Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

sveikos,

na kaip laikotes?
orai biski vesesni gal labiau prie kompo eis prisesti, ka veikiat, kas naujo??? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 07 14, 14:54)
sveikos,

na kaip laikotes?
orai biski vesesni gal labiau prie kompo eis prisesti, ka veikiat, kas naujo??? mirksiukas.gif



Sveikos sveikos biggrin.gif tupim namose arba prie juros ar sode....na zodziu kur vejas nusines tongue.gif Atvaryk kada su Riciu pas mus i Klaipeda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 07 14, 15:33)
Sveikos sveikos  biggrin.gif tupim namose arba prie juros ar sode....na zodziu kur vejas nusines tongue.gif Atvaryk kada su Riciu pas mus i Klaipeda 4u.gif



butinai butinai, pagaliau vyras sutvarke masina, o tai buvau jau ikalinta namuose, dar sia savaite pasibusim kartu visi, o kita jau galesiu ir paplanuot ir atlekt iki jusu mirksiukas.gif
Atsakyti
O as vis sugalvoju ka veikti biggrin.gif tai namus sutvarkau, tai braskiu skinti kartu su maze bigsmile.gif nuvazioju o paskui sutvarkau jas, tai nupirkti dovanu namiskiams LT kol ispardavimai vyksta rolleyes.gif , tai krumus nakarpau, tuoj raud.serbentus reikes skinti.. Dienos greitai prabega.
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2010 07 14, 22:48)
O as vis sugalvoju ka veikti biggrin.gif  tai namus sutvarkau, tai braskiu skinti kartu su maze bigsmile.gif  nuvazioju o paskui sutvarkau jas, tai nupirkti dovanu namiskiams LT kol ispardavimai vyksta rolleyes.gif , tai krumus nakarpau, tuoj raud.serbentus reikes skinti.. Dienos greitai prabega.



na taip,kai isisuki tai aikas bega akimirksniu, as su siaubu laukiu agurku vakavimo, obuolieniu virimo doh.gif biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Si filmuka mano maze isimylejo ir ziuri begalybe kartu vel ir vel
http://video.balsas....rai-nesa-vaikus
Gal kam is jusu atnes leliu.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2010 07 24, 09:09)
Sveikutes 4u.gif
Si filmuka mano maze isimylejo ir ziuri begalybe kartu vel ir vel
http://video.balsas....rai-nesa-vaikus
Gal kam is jusu atnes leliu.. ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif labai labai Ir man patiko biggrin.gif
Atsakyti
Tai kur visos pradingusios vel? blush2.gif
Mes jau po truputi ruosiames kelionei i LT. Vyras turi grizti treciadieni/ketvirtadieni.. o mes isvykstame ketvirtadieni vakare doh.gif jauciu bus man strioko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2010 08 01, 10:23)
Tai kur visos pradingusios vel? blush2.gif
Mes jau po truputi ruosiames kelionei i LT. Vyras turi grizti treciadieni/ketvirtadieni.. o mes isvykstame ketvirtadieni vakare doh.gif  jauciu bus man strioko doh.gif

as tai darbais apsikasus. koleges neturu, tai viena aru biggrin.gif
Laukiu perlo savo. jau uz poros savaitikiu gryzt turetu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos:)
Nesu jurininko/jureivio zmona.. Bet bet...per juros svente buvo tokia maloni pazintis mirksiukas.gif Nors nesitikiu nieko, tikriausiai tai tik toks "kurortinis" nuotykelis ir tuo viskas uzsibaigs smile.gif Tiesiog idomu, kaip susipazinot su savais perlais? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bambūčia @ 2010 08 09, 13:11)
Sveikos:)
Nesu jurininko/jureivio zmona.. Bet bet...per juros svente buvo tokia maloni pazintis mirksiukas.gif  Nors nesitikiu nieko, tikriausiai tai tik toks "kurortinis" nuotykelis ir tuo viskas uzsibaigs smile.gif  Tiesiog idomu, kaip susipazinot su savais perlais? biggrin.gif

As tai per interneta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 08 09, 19:30)
As tai per interneta  biggrin.gif



as irgi lotuliukas.gif
Atsakyti