Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 06 01, 20:39)
Ziedus gaminsimes, tad dar greit nepamatysim  biggrin.gif

Tai bens spes iki lememos dienos? O kampas jau namie, isbandytas?
Atsakyti
QUOTE(zuvyteL @ 2010 06 02, 16:06)
Tai bens spes iki lememos dienos? O kampas jau namie, isbandytas?

Nezinau. Siandien MB su draugeliu kampa laisto. Nekenciu kai vidury savaites atsivelka ir uliavoja gun_bandana.gif Cia jureiviai daznai taip?
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 06 02, 18:05)
Nezinau. Siandien MB su draugeliu kampa laisto. Nekenciu kai vidury savaites atsivelka ir uliavoja  gun_bandana.gif Cia jureiviai daznai taip?

lotuliukas.gif
manasis tai ne schmoll.gif , per didele ragana esu tai bijo hajaus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 06 02, 17:08)
lotuliukas.gif
manasis tai ne schmoll.gif , per didele ragana esu tai bijo hajaus lotuliukas.gif

As su juo bandau graziuoju susitart, bet ziuriu kad nebekreipia isvis demesio i tai ka sakau. Juokias ir viskas. Suzverejus dar nebuvau, bet kai baruos irgi dzin. tas labiausiai ir siutina gun_bandana.gif
Todel isijungiau filma apie vestuves, darausi manikiura ir apsimetu kad namie esu viena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 06 02, 18:05)
Nezinau. Siandien MB su draugeliu kampa laisto. Nekenciu kai vidury savaites atsivelka ir uliavoja  gun_bandana.gif Cia jureiviai daznai taip?


Manasis niekada taip negeria, jei su draugais, tai susirenkam kelios poros draugiskai, o siaip dazniausiai jis geriau su manim namie isgers alaus ar sampano nei su draugais.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Jacinta~: 02 birželio 2010 - 19:02
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 06 03, 03:05)
Nezinau. Siandien MB su draugeliu kampa laisto. Nekenciu kai vidury savaites atsivelka ir uliavoja  gun_bandana.gif Cia jureiviai daznai taip?


Nea schmoll.gif Visada manes klausia, ar gali kokie draugai atlekti ax.gif Bet tie draugai tai poros pas mus jau, kartu kvieciam, kartu uliavojam biggrin.gif

QUOTE(Raja28 @ 2010 06 03, 03:08)
lotuliukas.gif
manasis tai ne schmoll.gif , per didele ragana esu tai bijo hajaus lotuliukas.gif


biggrin.gif

QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 03, 05:02)
Manasis niekada taip negeria, jei su draugais, tai susirenkam kelios poros draugiskai, o siaip dazniausiai jis geriau su manim namie isgers alaus ar sampano nei su draugais.... ax.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu tikriausiai pas mane gaunas taip, kad jis turi tik tris draugus ir tie patys vienisi. Teks su tuo susitaikyt, nes panasu kad be ju ir manes tuoj nebetures nieko. Jo artimieji pareiske kad neatvyks i vestuves. Tad is jo puses nei vieno giminaicio tada nebus. net mamos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 06 02, 23:03)
Jo artimieji pareiske kad neatvyks i vestuves. Tad is jo puses nei vieno giminaicio tada nebus. net mamos  unsure.gif


O kodel? Susipyke gal yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 02, 22:21)
O kodel? Susipyke gal yra? g.gif

Brolis sako kad is darbo neisleidzia, bet savaitgaliais siaip nedirba. Suprantu, kad kelione ilga - 400 km i viena puse. Su pinigais tikriausiai irgi biski ne kas, bet kazkodel nelabai tikim kad taip jau ir neisleidzia is to darbo nei porai dienu. O kadangi mama atvaziuoja tik su jo broliu vadinas ir jos nebus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 06 02, 23:30)
Brolis sako kad is darbo neisleidzia, bet savaitgaliais siaip nedirba. Suprantu, kad kelione ilga - 400 km i viena puse. Su pinigais tikriausiai irgi biski ne kas, bet kazkodel nelabai tikim kad taip jau ir neisleidzia is to darbo nei porai dienu. O kadangi mama atvaziuoja tik su jo broliu vadinas ir jos nebus verysad.gif


Cia zinai tiktu posakis - kai yra didelis noras, atsiranda tukstanciai galimybiu, o kai noro nera - tukstanciai priezasciu... rolleyes.gif
Is tikro gaila... As zinau kaip jautiesi... Nes pries mano vestuves irgi teko nusivilti, kai atsisakyma gavau is keliu brangiu zmoniu, kurie galvojau, kad tikrai dalyvaus! verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 06 02, 22:42)
Cia zinai tiktu posakis - kai yra didelis noras, atsiranda tukstanciai galimybiu, o kai noro nera - tukstanciai priezasciu... rolleyes.gif
Is tikro gaila... As zinau kaip jautiesi... Nes pries mano vestuves irgi teko nusivilti, kai atsisakyma gavau is keliu brangiu zmoniu, kurie galvojau, kad tikrai dalyvaus! verysad.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 06 03, 08:03)
Nu tikriausiai pas mane gaunas taip, kad jis turi tik tris draugus ir tie patys vienisi. Teks su tuo susitaikyt, nes panasu kad be ju ir manes tuoj nebetures nieko. Jo artimieji pareiske kad neatvyks i vestuves. Tad is jo puses nei vieno giminaicio tada nebus. net mamos  unsure.gif


Aha, su vienisais draugais visko buna lotuliukas.gif Pas mus vienas draugas kol vienas buvo, tai vyrui skambinejo vis, i bara kviete biggrin.gif , ale susirado mergiote, baiges baliai festivaliai, po padu pakiso, namie dviese geriau pabuna lotuliukas.gif biggrin.gif Mes irgi juk kol vienos buvom ir su draugemis dazniau susitikdavom, i koki kluba palekdavom ax.gif
O del artimuju neatvykimo negaliu suvokti schmoll.gif Juk ivykis vienas svarbiausiu gyvenime, kaip gali mama neatvaziuoti blink.gif Pinigu netureciau - skolinciausi, masinos - autobusus vaziuociau.. Linkiu, kad dar per likusias savaites viska pasikeistu ir visgi visi kvieciami atvyktu jusu pasveikinti mirksiukas.gif Juk del tokiu atveju santykiai vesta, jei jie buvo kada geresni unsure.gif
Atsakyti