Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

Amour eiks cia biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 05 26, 15:09)
Amour eiks cia biggrin.gif  4u.gif

thumbup.gif rimtai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 05 27, 00:09)
Amour eiks cia biggrin.gif  4u.gif


blush2.gif biggrin.gif Uzmatei cool.gif biggrin.gif
Netiketai tema pamaciau, zmonu temos beieskodama, gal i sena nuoroda gali imest mirksiukas.gif

Taigi, noreciau prie jusu prisijungti ax.gif Ir as jurininko zmona wub.gif 4 metus draugavom, kol pasipirso Paryziuje ir parsiviliojo mane i pajuri net is Vilniaus, kur saknis buvau jau ileidus, nors nesu vilniete smile.gif Netoli Gargzdu gyvenam, susituoke jau trecius metus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amour @ 2010 05 26, 15:25)
Taigi, noreciau prie jusu prisijungti  ax.gif Ir as jurininko zmona wub.gif 4 metus draugavom, kol pasipirso Paryziuje ir parsiviliojo mane i pajuri net is Vilniaus, kur saknis buvau jau ileidus, nors nesu vilniete  smile.gif Netoli Gargzdu gyvenam, susituoke jau trecius metus  wub.gif


Sveika prisijungusi! bigsmile.gif Po trupuciuka daugeja musu! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amour @ 2010 05 26, 14:25)
blush2.gif  biggrin.gif Uzmatei  cool.gif  biggrin.gif
Netiketai tema pamaciau, zmonu temos beieskodama, gal i sena nuoroda gali imest  mirksiukas.gif

Taigi, noreciau prie jusu prisijungti  ax.gif Ir as jurininko zmona wub.gif 4 metus draugavom, kol pasipirso Paryziuje ir parsiviliojo mane i pajuri net is Vilniaus, kur saknis buvau jau ileidus, nors nesu vilniete  smile.gif Netoli Gargzdu gyvenam, susituoke jau trecius metus  wub.gif

Sveika 4u.gif Smagu kaip, kai musu daugeja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amour @ 2010 05 26, 15:25)
blush2.gif  biggrin.gif Uzmatei  cool.gif  biggrin.gif
Netiketai tema pamaciau, zmonu temos beieskodama, gal i sena nuoroda gali imest  mirksiukas.gif

Taigi, noreciau prie jusu prisijungti  ax.gif Ir as jurininko zmona wub.gif 4 metus draugavom, kol pasipirso Paryziuje ir parsiviliojo mane i pajuri net is Vilniaus, kur saknis buvau jau ileidus, nors nesu vilniete  smile.gif Netoli Gargzdu gyvenam, susituoke jau trecius metus  wub.gif



aga uzmaciau tongue.gif , na liuks kad prisijungiau, o tai zadejau sakyt jau atvaryk cia mirksiukas.gif
einu paieskosiu, o nauja netinka????Tu i favorite isiskelk mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Sveika prisijungusi, Amour 4u.gif
QUOTE(zuvyteL @ 2010 05 26, 12:25)
Fillipa, manau grazios ir protingos merginos anksti teka bet kokioj saly, kam cia laukti!??

Protingos cia anksti tikrai neskuba rolleyes.gif Mokslai, darbas, bustas, keliones, o paskui tik seima ir vaikai.. Iki 21 metu skaitosi per anksti gimdyti vaika rolleyes.gif

Jacinta, lotuliukas.gif Isgyvensi, uz tai koks malonumas laukia mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Amour,2010 05 26, 15:25]
blush2.gif biggrin.gif Uzmatei cool.gif biggrin.gif
Netiketai tema pamaciau, zmonu temos beieskodama, gal i sena nuoroda gali imest mirksiukas.gif



Sveikute!!! Smagu, kad tapai dar vis mazo musu burelio nare! Tikrai nesigailesi, cia labai smagu paplepeti ir geru patarimu sulaukiu! As tikrai laiminga ir dekinga visoms!!! ACIU!!!!
Papildyta:
QUOTE(Raja28 @ 2010 05 26, 14:53)
na taip meile akla mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

jau gryzom i civilizacija biggrin.gif
pas manes tas pats,  doh.gif  apsiligojau visai , sekmadieni net iki ligonines lekiau , maniau apendicitas, bet ne , o mano nelemtos bedos po vaikiuku netekties doh.gif
Ehhh..tiesa pasakius nebezinau kaip atsitiest ir pasveikt, nes jei ne viena tai kita doh.gif

Pasveiksi, juk ne visi vienodai reaguojam i nelaimes, be to ir organizmai visu skirtingi labai. Suprantu, zinau tai labai sudetinga, bet viskas isgyvenama.
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 05 27, 01:56)
aga uzmaciau tongue.gif , na liuks kad prisijungiau, o tai zadejau sakyt jau atvaryk cia mirksiukas.gif
einu paieskosiu, o nauja netinka????Tu i favorite isiskelk  mirksiukas.gif


Aciu visoms uz silta priemima 4u.gif Vyra vakar islydejau, tai dazniau i SM ilisiu biggrin.gif Nes jam grizus, tai kompa nugrudu i kampa ir pamirstu biggrin.gif Jauciu, daug kam taip lotuliukas.gif

Raja, as favorite temas laikaus, bet kad i sena neleidzia, rodo klaida blink.gif Nebaigiau gi skaityt, nezinau, kuo gyvenot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amour @ 2010 05 26, 22:02)
Aciu visoms uz silta priemima  4u.gif Vyra vakar islydejau, tai dazniau i SM ilisiu  biggrin.gif Nes jam grizus, tai kompa nugrudu i kampa ir pamirstu  biggrin.gif Jauciu, daug kam taip lotuliukas.gif

Raja, as favorite temas laikaus, bet kad i sena neleidzia, rodo klaida  blink.gif Nebaigiau gi skaityt, nezinau, kuo gyvenot  smile.gif



Aisku, tai paziurejau ir as istryne jau doh.gif , nu va praziopsojai kruuuuuuuva sveikinimu biggrin.gif , tad pasikartosiu :
Paciu didziausiu svajoniu issipildymo siais metais, paciu graziausiu akimirku, sveikinu su Jubiliejum, buckis 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena merginos!
Kaip tigriuke laikaisi, ar dar skauda, sedet gali?!
Siandien ir as s.... laikausi.Labai sona skauda, tinkamos dienos gandrams, bet ga gali vienas padaryti verysad.gif ?! Labai jauciu tas dienas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyteL: 27 gegužės 2010 - 09:58
QUOTE(zuvyteL @ 2010 05 27, 09:57)
Laba diena merginos!
Kaip tigriuke laikaisi, ar dar skauda, sedet gali?!
Siandien ir as s.... laikausi.Labai sona skauda, tinkamos dienos gandrams, bet ga gali vienas padaryti verysad.gif ?! Labai jauciu tas dienas.

laba laba 4u.gif
Nu sedet galiu, bet pusiau gulom nelabai, nes remiuos tada ant subadytu vietu, kurios biski skauda biggrin.gif Nugara praeina tik laaaaabai is leto, todel bandysiu dar pas ginekologe regintis, nes vakar lyg ir pilva sonuose maude. Arba jau man vaidenas. Nu betkokiu atveju patikrins, nes senokai nebuvau.
Atsakyti