Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

QUOTE(tanler @ 2010 06 10, 11:12)
Nu as pasidariau visus tyrimus ir rado stofilokoka tai dabar du kursai antibu...o seip ten viskas gerai pirmadieni bandysiu patekti pas gyd... smile.gif


Na po antibu linkiu sekmes! wub.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Pas mus lyja doh.gif neisivaizdoju kokia bus siandien vasaros svente po lietumi doh.gif Man siandien paskutine praktikos diena, nors jau kelios dienos nieko tenai neveikiu ax.gif
QUOTE(Raja28 @ 2010 06 09, 16:19)
Laba,
Filipa sveikinu 4u.gif  4u.gif Ka studijuoji???

ALe nezinau kaip lietuviskai g.gif soc.reikalu patareja.. ar kaz ka panasaus.. social worker.. galiesiu dirbti policijoje, ligonineje, kizes centre, savyvaldybeje, vaiku ir jaunimo centre, darbo birzoje, priklausomybes centre ir t.t. Tai kaip sakant be darbo neliksiu. Vakar vat pasiule man darbeli praktikos istaigoje thumbup.gif tai esu laabai patenkinta.

Atsikeliau ir negaliu patikieti kad dukrai jau 14 metu blink.gif Dar gerai atsimenu paciai buvo 14 rolleyes.gif pirma meile wub.gif ...
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 10, 11:03)
Mergytes, jei ne paslaptis, del ko antibus abi geriat? ax.gif Jei nenorit - neatsakykit! 4u.gif



man po suneliu gymimo, tesiasi dubens uzdegimas, pasalau kojas o gal persidirbau kieme, tai gimdoj usdegimas kilo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2010 06 10, 10:34)
ALe nezinau kaip lietuviskai  g.gif  soc.reikalu patareja.. ar kaz ka panasaus.. social worker..

Soacialine darbuotoja mirksiukas.gif
O va mes gandru dar nekviesim. Siandien gydytoja pasake kad man yra cista ir liepe kontraceprikus gert bent tris menesius. Tai parejus i masina pratrukau verkt. kaip as ju nenoriu. Jau galvojau planuosim iskart po vestuviu ir se tau kad nori verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 06 10, 21:21)
Soacialine darbuotoja  mirksiukas.gif
O va mes gandru dar nekviesim. Siandien gydytoja pasake kad man yra cista ir liepe kontraceprikus gert bent tris menesius. Tai parejus i masina pratrukau verkt. kaip as ju nenoriu. Jau galvojau planuosim iskart po vestuviu ir se tau kad nori  verysad.gif


O vietoj KT nenori pradet pabandyt pastoti? Nestumas irgi padeda... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 10, 20:22)
O vietoj KT nenori pradet pabandyt pastoti? Nestumas irgi padeda... ax.gif

Nu kazkaip gydytoja sake geriau pasigydyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 06 10, 21:28)
Nu kazkaip gydytoja sake geriau pasigydyti unsure.gif


Tavo teise rinktis! 4u.gif
Pas mane pries kokius tris metus irgi buvo cista, liepe gerti KT "Jeanine" (ar kaip ten rasosi), savaite pageriau... Nu taip blogai nuo ju jauciausi! doh.gif Ir meciau... blush2.gif Po 3 menesiu nuejau pas gydytoja, pasakiau, kad geriau... blush2.gif O ten nieko neberado ir be KT! smile.gif
Siaip, jei nori nestuke.gif nueik pas dar viena gydytoja, ka ji pasakys, pabandykit menesi, jei nepavyks, KT bet kada spesi pradeti gerti... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Raja28 @ 2010 06 10, 11:34)
man po suneliu gymimo, tesiasi dubens uzdegimas, pasalau kojas o gal persidirbau kieme, tai gimdoj usdegimas kilo doh.gif


Oho, ne kas, laikykis! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 10, 11:19)
Na po antibu linkiu sekmes! wub.gif


aciu 4u.gif kai pagalvoju tai toks jaudulis apima...aip pirma karta rolleyes.gif
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 06 10, 21:21)
Jau galvojau planuosim iskart po vestuviu ir se tau kad nori  verysad.gif


Nepergyvenk,vasara pasidziaugsite vienas kitu. O rudeni vaikeli suplanuosite smile.gif Man irgi cista tai israse AGNUCASTON lasiuku,jie homeopatiniai,reguliuoja cikla,po ju lengva pastoti...ita savaite eisiu pas gyd paziuresim ar bus dar ta cista...
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 10, 21:22)
O vietoj KT nenori pradet pabandyt pastoti? Nestumas irgi padeda... ax.gif

As tai neriziuociau unsure.gif nes kai yra cista, tai jau kas laimes ar ji ar vaikelis.
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 06 10, 23:40)
As tai neriziuociau  unsure.gif nes kai yra cista, tai jau kas laimes ar ji ar vaikelis.


As juk neissigalvoju, juk patys gydytojai (konkreciai mano vienai draugei), atsirado cista pas ja, tai gydytoja liepe kuo greiciau pastoti, jei nenori KT gerti! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 10, 23:45)
As juk neissigalvoju, juk patys gydytojai (konkreciai mano vienai draugei), atsirado cista pas ja, tai gydytoja liepe kuo greiciau pastoti, jei nenori KT gerti! 4u.gif

nu jo ta as ir gi zinau blush2.gif tik jau po visko nenoriu rizikuoti schmoll.gif baisoka...
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 06 11, 00:09)
nu jo ta as ir gi zinau  blush2.gif tik jau po visko nenoriu rizikuoti  schmoll.gif  baisoka...


Na tau tai jo, po tokios skaudzios netekties, as pilnai suprantu! 4u.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

as su kavike user posted image

Vakar nusipirkau sau dvirati cool.gif
Atsakyti