Įkraunama...
Įkraunama...

********Jūreivių žmonos************

QUOTE(Raja28 @ 2010 05 25, 13:22)
as irgi jei gryzta tai visokie kursai paskutiniu metu, sertifikatu keitimai, tai tiek ir tematau doh.gif , dabar tikiuos kai grys galesim daugiau laiko praleist kartu wub.gif

Tai maniskiui dar vieni kursai turetu buti nuo birželio 14 iki 18, bet jau į tuos tikrai nevažiuos. Nes nespėtų į savo vestuves doh.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 25, 16:43)
Tai maniskiui dar vieni kursai turetu buti nuo birželio 14 iki 18, bet  jau į tuos tikrai nevažiuos. Nes nespėtų į savo vestuves  doh.gif


Jei gerai skaiciuoju, tavo vestuves birzelio 19 diena? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 25, 15:50)
Jei gerai skaiciuoju, tavo vestuves birzelio 19 diena? ax.gif

Tikrai taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 25, 18:55)
Tikrai taip  biggrin.gif


Kaip greitai... wub.gif
O jusu negazdina, kad tai darbo diena bus? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 25, 20:51)
Kaip greitai... wub.gif
O jusu negazdina, kad tai darbo diena bus? unsure.gif

Na mums dingti nebebuvo kur du ta diena. nes sekancio savaitgalio nebegalejom. Nedirbs zaksas, o kad sale gaut tai bebuvo likusi 19. Bet dauguma sveciu pas mus neipareigoti darbams, o likusiesiems ne problema susiderinti. rolleyes.gif Aisku, geriu but buve kad nedarbo diena butu buvus, bet jau kaip gavos taip.
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 26, 08:51)
Na mums dingti nebebuvo kur du ta diena. nes sekancio savaitgalio nebegalejom. Nedirbs zaksas, o kad sale gaut tai bebuvo likusi 19. Bet dauguma sveciu pas mus neipareigoti darbams, o likusiesiems ne problema susiderinti. rolleyes.gif Aisku, geriu but buve kad nedarbo diena butu buvus, bet jau kaip gavos taip.



tai zinoma, kas tikrai nores ateit ateis, supras mirksiukas.gif , musu tai geguzes 19 buvo ax.gif , pieniu laukai, zydincios obelys biggrin.gif , kazkaip irgi nebuvo kur dingti, reikejo rinktis is to kas imanoma buvo, bet buvo begalo silta diena ir labai smagu wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 05 26, 07:58)
tai zinoma, kas tikrai nores ateit ateis, supras mirksiukas.gif , musu tai geguzes 19 buvo ax.gif , pieniu laukai, zydincios obelys  biggrin.gif , kazkaip irgi nebuvo kur dingti, reikejo rinktis is to kas imanoma buvo, bet buvo begalo silta diena ir labai smagu wub.gif  biggrin.gif

O as kazkodel nusiteikus, kad bus levas oras, unsure.gif bet nuotaikos man tas nei kiek negadina biggrin.gif Man jau nuo pernai metu geguzes, kai pradejom kartu gyvent visi orai grazus, visi metu laikai faini lotuliukas.gif LOVE biggrin.gif
Atsakyti
Labutis visoms!!!!
As jau nutolau nuo JUSU su didziausiu sirdagrauziu. Dabar jau sedziu darbe, vakar labai velai pasiekiau savo miesta. Kaip sakant tempiau iki paskutines minutes.
Aciu uz tai, kad susibegom, kad ir ne visos, kad ir labai trumpai - bet buvo nuostabu!!! Tikiuosi, kad dar ne paskutinis kartas, kad sekanti karta bus musu daugiau!
Foto tikrai atsiusiu!!! Vakar jau buvau nepajegi sukelti.Dabar darbe ir neturiu nieko prie saves. Vakare grizus sesiu prie kompo ir bandysiu atsiusti!!!
Jacinta - kokios bedos Tave uzgriuvo, kad i poliklininka begai?
Raja, tai kas is jusu elektra "uzgrobe", ar jau dabar sviesu bigsmile.gif ?!
Fillipa, manau grazios ir protingos merginos anksti teka bet kokioj saly, kam cia laukti!??
Atsakyti
QUOTE(zuvyteL @ 2010 05 26, 13:25)
Jacinta - kokios bedos Tave uzgriuvo, kad i poliklininka begai?


Ai visokiu, ir alergija, ir kraujas nusilpes yra... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 26, 13:34)
Ai visokiu, ir alergija, ir kraujas nusilpes yra... rolleyes.gif

Tai tada jau tikrai nelabai smagu tau. Uzjauciu, tikiuosi greitai pasveiksi! Daugiau vitaminu naturaliu, zoliu, darzoviu , vaisiu, uogu.Juk jau yra ir lietuvisku.
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 26, 09:06)
O as kazkodel nusiteikus, kad bus levas oras, unsure.gif  bet nuotaikos man tas nei kiek negadina  biggrin.gif Man jau nuo pernai metu geguzes, kai pradejom kartu gyvent visi orai grazus, visi metu laikai faini  lotuliukas.gif LOVE  biggrin.gif


na taip meile akla mirksiukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(zuvyteL @ 2010 05 26, 13:25)

Raja, tai kas is jusu elektra "uzgrobe", ar jau dabar sviesu bigsmile.gif ?!


jau gryzom i civilizacija biggrin.gif

QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 05 26, 13:34)
Ai visokiu, ir alergija, ir kraujas nusilpes yra... rolleyes.gif

pas manes tas pats, doh.gif apsiligojau visai , sekmadieni net iki ligonines lekiau , maniau apendicitas, bet ne , o mano nelemtos bedos po vaikiuku netekties doh.gif
Ehhh..tiesa pasakius nebezinau kaip atsitiest ir pasveikt, nes jei ne viena tai kita doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyteL @ 2010 05 26, 14:18)
Tai tada jau tikrai nelabai smagu tau. Uzjauciu, tikiuosi greitai pasveiksi! Daugiau vitaminu naturaliu, zoliu, darzoviu , vaisiu, uogu.Juk jau yra ir lietuvisku.


irnesakyk.gif Ne vitaminuose ir vaisiuose esme... Ir kraujas ne del to pasilpes, leukocitai labai sumazeje yra... rolleyes.gif

QUOTE(Raja28 @ 2010 05 26, 14:53)
sekmadieni net iki ligonines lekiau , maniau apendicitas, bet ne , o mano nelemtos bedos po vaikiuku netekties doh.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti