Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 07 03, 22:50)
O ka per muzikantus turejai? g.gif

Ai tokia moteris su vyru. Paprastai jie, standartiskai kaip vestuvems, bet labai linksmai. labai lanksciai i liaudi reaguoja i jos nuotaikas ir tuoj prisiderina. Jokiu prievartiniu tostu ar kazko kas nemalonu butu

QUOTE(Amour @ 2010 07 03, 23:04)
Sveikinimai jaunai graziai seimai  4u.gif  wub.gif Is paskutines foto sprendziu, kad tradicine svente daret?  mirksiukas.gif Svarbiausia, kad smagu buvo  thumbup.gif
Mums ruosiantis savo vestuvems irgi buvau pradejus galvoti, kam visa ta, ta svente, tarsi kitiems, nors musu turetu buti... Bet is tiesu MUMS ir MUSU buvo, kai atejo TA diena, nes kitiems jau viskas buvo suplanuota ir paruosta. Jautemes ypatingai pakyleti, labai laimingi, lig siol gera ta jausma prisiminti, nors lig siol taip ir jauciames  wub.gif O ir lietus lijo visa diena, kita - dar labiau  biggrin.gif Niekas sventes negadino, tokioj euforijoj buvom  ax.gif Nuovargio nulis, paskutiniai palikom sokiu aikstele, 7 val. ryto pabrolys idave buteli sampano ir isvare miegot  doh.gif  biggrin.gif Ir pirmoji vestuvine naktis-rytas  biggrin.gif  buvo  wub.gif  blush2.gif O 10 val. toliau emem linksmintis  smile.gif

Aciu. Jo pas mus buvo tradicines vestuves. As norejau kad tokios butu, nes MV ne nenutuoke kokios lietuviskos vestuves buna. O kadangi lietuvis yra, bet auges Latvijoj, norejau kad vestuves lietuviskas turetu. jam patiko. Vis klausinejo ar dar zaidimu bus lotuliukas.gif
Iskilo man klausimas ar verta buvo kelti baliu tik del to, kad visa svente nejutau jog tai musu ipatingoji diena. Tiesiog buvo eiline diena pasipuosus ir su visokiais pribumbasais. Kaip jau ir minejau jokio pakylejimo ir visokio kito bla bla bla. Del to pasirode, kad per daug ispucia kitos apie ta nuostabia savijauta ir t.t. Bet kaip jau ir minejau, geriau pasikelti baliu, o ne gailetis visa gyvenima nezinant ar faina ar nefaina butu buve.

QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 07 03, 23:14)
Geriau as po daugelio metu gailesiuos kam jas keliau, nei kad is vis nekeliau... ax.gif

Vo as irgi taip manau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 07 04, 00:24)
Ai tokia moteris su vyru. Paprastai jie, standartiskai kaip vestuvems, bet labai linksmai. labai lanksciai i liaudi reaguoja i jos nuotaikas ir tuoj prisiderina. Jokiu prievartiniu tostu ar kazko kas nemalonu butu


man tokie patinka! drinks_cheers.gif Pas mus du vyrai buvo, siaip kaip ir tradiciniai muzikantai jie, bet irgi be jokiu raginimu ir t.t. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 07 03, 23:31)
man tokie patinka! drinks_cheers.gif Pas mus du vyrai buvo, siaip kaip ir tradiciniai muzikantai jie, bet irgi be jokiu raginimu ir t.t. thumbup.gif

As jau vienose vestuvese buvau buvus kur jie grojo tai man labai linksma buvo. ir jie zaidimus tuos stengias pravest, be prizu. Suteikia pirmenybe isgert be eiles ar dar kokia bajeri. tai nereikia paskui ten pirktis visko is eiles tiem zaidimai. Nors kiek as buvau pasiruosus tai net nepanaudojom. Kiek jus uz savo muzikantus mokejot? Ir kiek jie grojo pas jus?
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 07 04, 00:50)
Kiek jus uz savo muzikantus mokejot? Ir kiek jie grojo pas jus?


biggrin.gif Kai mes muzikantus uzsakinejom, dar krizes nebuvo! biggrin.gif
Vienam vakarui su vedimu - 2000 litu, buvo jie nuo 16:00 (uzeme laukiancius tevus) iki 01:00, nes mes krautis viska po truputi pradejom, tai ta muzika jau vargino... ax.gif O siaip jei butum svente toliau, turetu buti iki ryto. Dabar kiek zinau (siai vasarai) jie ima 1200 be vedimo, 1400 su vedimu... ax.gif
Atsakyti
sveikutes,




juru tigre
nuostabiai atrodet thumbup.gif wub.gif , labai daili pora esat thumbup.gif
reikia tos sventes, reikia, kad ir ka kiti sakytu manytu reikia, juk tai neeiline diena wub.gif
as savo irgi kai pamenu, nebuvo tokios dideles euforijos, bet laukiau labai to ryto, smagu buvo eiti matuotis suknios, nerealus jausmas buvo kai tetis vede i baznycia, dar ir dabar stovi akyse vyro zvilgsnis ir sypsena kai isvydo mane ieinancia wub.gif , nes jis su pabroliais ir savo gimine atvyko atskirai, tad visa nakti nebum matesi biggrin.gif , smagu buvo visa vakara buti demesyje.tik gaila kad laikas taip bego, kad buvo sokiu tokiu organizaciniu trikdziu ir kad daug ka per ruka prisimenu biggrin.gif Nes turbut biski soke buvau nuo visu emociju blush2.gif
Mes daremes svente sau, pagal save, savo norus, kvietem tik pacius geriausius draugus, pusbrolius su kuriais bendraujam, jokiu tetu , dedziu .......Buvo vien jaunimas galima sakyt, patys brangiausi zmones, tad visi buvo puikios nuotaikos, linksmi, sokom trypem iki ryto biggrin.gif ehhhhh..... rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 07 04, 09:24)
Iskilo man klausimas ar verta buvo kelti baliu tik del to, kad visa svente nejutau jog tai musu ipatingoji diena. Tiesiog buvo eiline diena pasipuosus ir su visokiais pribumbasais. Kaip jau ir minejau jokio pakylejimo ir visokio kito bla bla bla. Del to pasirode, kad per daug ispucia kitos apie ta nuostabia savijauta ir t.t. Bet kaip jau ir minejau, geriau pasikelti baliu, o ne gailetis visa gyvenima nezinant ar faina ar nefaina butu buve


Tai tie pribumbasai diena ir padaro neeiline 4u.gif biggrin.gif Svarbu jums gerai mirksiukas.gif As niekaip nesuprantu tu poru, kurios paklusta tevu, gimines norams, kviecia tuos, kuriu gimine nori lotuliukas.gif Reikia kviesti tik pacius artimiausius, brangius zmones, kurie isties dziaugias jusu santuoka. Va tuomet gali matyti vienas kita, dziaugtis, nerupestingai skraidyti padebesiais... Nieko nekeisciau, net musu lietingas oras buvo tarsi palaima is dangaus, gi mes tuokemes 07-07-07 wub.gif ax.gif Viskas buvo super cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Amour @ 2010 07 04, 23:29)
As niekaip nesuprantu tu poru, kurios paklusta tevu, gimines norams, kviecia tuos, kuriu gimine nori  lotuliukas.gif Reikia kviesti tik pacius artimiausius, brangius zmones, kurie isties dziaugias jusu santuoka.


drinks_cheers.gif Mes irgi kvietem tik tevus, sesers seima, maniskio pusbrolio seima bei like buvo musu draugai, su kuriais esame visa gyvenima cool.gif , tai labai dziaugiuosi, kad nebuvo jokiu tetu/dedziu ir t.t. karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 07 03, 23:58)
biggrin.gif Kai mes muzikantus uzsakinejom, dar krizes nebuvo! biggrin.gif
Vienam vakarui su vedimu - 2000 litu, buvo jie nuo 16:00 (uzeme laukiancius tevus) iki 01:00, nes mes krautis viska po truputi pradejom, tai ta muzika jau vargino... ax.gif O siaip jei butum svente toliau, turetu buti iki ryto. Dabar kiek zinau (siai vasarai) jie ima 1200 be vedimo, 1400 su vedimu... ax.gif

Oho. mes uz saviskius 800 mokejom. Atvaziavo i namus padet islydejima pravest. O paskui vakara pravede iki 2 nakties

QUOTE(Raja28 @ 2010 07 04, 10:15)
sveikutes,


juru tigre
nuostabiai atrodet thumbup.gif  wub.gif , labai daili pora esat thumbup.gif
reikia tos sventes, reikia, kad ir ka kiti sakytu manytu reikia, juk tai neeiline diena wub.gif
as savo irgi kai pamenu, nebuvo tokios dideles euforijos, bet laukiau labai to ryto, smagu buvo eiti matuotis suknios, nerealus jausmas buvo kai tetis vede i baznycia, dar ir dabar stovi akyse vyro zvilgsnis ir sypsena kai isvydo mane ieinancia wub.gif , nes jis su pabroliais ir savo gimine atvyko atskirai, tad visa nakti nebum matesi biggrin.gif , smagu buvo visa vakara buti demesyje.tik gaila kad laikas taip bego, kad buvo sokiu tokiu organizaciniu trikdziu ir kad daug ka per ruka prisimenu biggrin.gif Nes turbut biski soke buvau nuo visu emociju blush2.gif
Mes daremes svente sau, pagal save, savo norus, kvietem tik pacius geriausius draugus, pusbrolius su kuriais bendraujam, jokiu tetu , dedziu .......Buvo vien jaunimas galima sakyt, patys brangiausi zmones, tad visi buvo puikios nuotaikos, linksmi, sokom trypem iki ryto biggrin.gif ehhhhh..... rolleyes.gif  biggrin.gif

Aciu ax.gif Tai va ir norejau sventes, o ne keliones. Nes kelione galima pasidaryt bet kada, o vestuviu jau nekelsi kada pagalvojes. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 07 04, 23:42)
Oho. mes uz saviskius 800 mokejom. Atvaziavo i namus padet islydejima pravest. O paskui vakara pravede iki 2 nakties


Oho! biggrin.gif Todel ir sakau, kad kai mes kelem vestuves - viskas daug daugiau kainavo nei dabar! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 07 05, 08:33)
drinks_cheers.gif Mes irgi kvietem tik tevus, sesers seima, maniskio pusbrolio seima bei like buvo musu draugai, su kuriais esame visa gyvenima cool.gif , tai labai dziaugiuosi, kad nebuvo jokiu tetu/dedziu ir t.t. karsta.gif


Pas mus vien tevu, sesiu, broliu su antrom pusem gavos 10 biggrin.gif Tuomet kriksto tevai mano, nes kaip tevai nuo mazens, liudininkai-draugai ir poros-jaunimas. Visi kviesti buvo susije su mumis, musu draugyste.. Apie 35 zmoniu buvo...

Ruosiu tau albumuka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amour @ 2010 07 05, 00:16)
Ruosiu tau albumuka   mirksiukas.gif


Labai grazios nuotraukos, ypac tos nespalvotos! wub.gif wub.gif wub.gif Labai grazi nuotaka buvai! thumbup.gif wub.gif O vyras kaip mafijozis nuotraukose! hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 07 05, 10:14)
Labai grazios nuotraukos, ypac tos nespalvotos! wub.gif  wub.gif  wub.gif Labai grazi nuotaka buvai! thumbup.gif  wub.gif O vyras kaip mafijozis nuotraukose! hihihi.gif



biggrin.gif Aciu mirksiukas.gif Aha, maniskis skustas siek tiek, ale man patinka, tik butinai barzdike tuomet turi buti wub.gif
Atsakyti