kaip elgtis nelaimes atvieju blink.gif
O siaip mano vyras pats stengiasi pranesti man kuo greiciau kad jam viskas gerai ir nelaime ne jo laive atsitiko. Kaz kaip jis greitai gauna informacija apie atsitikimus laivose/tankeriose
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2010 10 21, 23:55)
O man aktualu todel kad pati kelis kartus teko plaukti su keltuKylis-Klaipeda-Kylis. Dar kai atgal plaukeme padavejos klausiau kodel nepasakoja keleiviams kaip elgtis nelaimes atvieju blink.gif
O siaip mano vyras pats stengiasi pranesti man kuo greiciau kad jam viskas gerai ir nelaime ne jo laive atsitiko. Kaz kaip jis greitai gauna informacija apie atsitikimus laivose/tankeriose

na manau tokios naujienos greitai pasklinda. Saunuolis jis pas tave kad prasinesa smile.gif
Atsakyti