Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

Ir vel tylu cia rolleyes.gif
NA bent as pasigirsiu ax.gif vakar islaikaiu ekzamena thumbup.gif praktika baigiasi uz dvieju dienu thumbup.gif ir prasides vasaros atostogos iki pat rugsiejo pirmos tongue.gif
Juru Tigre, ziuriu jau visai ne daug tau liko smile.gif
JAcinta, kaip sveikata?
Tanler, kaip nuotaika?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fillipa: 08 birželio 2010 - 19:56
QUOTE(fillipa @ 2010 06 08, 20:55)
NA bent as pasigirsiu  ax.gif  vakar islaikaiu ekzamena thumbup.gif 

JAcinta, kaip sveikata?



Sveikinu! drinks_cheers.gif

Na kol kas nesiskundziu, ziuresim kaip toliau bus! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2010 06 08, 19:55)
NA bent as pasigirsiu  ax.gif  vakar islaikaiu ekzamena thumbup.gif 
Juru Tigre, ziuriu jau visai ne daug tau liko  smile.gif

Saunule. Sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tas tiesa, bet kol kas abu ramus. Sakem panikuosim ta diena biggrin.gif Vakar reikalus suderine, nuejom i kina. Kaip sakant megaujames budami kartu ir dartdami viska kartu rolleyes.gif
Atsakyti
Laba,


Filipa sveikinu 4u.gif 4u.gif Ka studijuoji???


as ka tik baigiau sodinti rozes kieme wub.gif , dabar lauksiu pirmuju ziedu rolleyes.gif wub.gif gal isispildys svajone turet rozyna ax.gif

Poryt gryzta jau MB laukiam su suneliu su nekantrumu, taip pasiilgom wub.gif yahoo.gif
turbut nuo ryto sedesim orouoste jau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif nuotaika tai geriau tai blogiau, visaip...

Fillipa sveikinu tave thumbup.gif

JACINTA kaip sekasi su gandrais ax.gif

Raja aip tavo sveikata? kaip gydymas?

Juru tigre nera ko jaudintis ta diena biggrin.gif atsipalaiduok taip lig tai butu ne tavo vestuves biggrin.gif as taip ir padariau biggrin.gif tai ir buvo mano paskutyne diena kada megaujausi g.gif kaip cia teisingai parasyti ? gyvenimu, palikau visas problemeles lagamine ir uzdariau ji biggrin.gif O va po tos dienos niekada daugiau neleisdavau sau taip atsipalaiduoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 06 10, 00:27)
JACINTA kaip sekasi su gandrais  ax.gif


Neklausk! irnesakyk.gif kai bus naujienu, nepergyvenk - tikrai suzinosi! biggrin.gif tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(tanler @ 2010 06 10, 00:27)
megaujausi  g.gif kaip cia teisingai parasyti ?


Megavausi! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 10, 00:35)
Neklausk! irnesakyk.gif kai bus naujienu, nepergyvenk - tikrai suzinosi! biggrin.gif  tongue.gif

Megavausi! mirksiukas.gif

Na ziurek tongue.gif tik nepamirsk

Aciu uz klaidu taisyma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 06 10, 00:27)


Raja aip tavo sveikata? kaip gydymas?





Antibus baigiau gerti kita savaite jei pavyks uzsirasyti eisiu pasirodyt kas ir kaip, tad bus matyt ka pasakys, ar dar busiu tinkama kam nors mirksiukas.gif biggrin.gif


jacinta mano vaikis visus tavo gandrus isvaikys, nespejam vyt is kiemo mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 06 10, 09:33)
jacinta mano vaikis visus tavo gandrus isvaikys, nespejam vyt is kiemo mirksiukas.gif  biggrin.gif


Tai lai vaiko, gal greiciau pas mane atskris! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 06 10, 09:33)
Antibus baigiau gerti kita savaite jei pavyks uzsirasyti eisiu pasirodyt kas ir kaip, tad bus matyt ka pasakys, ar dar busiu tinkama kam nors mirksiukas.gif  biggrin.gif
jacinta mano vaikis visus tavo gandrus isvaikys, nespejam vyt is kiemo mirksiukas.gif  biggrin.gif

Niu va kaip greit laikas bega thumbup.gif o man uz savaites "O" tai teks laukti sekancios...nes dar antibu reike suvartoti...Gal papulsim i ta pacia menesiuka biggrin.gif nebus gal taip baisu lauktis wub.gif
Atsakyti
Mergytes, jei ne paslaptis, del ko antibus abi geriat? ax.gif Jei nenorit - neatsakykit! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 10, 11:03)
Mergytes, jei ne paslaptis, del ko antibus abi geriat? ax.gif Jei nenorit - neatsakykit! 4u.gif

Nu as pasidariau visus tyrimus ir rado stofilokoka tai dabar du kursai antibu...o seip ten viskas gerai pirmadieni bandysiu patekti pas gyd... smile.gif
Atsakyti