Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

Sveikutes 4u.gif
Vakar atvykome kartu su maze pas tetuka ant laivo. Pabusime truputuka ax.gif ir trauksime namo. Ne labai idomu buti su mazu vaiku chem.takteryje. Nors si vakar varome i miesta vakarieniauti thumbup.gif
QUOTE(zuvyteL @ 2010 06 26, 13:47)
Fillipa, as galvojau, kad tau cia jau viskas. Diplomas i remsu, ant sienos...koja ant kojos ir snaudi zanda paremus biggrin.gif . O ka mergina tavo tet dare, sunis vertino?!

Ne jinai dar per jauna. Sekretore dirbo. Tai grizo pervargusi, bet patenkinta kad pinigus uzdirbo.
Tigre, gal pora nuotrauku parodyk arba numesk linka kur galima pasiziureti vestuviu nuotraukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2010 06 29, 17:04)
Sveikutes 4u.gif
Vakar atvykome kartu su maze pas tetuka ant laivo. Pabusime truputuka  ax.gif  ir trauksime namo. Ne labai idomu buti su mazu vaiku chem.takteryje. Nors si vakar varome i miesta vakarieniauti thumbup.gif


Tigre, gal pora nuotrauku parodyk arba numesk linka kur galima pasiziureti vestuviu nuotraukas ax.gif

Nu vistiek faina pasibuti kartu thumbup.gif

Imesiu butinai bent nuoroda, bet dabar esu be kompo namuose. Prisimaklinau, kad pati jau nebesusitvarkau, tad idaviau perinstaliuot viska. Kai jau viskas ciki piki bus pasirodysiu rolleyes.gif

As vakar savo perla islydejau. Dabar vienisausiu pusantro menesiaus. Bet kazkaip naturaliai viska priemiau ir nesipariu.
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 07 01, 16:25)
Nu vistiek faina pasibuti kartu  thumbup.gif

Imesiu butinai bent nuoroda, bet dabar esu be kompo namuose. Prisimaklinau, kad pati jau nebesusitvarkau, tad idaviau perinstaliuot viska. Kai jau viskas ciki piki bus pasirodysiu  rolleyes.gif

As vakar savo perla islydejau. Dabar vienisausiu pusantro menesiaus. Bet kazkaip naturaliai viska priemiau ir nesipariu.



jezau ar tas laikas taip prabego greitai, jau atsokot vestuves bigsmile.gif blush2.gif thumbup.gif 4u.gif Sveikinu 4u.gif 4u.gif
visai nuo kompo nutolau, tad ir pramiegojau viska blush2.gif biggrin.gif
Kaip viskas ejosi, kaip jauteisi, lauksiu nuotraukyciu ax.gif ?

Filippa dziugu , kad aplanket tetuka, gal irgi kokiu nuotraukyciu turi is ten, idomu kaip kas atrodo? g.gif blush2.gif
Atsakyti
Nu sveikos. jau esu rysyje, jau galesiu imest fotkiu nuoroda. Dabar kaip tik ties tuo darbuojuos biggrin.gif
Atsakyti
Taip siaubingai ilgai krauna kol idedu foto, tai kiek idejau is tiek matysit kaip atrodem.
Jusu teismui smile.gif)
Atsakyti
Labai graziai atrodei! wub.gif As kazkaip kitokia tave isivaizdavau... blush2.gif Gal avataras savo daro! hihihi.gif
O baznycioj nesituoket? Kaip visa svente praejo? Maciau pas nuotakas, kad esi parasius, noreciau ir as paskaityti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 07 03, 20:59)
Labai graziai atrodei! wub.gif As kazkaip kitokia tave isivaizdavau... blush2.gif Gal avataras savo daro! hihihi.gif
O baznycioj nesituoket? Kaip visa svente praejo? Maciau pas nuotakas, kad esi parasius, noreciau ir as paskaityti... blush2.gif

Aciu ax.gif
Ai zinok svente tai man pasirode kaip kazkieno kito o ne mano. nepajutau nei to pakylejimo apie kuri visos kalba, nei ypatingu jausmu. Tik ziauriai viskas greit praleke per diena. O nuovargio nulis, tik drauge pasake, kad kai atsisesiu ir pavalgysiu tada pajusiu, kad noriu tik i lova ir kad viskas greiciau baigtusi. taip ir buvo. Per prievarta sukisau karsta, o visa vakara daugiau negalejau nei i maista paziuret, nors visi gyre, kad skanu. O man vemt vare, kaip nenorejau. Kita diena irgi tik kopustienes bliudeli teistengiau suvalgyti. Buvo visokiu smulkiu nesusipratimu, nublanko dalykai kuriems tiek daug demesio skyriau per pasiruosima, spejom susibarti atvyke i baliu lotuliukas.gif bet bendrai viska paemus buvo linksma. Tik kad paargau. Nes vistiek visi rupesciai man pagrinde buvo.
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 07 03, 22:29)
Aciu  ax.gif
Ai zinok svente tai man pasirode kaip kazkieno kito o ne mano. nepajutau nei to pakylejimo apie kuri visos kalba, nei ypatingu jausmu. Tik ziauriai viskas greit praleke per diena. O nuovargio nulis, tik drauge pasake, kad kai atsisesiu ir pavalgysiu tada pajusiu, kad noriu tik i lova ir kad viskas greiciau baigtusi. taip ir buvo. Per prievarta sukisau karsta, o visa vakara daugiau negalejau nei i maista paziuret, nors visi gyre, kad skanu. O man vemt vare, kaip nenorejau. Kita diena irgi tik kopustienes bliudeli teistengiau suvalgyti. Buvo visokiu smulkiu nesusipratimu, nublanko dalykai kuriems tiek daug demesio skyriau per pasiruosima, spejom susibarti atvyke i baliu lotuliukas.gif bet bendrai viska paemus buvo linksma. Tik kad paargau. Nes vistiek visi rupesciai man pagrinde buvo.


Oi pilnai tikiu zinok del rupesciu visu, pas mane taip pat buvo, kad viskas ant mano galvos... ax.gif
Tik man atvirksciai nuovargio nejutau iki kokios 24:00 paskui jau viskas, nei koju nejutau (nes praktiskai nenesioju aukstakulniu), ir miego norejau (nes nakti beveik nemiegojau del bigudziu doh.gif ), tai kai namo parvaziavom, norejau kuo greiciau nusimauti suknele/batus ir issitiesti lovoj... blush2.gif
Del pakylejimo - as skraidziau kaip ant debesu iki fotografavimosi gamtoje, kai pradejo po truputi lysti nesklandumai del pirmos poros! verysad.gif
Siaip kai praejo jau beveik metai po vestuviu visos tos smulkmenos ir nesklandumai pasimirso... Tai apie svente tik malonus prisiminimai liko! wub.gif Linkiu ir tau to paties! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 07 03, 22:11)
Oi pilnai tikiu zinok del rupesciu visu, pas mane taip pat buvo, kad viskas ant mano galvos... ax.gif
Tik man atvirksciai nuovargio nejutau iki kokios 24:00 paskui jau viskas, nei koju nejutau (nes praktiskai nenesioju aukstakulniu), ir miego norejau (nes nakti beveik nemiegojau del bigudziu doh.gif ), tai kai namo parvaziavom, norejau kuo greiciau nusimauti suknele/batus ir issitiesti lovoj... blush2.gif
Del pakylejimo - as skraidziau kaip ant debesu iki fotografavimosi gamtoje, kai pradejo po truputi lysti nesklandumai del pirmos poros! verysad.gif
Siaip kai praejo jau beveik metai po vestuviu visos tos smulkmenos ir nesklandumai pasimirso... Tai apie svente tik malonus prisiminimai liko! wub.gif Linkiu ir tau to paties! 4u.gif

Man tai isvis sakau bego laikas ziauriai greit. kazkaip tai fotosesiajai specialiai kazkaip nedariau nieko. Pasiemiau kazka del linksmumo, bet paskui eidami pamirsom pasiimt tai kepure, tai sketi, tai nezinojau nei kaip pozuot ir ko noriu, nes man dzin buvo. dzin buvo visokie papuosimai, smulkmenos ir pan. O baliuje viskas ant tiek pazystama, kad ne t neidomu. Per daug vestuviu atbuvau tikriausiai porose.
Po vestuviu iskart sove mintis, kad gal ir teisus mano vyras buvo, kad nereikejo kelt baliaus, bet jei buciau nekelus, gal visa gyvenima buciau save edus. Norejau iamzinti si musu sprendima grazia linksma svente. Ir mums pavyko. Buvo smagu.
Dziaugiausi muzikantais, tuo kaip jie vede svente, nes visi mano sveteliai labai vieningi buvo, noriai zaide visokius zaidimus, vykde uzduotis ir nesiskirste grupemis pakampiais. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 07 03, 23:23)
Dziaugiausi muzikantais, tuo kaip jie vede svente, nes visi mano sveteliai labai vieningi buvo, noriai zaide visokius zaidimus, vykde uzduotis ir nesiskirste grupemis pakampiais.  thumbup.gif


O ka per muzikantus turejai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 07 04, 07:29)
Ai zinok svente tai man pasirode kaip kazkieno kito o ne mano. nepajutau nei to pakylejimo apie kuri visos kalba, nei ypatingu jausmu. Tik ziauriai viskas greit praleke per diena.


Sveikinimai jaunai graziai seimai 4u.gif wub.gif Is paskutines foto sprendziu, kad tradicine svente daret? mirksiukas.gif Svarbiausia, kad smagu buvo thumbup.gif

QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 07 04, 08:11)
Tik man atvirksciai nuovargio nejutau iki kokios 24:00 paskui jau viskas, nei koju nejutau (nes praktiskai nenesioju aukstakulniu), ir miego norejau (nes nakti beveik nemiegojau del bigudziu doh.gif ), tai kai namo parvaziavom, norejau kuo greiciau nusimauti suknele/batus ir issitiesti lovoj... blush2.gif


Mums ruosiantis savo vestuvems irgi buvau pradejus galvoti, kam visa ta, ta svente, tarsi kitiems, nors musu turetu buti... Bet is tiesu MUMS ir MUSU buvo, kai atejo TA diena, nes kitiems jau viskas buvo suplanuota ir paruosta. Jautemes ypatingai pakyleti, labai laimingi, lig siol gera ta jausma prisiminti, nors lig siol taip ir jauciames wub.gif O ir lietus lijo visa diena, kita - dar labiau biggrin.gif Niekas sventes negadino, tokioj euforijoj buvom ax.gif Nuovargio nulis, paskutiniai palikom sokiu aikstele, 7 val. ryto pabrolys idave buteli sampano ir isvare miegot doh.gif biggrin.gif Ir pirmoji vestuvine naktis-rytas biggrin.gif buvo wub.gif blush2.gif O 10 val. toliau emem linksmintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amour @ 2010 07 04, 00:04)
Mums ruosiantis savo vestuvems irgi buvau pradejus galvoti, kam visa ta, ta svente, tarsi kitiems, nors musu turetu buti... Bet is tiesu MUMS ir MUSU buvo, kai atejo TA diena, nes kitiems jau viskas buvo suplanuota ir paruosta. Jautemes ypatingai pakyleti, labai laimingi, lig siol gera ta jausma prisiminti, nors lig siol taip ir jauciames  wub.gif O ir lietus lijo visa diena, kita - dar labiau  biggrin.gif Niekas sventes negadino, tokioj euforijoj buvom  ax.gif Nuovargio nulis, paskutiniai palikom sokiu aikstele, 7 val. ryto pabrolys idave buteli sampano ir isvare miegot  doh.gif  biggrin.gif Ir pirmoji vestuvine naktis-rytas  biggrin.gif  buvo  wub.gif  blush2.gif O 10 val. toliau emem linksmintis  smile.gif


O as kazkaip niekada negalvojau kam ta svente, nors is pasaliniu daug kas replikavo - kam tas vestuves siais laikais kelti, jei geriau i kelione isvaziuoti ir t.t. doh.gif O as visada atsakydavau - jei as galiu ir vestuves issikelti, ir i kelione isvaziuoti, kodel man to nedaryti? Geriau as po daugelio metu gailesiuos kam jas keliau, nei kad is vis nekeliau... ax.gif Nors vestuves pas mane nebuvo dideles (ta prasme zmoniu skaiciumi, buvom mes, du vaikai ir 20 suaugusiuju), bet buvo viskas ko norejau... ax.gif Ir iki siol nesigailiu nei vieno isleisto cento... ax.gif O ir oras mus labai palepino! thumbup.gif Buvo fantastiska diena, antra diena labai silta, o nuo pirmadienio lietus prasidejo, bet jau tai ne motais buvo, nes i kelione isvarem, kur vel buvo ~40 laispniu! thumbup.gif
Atsakyti