Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... 9 tema

Nuostabus Jusu darbeliai !!!! 4u.gif wub.gif thumbup.gif

Draugei megztas šalikas ir sagės "Sugrįžimas į Jaunystę", mohera

user posted image

Skraistė " Samanų taku....", natūrali vilna

user posted image

Atsakyti
Gal kas galėtumėt išversti šio rašto ženklus?
pirmas
Ir šių dviejų raštų aiškesnės schemos reikėtų, ir ženklų vertimo. Gal kas mezgėt?
Antras
trečias
Taip pat ieškau šio rašto schemos.
ketvirtas
Labai būčiau dėkinga, jei pagelbėtumėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Barita @ 2010 05 17, 14:04)
Gal kas galėtumėt išversti šio rašto ženklus?
pirmas
Ir šių dviejų raštų aiškesnės schemos reikėtų, ir ženklų vertimo. Gal kas mezgėt?

Labai idomūs ir nematyti rastai, kai pasididina tai labai aiski shema gaunasi.
Manau- rutuliukas - uzmetimas, perbrauktas kvadratelis- 2 sumegztos(i kaire arba i desine), tuscias kvadratelis- gera akis, juodas rutuliukas - isvirkscia akis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 17 gegužės 2010 - 14:54
sveikutes.tai kaip man su ta skraiste daryt?nu jei tokia kaip sijonas tai reikia gal is dvieju daliu megsti?ar is keturiu?gal kuri turit schemute kokia nesunkia?buciau dekinga belekaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubomama @ 2010 05 18, 10:48)
sveikutes.tai kaip man su ta skraiste daryt?nu jei tokia kaip sijonas tai reikia gal is dvieju daliu megsti?ar is keturiu?gal kuri turit schemute kokia nesunkia?buciau dekinga belekaip  blush2.gif

Idesiu kad labai reikia biggrin.gif
Megzk kaip perkirpta sijona smile.gif Rasta aisku galima ir kita pasirinkti.

user posted image

Atsakyti
ale ir operatyvios jus cia.labai jau aciu.o cia nieko siut nereikes ane?atrodo vientisa.viskas varau mazius pamaitint ir kimbu y darba 4u.gif megsiu perkirpta sijona
clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubomama @ 2010 05 18, 12:11)
ale ir operatyvios jus cia.labai jau aciu.o cia nieko siut nereikes ane?atrodo vientisa.viskas varau mazius pamaitint ir kimbu y darba  4u.gif    megsiu perkirpta sijona
clap.gif  clap.gif  clap.gif

nereiks siut... smile.gif tik galvoju ar tie 102cm apie kakla ar neperdaug? g.gif

O kad patiko- tai dar viena ideja imesiu
user posted image

Sekmes 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 18 gegužės 2010 - 12:26
labai aciu.bet jauciu su pastaraje gausis dešra nes man tie kabliukai,kringeliukai tai kaip is ufonautu knygos.bet ji labai grazi jauciu reikes studijuot tuos uzslaptinimus.kas cia per persukta kryzmine akis???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokubomama: 18 gegužės 2010 - 12:39
QUOTE(Jurgitele @ 2010 05 07, 10:50)
Sveikos, na atnešu ir aš parodyt ką nunarpliojau, tik neužmėtykit akmenukais, nes aš dar tik pradedanti mezgėja  blush2.gif


Šalis, vėsiems orams
user posted image


Labai smalsu o kas čia per raštas?
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2010 05 18, 21:40)
Labai smalsu o kas čia per raštas?



O čia labai paprasta 2 suėmi 1 uždedi o lyginėse eilėse viskas blogom,
3 eilė, uždedi ir 2 suėmi, nežinau, ar suprantamai paaiškinau ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubomama @ 2010 05 18, 12:37)
labai aciu.bet jauciu su pastaraje gausis dešra nes man tie kabliukai,kringeliukai tai kaip is ufonautu knygos.bet ji labai grazi jauciu reikes studijuot tuos uzslaptinimus.kas cia per persukta kryzmine akis???

Kryzmine akis- siula kabint kitur nei iprastai mezgant geraja aki- kad persisuktų.
user posted image cia persuktu akiu mezginelis
Atsakyti
sveikos, groziu kurejos wink.gif
reikia pasitarti.. visad salius megzdavau is moheros, storais virbalais, kad toks voratinklis gautusi. sikart nori uprie vasariskos progines suknios nusimegzt, drauge patare megzt ne is moherio o is kokiu ale Tulip. ka manot? jie daugiau nerimui.. o jei virbalais? kokio storio? koki rasteli? kazi kas gautusi.. gal kas turi patirties?
aciu 4u.gif
Atsakyti