Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

http://www.youtube.c...player_embedded

Raja28, mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2010 05 28, 00:10)


Raja28,  mirksiukas.gif


g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif mes vakar pabaliavojom thumbup.gif Valerijai pasutnis skambutis buvo...vaikai visi apsibliove nenori palikti savo mokytojos doh.gif

QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 27, 18:15)
Talona gavau  thumbup.gif kitai savaitei. jee!!
Neisivaizduoju. Bus matyt ka gydytoja rytoj sakys.

Pas ka uzsirasei?
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 05 28, 11:08)
Sveikos  4u.gif  mes vakar pabaliavojom  thumbup.gif Valerijai pasutnis skambutis buvo...vaikai visi apsibliove nenori palikti savo mokytojos  doh.gif
Pas ka uzsirasei?

Labukas Tanler.Kaip tai paskutinis skambutis? Pala, tai kiek jai metu?Ar cia tik pradine baige?
Buk gera, manes labai mintyse nebark, kad foto neissiunciau. Vakar Taves neradau skype.Jei prisesi, tai si vakara ikelsiu.
Papildyta:
QUOTE(Amour @ 2010 05 27, 20:40)
Ir man ta pati situacija  verysad.gif Vyras turbut grizta, kai O visai nevyksta  lotuliukas.gif O jam isvykus, va, maudzia antra diena pilvo apacia, vaisingos dienos turetu but...
O kokios bedos pas tave?  blush2.gif Laparoskopija turejai?

Labukas. Geras, musu ciklas labai panasus bigsmile.gif . As ir nuo saviskio nutolau, tai "prasidejo". Kaip buvom kartu, gamta trugde.Ir daryk ka nori, cia niekad gandru nesulauksi verysad.gif Siandien man jau geriau, bet maudimas jauciasi. Ir taip iki spalio menesio vidurio teks prisiminti, o po to neaisku kaip, kas bus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 05 28, 08:34)

As kai sia daina girdziu prisiminimai uzplusta rolleyes.gif palmos, jura, muzika, party... rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikute, kaip laikotes? Visos kazkur diena dingusios buvot.Liudna labai buvo man, neturejau su kuo paplepeti. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2010 05 28, 13:31)
As kai sia daina girdziu prisiminimai uzplusta rolleyes.gif  palmos, jura, muzika, party... rolleyes.gif



aaaaa lotuliukas.gif , cia beros eurovizine daina jo????matai as negaliu pasileist vyras perinstaliavo kompa pries isvykstant ir player'io neinstaliavo tai nepasileidzia doh.gif , bei jei nesumaisiau tai ta pati pagalvojau kai vakar girdejau istrauka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 05 28, 10:08)
Sveikos  4u.gif  mes vakar pabaliavojom  thumbup.gif Valerijai pasutnis skambutis buvo...vaikai visi apsibliove nenori palikti savo mokytojos  doh.gif
Pas ka uzsirasei?

Pas Grušienę Klaipėdoj.

QUOTE(zuvyteL @ 2010 05 28, 16:17)
Sveikute, kaip laikotes? Visos kazkur diena dingusios buvot.Liudna labai buvo man, neturejau su kuo paplepeti. bigsmile.gif

Man biuletenis dar savaitei į priekį. Sedimojo nervo uždegimas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 28, 07:44)
O beje, kodel subado tas kiausides??? blink.gif Kaip baisiai skamba unsure.gif


Baisiai, aha, bet i gera tai, jei nesiseka pastoti ir priezastis dar kiausintakiu nepraeinamumas, tai po to "subadymo", daznai pastojama smile.gif Lieka randeliu tik pilvo srity, su narkoze operuoja. Endometriozes zidinius randa, pasalina, per paprastas apziuras gali ir nematyt...

QUOTE(zuvyteL @ 2010 05 28, 21:30)
Labukas. Geras, musu ciklas labai panasus bigsmile.gif . As ir nuo saviskio nutolau, tai "prasidejo". Kaip buvom kartu, gamta trugde.Ir daryk ka nori, cia niekad gandru nesulauksi verysad.gif Siandien man jau geriau, bet maudimas jauciasi. Ir taip iki spalio menesio vidurio teks prisiminti, o po to neaisku kaip, kas bus verysad.gif


Ar ilgai gandrus kvieciates? Kas kiek laiko TB grizta?

QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 29, 04:43)
Man biuletenis dar savaitei į priekį. Sedimojo nervo uždegimas  verysad.gif


Laikykis, pasveiksi mirksiukas.gif O kaip galima susirgt tokiu uzdegimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amour @ 2010 05 28, 21:43)
Laikykis, pasveiksi  mirksiukas.gif O kaip galima susirgt tokiu uzdegimu  g.gif

Kaip susergama tai nepaklausiau, nes kai pasake kad vel leidziamu israse tai is to apsalimo pamirsau paklausti kas kaip ir kodel doh.gif Baisiai uzpakaliu savo rupinaus tuo metu. Nu paklausiu kita savaite biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 29, 08:18)
Kaip susergama tai nepaklausiau, nes kai pasake kad vel leidziamu israse tai is to apsalimo pamirsau paklausti kas kaip ir kodel  doh.gif Baisiai uzpakaliu savo rupinaus tuo metu. Nu paklausiu kita savaite  biggrin.gif


Gal labai daug sedi? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amour @ 2010 05 28, 22:20)
Gal labai daug sedi?  g.gif  biggrin.gif

Nu siaip nemazai. ir darbas sedimas ir namie nemazai, bet kazkaip anksciau lyg ir nieko. Atejo ozys liepto gala doh.gif
Atsakyti