Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

QUOTE(Raja28 @ 2010 08 09, 18:55)

friends.gif Per koki puslapi?
Atsakyti
Sveikos tylu ramu cia...vasara visi ilsisi tongue.gif

QUOTE(Bambūčia @ 2010 08 09, 14:11)
Sveikos:)
Nesu jurininko/jureivio zmona.. Bet bet...per juros svente buvo tokia maloni pazintis mirksiukas.gif  Nors nesitikiu nieko, tikriausiai tai tik toks "kurortinis" nuotykelis ir tuo viskas uzsibaigs smile.gif  Tiesiog idomu, kaip susipazinot su savais perlais? biggrin.gif

as masinoj lotuliukas.gif

P.S. Raja berods maciau tave mini zoo praita savaite a nu ka prisipazink biggrin.gif

Kas dar gero pas jus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 08 10, 09:30)
Sveikos tylu ramu cia...vasara visi ilsisi  tongue.gif
as masinoj lotuliukas.gif

P.S. Raja berods maciau tave mini zoo praita savaite a nu ka prisipazink  biggrin.gif

Kas dar gero pas jus ax.gif




Jo buvom, o kur tu buvai, kad ne maciau?????Jauciu masinu aikstelej??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 08 10, 09:32)
Jo buvom, o kur tu buvai, kad ne maciau?????Jauciu masinu aikstelej??? g.gif

lotuliukas.gif aha tik tu buvai su kazkuo tai nenorejau trugdyti..
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 08 10, 09:37)
lotuliukas.gif  aha tik tu buvai su kazkuo tai nenorejau trugdyti..



puske mano jauniausia buvo sveciuose savaite laiko, tai veziau, kad vaikui neliudna butu namuose, beto skubejom pienuko pas bobute kur imu .tai reikejo suktelt mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 08 10, 09:43)
puske mano jauniausia buvo sveciuose savaite laiko, tai veziau, kad vaikui neliudna butu namuose, beto skubejom pienuko pas bobute kur imu .tai reikejo suktelt mirksiukas.gif  biggrin.gif

As ir gi su visa hebra buvau tik mazoji baisiai gerti uzsimane, tai teko iki masinos gryzt anksciau...
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 08 10, 07:02)
friends.gif Per koki puslapi?


pazintys.lt blush2.gif biggrin.gif
QUOTE(tanler @ 2010 08 10, 10:15)
As ir gi su visa hebra buvau tik mazoji baisiai gerti uzsimane, tai teko iki masinos gryzt anksciau...



jauciu is galo ejai, su suknute buvai??? biggrin.gif kazkaip bandziau nuziuret bet kadangi skubejom tai ir nebepakeliu akiu labiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 08 10, 10:22)
pazintys.lt  blush2.gif  biggrin.gif
jauciu is galo ejai, su suknute buvai??? biggrin.gif kazkaip bandziau nuziuret bet kadangi skubejom tai  ir nebepakeliu akiu labiau biggrin.gif

ta pati ta pati biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 08 10, 08:30)
as masinoj lotuliukas.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(Raja28 @ 2010 08 10, 09:22)
pazintys.lt  blush2.gif  biggrin.gif

Mes per draugas.lt biggrin.gif

Nu ka. sestadieni jau sulauksiu savo perlo. pasitiksiu praretintais dantimis lotuliukas.gif Siandien antra karta pas stomotologa nuejau tai antra danti isrove. Cia gal man vyras specialiai ta gydytoja parekomendavo, kad man visus dantis isluptu g.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 08 10, 20:59)
lotuliukas.gif  thumbup.gif
Mes per draugas.lt  biggrin.gif

Nu ka. sestadieni jau sulauksiu savo perlo. pasitiksiu praretintais dantimis  lotuliukas.gif Siandien antra karta pas stomotologa nuejau tai antra danti isrove. Cia gal man vyras specialiai ta gydytoja parekomendavo, kad man visus dantis isluptu  g.gif

lotuliukas.gif

Kaip ten su jusu gandrais? ax.gif Seis metais tiek daug gandru...
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 08 11, 08:53)
lotuliukas.gif

Kaip ten su jusu gandrais? ax.gif Seis metais tiek daug gandru...

Mes ant savo lango turim pakabine kortele "DO NOT DISTURB" lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 08 10, 19:59)
Nu ka. sestadieni jau sulauksiu savo perlo. pasitiksiu praretintais dantimis  lotuliukas.gif Siandien antra karta pas stomotologa nuejau tai antra danti isrove. Cia gal man vyras specialiai ta gydytoja parekomendavo, kad man visus dantis isluptu  g.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(tanler @ 2010 08 11, 08:53)
lotuliukas.gif

Kaip ten su jusu gandrais? ax.gif Seis metais tiek daug gandru...

Jau gandru tai tikrai daug smile.gif Tarp Kalipedos ir Palangos stovi vienas medis be lapu.. vakarais ir rytais apie 13 gandru ant jo tupi. Neapsakomai grazu rolleyes.gif

Cia trmpai apie atostogas LT (buvome tik savaite)
http://www.youtube.c...h?v=DjfIpd-AaJo
Atsakyti