Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 28, 23:26)
Nu siaip nemazai. ir darbas sedimas ir namie nemazai, bet kazkaip anksciau lyg ir nieko. Atejo ozys liepto gala  doh.gif



man zinok nuo to ir prasidejo viskas doh.gif , irgi sedimas darbas, mazai judejimo buvo, isigyjau stuburo galo nervo uzdegima, po gimdymo dar suastrejo, o dabar po darzu kasimo, sejimo, persimete viskas i visa mazaji dubeni doh.gif , tad geriau dabar issigydyt ir pradet sportuot, bent lanka koki pasukiot ar siaip i sokius daugiau varyt biggrin.gif , nei po to tiek vargt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amour @ 2010 05 28, 22:43)
Ar ilgai gandrus kvieciates? Kas kiek laiko TB grizta?

Sveikute. Dabar jau dings po keliu dienu, ir parsibels tik spalio antroj pusej. Buvo grizes tik balandzio gale, o isejo lapkricio antroj pusej. Mazai buna namie, kartais koki menesi kaip ir dabar ir netiketai dingsta. Isejes ir nezino ar gris po 4 men ar teks but ilgiau. Na vienu zodziu, kad nepamirsciau tai i foto vis pasiziuriu smile.gif . Su gandrais pas mus keblu, vien del jo reto buvimo namie.Na dar atstumas ir taip yra tarp musu.
Papildyta:
QUOTE(Raja28 @ 2010 05 29, 09:12)
man zinok nuo to ir prasidejo viskas doh.gif , irgi sedimas darbas, mazai judejimo buvo, isigyjau stuburo galo nervo uzdegima, po gimdymo dar suastrejo, o dabar po darzu kasimo, sejimo, persimete viskas i visa mazaji dubeni doh.gif , tad geriau dabar issigydyt ir pradet sportuot, bent lanka koki pasukiot ar siaip i sokius daugiau varyt biggrin.gif , nei po to tiek vargt doh.gif

Siaubas, man jau baisu darosi nuo jusu pokalbiu. As ir daug sedet turiu, tai kaip tigre vaiksciosiu. Nes man baisu buvo kaip jau maciau susirietuse kaip bobute verysad.gif Tik paguoda, kad esant galimybei vaikstau daug.
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 05 29, 08:12)
man zinok nuo to ir prasidejo viskas doh.gif , irgi sedimas darbas, mazai judejimo buvo, isigyjau stuburo galo nervo uzdegima, po gimdymo dar suastrejo, o dabar po darzu kasimo, sejimo, persimete viskas i visa mazaji dubeni doh.gif , tad geriau dabar issigydyt ir pradet sportuot, bent lanka koki pasukiot ar siaip i sokius daugiau varyt biggrin.gif , nei po to tiek vargt doh.gif

Lankiau baseina, bet uzdare. Manau ieskosiu kito. kad ir mazesnio, bet teks lankyt.
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 29, 14:05)
Lankiau baseina, bet uzdare. Manau ieskosiu kito. kad ir mazesnio, bet teks lankyt.

Baseinas labai geras dalykas tokiems dalykams gydyt thumbup.gif

Pasipasakok kur planuojat tuoktis, ar jau pilnai susiruosei ? blush2.gif Nerealus jausmas tas laukimas, visa ceremonija, laabai grazu bent man wub.gif thumbup.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyteL @ 2010 05 29, 21:19)
Sveikute. Dabar jau dings po keliu dienu, ir parsibels tik spalio antroj pusej. Buvo grizes tik balandzio gale, o isejo lapkricio antroj pusej. Mazai buna namie, kartais koki menesi kaip ir dabar ir netiketai dingsta. Isejes ir nezino ar gris po 4 men ar teks but ilgiau. Na vienu zodziu, kad nepamirsciau tai i foto vis pasiziuriu smile.gif . Su gandrais pas mus keblu, vien del jo reto buvimo namie.Na dar atstumas ir taip yra tarp musu.


Sveikutes 4u.gif
Vaje, sunku turetu jums buti unsure.gif Vargu, ar as galeciau puse metu is eiles nematyt lotuliukas.gif Jau dabar buna, kad grizes kaip svecias jaucias, nezino, kas kur biggrin.gif , o kas po puses metu butu blink.gif Maniskis 6 savaites buna isvykes, tiek pat namie atostogauja smile.gif Tai kadangi paciai darbai, reikalai, tai laikas greit prabega... Dabar sugris liepos pradzioj ir kartu atostogausim visa vasara thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amour @ 2010 05 29, 20:51)
Sveikutes  4u.gif
Vaje, sunku turetu jums buti  unsure.gif Vargu, ar as galeciau puse metu is eiles nematyt  lotuliukas.gif Jau dabar buna, kad grizes kaip svecias jaucias, nezino, kas kur  biggrin.gif , o kas po puses metu butu  blink.gif Maniskis 6 savaites buna isvykes, tiek pat namie atostogauja  smile.gif Tai kadangi paciai darbai, reikalai, tai laikas greit prabega... Dabar sugris liepos pradzioj ir kartu atostogausim visa vasara  thumbup.gif

Sveikutes visos!
As ipratus taip gyventi, visas gyvenimas LAUKIMAS! Tik nezinau ko sulauksiu, bent jau sentaves ai tikrai, gal dar pensijos verysad.gif.Matai jis samonigai stengiasi iseiti vasara. Na jam taip geriau, nors skundziasi, kad buna labai karsta, bet jau taip yra. Taip pat paprastai ziemos sventes jam buna toli nuo namu. Na jei nieks nepsikeis, tai sie Nauji bus krante, bet cia dar tik speliones. Jau nepamenu kada naujus svente amie.
Atsakyti
Tigriuke jau dingoIdomu kaip jos sveikata. Speju, kad tik po pavardes keitimo pasirodys verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyteL: 31 gegužės 2010 - 14:02
QUOTE(Raja28 @ 2010 05 29, 17:07)
Baseinas  labai geras dalykas tokiems dalykams gydyt thumbup.gif

Pasipasakok kur planuojat tuoktis, ar jau pilnai susiruosei ? blush2.gif Nerealus jausmas tas laukimas, visa ceremonija, laabai grazu bent man wub.gif  thumbup.gif  blush2.gif

Tuoksimes Palangoj, zakse. Daug maz jau uzsakyta viskas, bet visokius mulkmenu dar yra, tai viskas vis dar procese biggrin.gif

QUOTE(zuvyteL @ 2010 05 31, 14:01)
Tigriuke jau dingoIdomu kaip jos sveikata. Speju, kad tik po pavardes keitimo pasirodys verysad.gif

Esu esu. Sveikata negereja, biski nervas ima, bet ka cia padarysi. Yra kaip yra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 31, 20:52)
Tuoksimes Palangoj, zakse. Daug maz jau uzsakyta viskas, bet visokius mulkmenu dar yra, tai viskas vis dar procese  biggrin.gif
Esu esu. Sveikata negereja, biski nervas ima, bet ka cia padarysi. Yra kaip yra  unsure.gif

Sveikos visos!
Tigriuke, smagu matyti dar cia Tave!!! Likime pasveikti!!!!!
Atsakyti
QUOTE(zuvyteL @ 2010 06 01, 08:31)
Sveikos visos!
Tigriuke, smagu matyti dar cia Tave!!! Likime pasveikti!!!!!

Kolektyvas siuncia linkejimus ir daina palinko liepa salia kelio lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Labas rytas. MB isleke aukso ziedams pirkti, laukiam odinio kampo i svetaine. Siandien atves thumbup.gif Namai grazes, per vesele bus sveciams kur atsisest, o man papozuot bus ant ko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 06 01, 09:35)
Kolektyvas siuncia linkejimus ir daina palinko liepa salia kelio  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Labas rytas. MB isleke aukso ziedams pirkti, laukiam odinio kampo i svetaine. Siandien atves  thumbup.gif Namai grazes, per vesele bus sveciams kur atsisest, o man papozuot bus ant ko  lotuliukas.gif

Matai koks kolektyvas puikus!!!
Geras vyras, ziedus nupirks be taves! Lauksim foto ant to KAMPO!!! Galesi jau siandien repetuoti pozas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyteL @ 2010 06 01, 11:54)
Matai koks kolektyvas puikus!!!
Geras vyras, ziedus nupirks be taves! Lauksim foto ant to KAMPO!!! Galesi jau siandien repetuoti pozas lotuliukas.gif

Ziedus gaminsimes, tad dar greit nepamatysim biggrin.gif
Atsakyti