Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

QUOTE(zuvyteL @ 2010 09 14, 09:14)
Jei kada truputi laisvesne diena busi, parasyk sms. Pabandysiu pasukti.

Zinok siunciau ta diena tau sms ir likau nesupratus kodel ji man pastrigo. Nesisiunte isvis. Bet kai laisvesne busiu tai jau pashraibinsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 09 15, 21:13)
Zinok siunciau ta diena tau sms ir likau nesupratus kodel ji man pastrigo. Nesisiunte isvis. Bet kai laisvesne busiu tai jau pashraibinsiu biggrin.gif

Labu, gerai, lauksiu sekancio tavo bandymo.O savatgali (6 dieni) dirbi?
Atsakyti
QUOTE(zuvyteL @ 2010 09 16, 14:57)
Labu, gerai, lauksiu sekancio tavo bandymo.O savatgali (6 dieni) dirbi?

Nia sestadieni nedirbu ir jau nebedirbsiu sestadieniais. Biski keisis mano darbo specifika, tai pakilsiu biski i kita lygi. Tikiuos alga irgi kadanors pakils i kita lygi biggrin.gif Bet bent valandos dabar bus tokios kokias sutartyje darbo nurodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 09 16, 20:27)
Nia sestadieni nedirbu ir jau nebedirbsiu sestadieniais. Biski keisis mano darbo specifika, tai pakilsiu biski i kita lygi. Tikiuos alga irgi kadanors pakils i kita lygi  biggrin.gif Bet bent valandos dabar bus tokios kokias sutartyje darbo nurodo  thumbup.gif

O, dziugu girdeti, kad bent i kita "kede" persesi smile.gif .Na o su algom... pati zinai kaip greit perskaiciuoja i didesne puse blush2.gif Tai sekmes imant profesines aukstumas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif tylu ramu nors ir orai nekokie lotuliukas.gif bet matyt is iprocio visi tipo laukeli lotuliukas.gif

Mamytes prabalsuokite blush2.gif

http://www.danonesmi...page1?s=tatjana

As tai dabar darbu kruva turiu doh.gif uzsikasus negyvai.
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 09 20, 22:49)
Sveikos  4u.gif tylu ramu nors ir orai nekokie  lotuliukas.gif bet matyt is iprocio visi tipo laukeli lotuliukas.gif

Mamytes prabalsuokite  blush2.gif

http://www.danonesmi...page1?s=tatjana

As tai dabar darbu kruva turiu  doh.gif uzsikasus negyvai.


As uz tave! Tu uz mane! tongue.gif http://www.danonesmi...lveiga Novikova
Atsakyti
QUOTE(~Sunflowers~ @ 2010 09 20, 22:52)

Jau prabalsuota biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 09 20, 22:49)
Sveikos  4u.gif tylu ramu nors ir orai nekokie  lotuliukas.gif bet matyt is iprocio visi tipo laukeli lotuliukas.gif

Mamytes prabalsuokite  blush2.gif

http://www.danonesmi...page1?s=tatjana

As tai dabar darbu kruva turiu  doh.gif uzsikasus negyvai.

Sveikutes. Kiek neuzsuku, tai tylu, ramu.Nieko nerandu cia. Klausykit, gal kazka praleidau?Dabar gal jus visos isejot i reisus, o BRANGIAUSIUS palikot namie smile.gif ?!
Papildyta:
QUOTE(zuvyteL @ 2010 09 21, 16:26)
Sveikutes. Kiek neuzsuku, tai tylu, ramu.Nieko nerandu cia. Klausykit, gal kazka praleidau?Dabar gal jus visos isejot i reisus, o BRANGIAUSIUS palikot namie smile.gif ?!

Uz abi prabalsavau!!! Sekmes merginos ir skaniu prizu biggrin.gif !!!! Labai grazios foto!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
Islydejau savo jureivi. Ilsiuosi dabar rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos panos 4u.gif
Jau beveik dvi savaites kai esu viena unsure.gif
Nupirko MV man I-phone smile.gif . Nesu isprotiejusi del naujoviu, bet galiu pasakyti - geras dalykas thumbup.gif . Galiu matyti kur maniskis randosi, tai nereikia pastoviai klausinieti kur jisai thumbup.gif
O siaip viskas kaip visada. Moksalio, baseinas, Zumba, mazosios gimnastika, jodinejimas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2010 09 30, 18:59)
Sveikos panos 4u.gif
Jau beveik dvi savaites kai esu viena  unsure.gif
Nupirko MV man I-phone smile.gif . Nesu isprotiejusi del naujoviu, bet galiu pasakyti - geras dalykas thumbup.gif . Galiu matyti kur maniskis randosi, tai nereikia pastoviai klausinieti kur jisai thumbup.gif
O siaip viskas kaip visada. Moksalio, baseinas, Zumba, mazosios gimnastika, jodinejimas ir t.t.

Vo. Su MV sutartum . Tas visokiu naujoviu ir navarotu amziais nori ir perka. O as nedraugauju su jom, nes nemoku elgtis. Isvaziavo vyras o as nei teliko nemokejau pasijungt normaliai doh.gif Ciut nesuspardziau is nervu. Bet susilaikiau. Piniga kainuoja. Man tikriausiai ir gyvybe but kainaves vyrui gryzus lotuliukas.gif

Mudu tai santykius aiskinomes kai jis isvyko. Dabar lyg ir gerai viskas...
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 09 30, 20:11)
Vo. Su MV sutartum . Tas visokiu naujoviu ir navarotu amziais nori ir perka. O as nedraugauju su jom, nes nemoku elgtis. Isvaziavo vyras o as nei teliko nemokejau pasijungt normaliai  doh.gif Ciut nesuspardziau is nervu. Bet susilaikiau. Piniga kainuoja. Man tikriausiai ir gyvybe but kainaves vyrui gryzus  lotuliukas.gif

Mudu tai santykius aiskinomes kai jis isvyko. Dabar lyg ir gerai viskas...


Sveikutes visos, jei dar sveikos.
As ir nelabai su naujienom draugauju. Kazkaip nelabai norisi aiskintis kas, kur, kaip. Be to jei tas daiktas ne mano, tai is viso neikalbes paliesti. Kartais net pamastau, kad labai konservatyvi as verysad.gif Daug ko atsisakau, kad nepasirodyciau paskutine varna. Gerai, kad turiu pamisuse drauge. Maniakiskai seka visas naujoves pasauly, nuo telefonu iki naujausiu, vienetiniu automobiliu. Tai jei kas jau man labai neaisku, skambinu ir prasau pagalbos. bigsmile.gif Tikiuosi Tigriuke esi gerokai pazengus smile.gif !
Papildyta:
QUOTE(fillipa @ 2010 09 30, 19:59)
Sveikos panos 4u.gif
Jau beveik dvi savaites kai esu viena  unsure.gif
Nupirko MV man I-phone smile.gif . Nesu isprotiejusi del naujoviu, bet galiu pasakyti - geras dalykas thumbup.gif . Galiu matyti kur maniskis randosi, tai nereikia pastoviai klausinieti kur jisai thumbup.gif
O siaip viskas kaip visada. Moksalio, baseinas, Zumba, mazosios gimnastika, jodinejimas ir t.t.

Sveikute. Tau gerai, kad zinosi bet kada kur buna Taviskis. Man si karta nepasake net laivo pavadinimo, nes visa laika buna uoste. Kur yra tai zinau, bet ir pavadinimas smalsu lotuliukas.gif Nes vis internete sekdavau judejima. Na jau kaip nors isgyvensiu, nes apie viduri menesio turetu islipti i kranta. O as kaip ta zalmarge zaptu neuzdarau. Vietoj to, kad kaip jus grazintumetes, tai as ir "labai stengiuosi". Tikiuosi nauju drabuziu pirkt neprisieis lotuliukas.gif Bus geras yrodymas, kad visiskai istikima buvau mirksiukas.gif
Atsakyti