Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... 9 tema

QUOTE(Kkunigunda @ 2010 05 07, 15:38)
na šauni tikrai thumbup.gif aš nelabai tų skraisčių ir esu nėrusi

Si megzta smile.gif
tai kiaurarasti koki pasiimk ir megzkis, tik vasarai siuliuku reiktu vasariniu, medvilne pvz.
Atsakyti
Juodas šalis - skraistė - šalikas... net nežinau, kaip vadinti... blush2.gif user posted image
Atsakyti
padekit atrast atsakyma y kvaila klausima. apie kiaurarascius.scemoj buna parodyta 1 3 5 eiles.o tai kaip man daryt 2 4 eiles? doh.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif dar niekada nemezgiau kiaurarasciu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubomama @ 2010 05 13, 10:36)
padekit atrast atsakyma y kvaila klausima. apie kiaurarascius.scemoj buna parodyta 1 3 5 eiles.o tai kaip man daryt 2 4 eiles? doh.gif    blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  dar niekada nemezgiau kiaurarasciu  rolleyes.gif

g.gif na dažniausiai tos lyginės eilės būna arba tik gerosios, arba tik išvirkščiosios... bet priklauso nuo raštelio, turėtų būti kažkur parašyta...

Atsakyti
QUOTE(jokubomama @ 2010 05 13, 10:36)
padekit atrast atsakyma y kvaila klausima. apie kiaurarascius.scemoj buna parodyta 1 3 5 eiles.o tai kaip man daryt 2 4 eiles? doh.gif    blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  dar niekada nemezgiau kiaurarasciu  rolleyes.gif

2,4...mezgi isvirkciosiomis,arba pagal rasta,kur isvirkscia-tai isvirkscia,kur gera-gera
Atsakyti
o ten kur buvo uzmetimas??? tikriausiai cia yra mano klausimo vinis biggrin.gif busiu labiausiai dekinga uz atsakyma. zinot kazkada beveik gavosi kaip as ji tiesiog nukeliau bet gavosi tokia maza skylyte ir dar per vidury siuliukas.sakas ir matas lotuliukas.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokubomama: 13 gegužės 2010 - 10:51
QUOTE(jokubomama @ 2010 05 13, 11:42)
o ten kur buvo uzmetimas?

Isvirkscia akis..jei schemoj nenurodyta kitaip, tai dazniausiai kiaurarasciai lyginese eilese mezgami issvirksciom
Atsakyti
labai jau aciu 4u.gif meginsiu taip.o tai matot meginau dviraty israst lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubomama @ 2010 05 13, 11:53)
labai jau aciu  4u.gif  meginsiu taip.o tai matot meginau dviraty israst  lotuliukas.gif

biggrin.gif
gero mezgimo!
Atsakyti
aciu


Papildyta:
dar vienas klausimas is mano genealiuju repertuaro lotuliukas.gif is kurio ten galo reikia megsti skraiste?ir reikia platint ar siaurint? nu jau cia ir pavariau anekdota,vos kavos neispurskiau kaip paskaiciau , ale kad kitaip nezinau kaip paklaust g.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubomama @ 2010 05 13, 13:57)
aciu
Papildyta:
dar vienas klausimas is mano genealiuju repertuaro  lotuliukas.gif  is kurio ten galo reikia megsti skraiste?ir reikia platint ar siaurint? nu jau cia ir pavariau anekdota,vos kavos neispurskiau kaip paskaiciau , ale kad kitaip nezinau kaip paklaust  g.gif

Siaurint patogiau ir krastai grazesni gaunasi cool.gif
O dar geriau- megzkite salika... smile.gif bus maziau klausimu ir patirtis atsiras lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 13 gegužės 2010 - 14:07
QUOTE(Bazile @ 2010 05 13, 13:06)
Tai pirma megzkite salika... smile.gif bus maziau klausimu ir patirtis atsiras  lotuliukas.gif

salika vakar baigiau.bet va su ta skraiste tai klausimas noriu tokio tipo kaip sijonas smile.gif bet perkirptas lotuliukas.gif
Atsakyti