Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... 9 tema

QUOTE(Ostina @ 2010 10 02, 16:07)
Ir aš noriu pasirodyti  4u.gif

Labai dailūs 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Capricorn @ 2010 10 02, 22:44)
Atnešu ir čia smile.gif


Puosniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2010 10 03, 11:00)

Puosniai atrodo  thumbup.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 10 02, 23:44)
Atnešu ir čia smile.gif
user posted image

Labai puosniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 10 02, 22:44)
Atnešu ir čia smile.gif

O kokio ilgio šalikelis gavosi? Man jau issivyste paranoja- jei salikas, kuri mezgu nera virs 2ju metru- tai man atrodo, kad per trumpas biggrin.gif O jusiskis neatrodo ilgas ir puikiai atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2010 10 03, 22:24)
Labai puosniai atrodo  thumbup.gif

ačiū smile.gif

QUOTE(Bazile @ 2010 10 04, 08:52)
O kokio ilgio šalikelis gavosi? Man jau issivyste paranoja- jei salikas, kuri mezgu nera virs 2ju metru- tai man atrodo, kad per trumpas  biggrin.gif O jusiskis neatrodo ilgas ir puikiai atrodo  4u.gif

jei gerai pamenu, patiesus 65*165 lyg...bet tas ilgis svyruoja, jei reikia mažiau pločio, tada pailgėja, nes siūlas tas bukle tempia, galiu užsidėt ir be sagės-užtenka ilgio užsimetimui mirksiukas.gif
Atsakyti
Paneles,reikia Jusu pagalbos........Drauge Kaune,kazkurioje parduotuveje mate drabuzeli........kiek as suprantu toki kaip skraiste,sake ta skraiste nukarusi i viena krasta ir turi du rankogaliukus.........na,net nezinau ar ka suprasit is mano pasakojimo,bet taip ir man buvo apibudintas tas rubas,....Gal kartais kuri internete ka nors esate maciusi ar mezgusi,prasau padeti...busiu labai labai dekinga... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauralauralaura @ 2010 10 04, 11:27)
Paneles,reikia Jusu pagalbos........Drauge Kaune,kazkurioje parduotuveje mate drabuzeli........kiek as suprantu toki kaip skraiste,sake ta skraiste nukarusi i viena krasta ir turi du rankogaliukus.........na,net nezinau ar ka suprasit is mano pasakojimo,bet taip ir man buvo apibudintas tas rubas,....Gal kartais kuri internete ka nors esate maciusi ar mezgusi,prasau padeti...busiu labai labai dekinga...  4u.gif

gal čia vadinamasis cozy tipo megztukas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 10 04, 11:54)
gal čia vadinamasis cozy tipo megztukas? g.gif


na,net nezinau.....internete bandziau ieskoti,tai radau tik su vienu primegztu rankogaliuku g.gif
Atsakyti
radau toki šalį user posted image
Man patiko uzbaigimas bumbuliukais, manau turetu graziai atrodyti toks krastelis. Gal zinote kaip jie daromi?? ax.gif Kazkiek numanau kaip galima but juos padaryt. labai laukiu patarimo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 05 spalio 2010 - 10:17
QUOTE(Capricorn @ 2010 10 04, 11:54)
gal čia vadinamasis cozy tipo megztukas? g.gif

čia gražus filmukas apie COZY. Mano dukra jau "svaigsta"
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 10 05, 11:32)
čia gražus filmukas apie COZY. Mano dukra jau "svaigsta"


labai aciu uz filmuka......perziurejau ji ir supratau,kad kalba eina ne apie COZY....kazkas ten kito.......nes cia rankoves normalios,o ten sake tik rankogaliukai.... g.gif
Atsakyti
LABA DIENA.

Esu naujoke cia (mezgime). Noriu nusimegzti koki nors nesudetinga PLATESNI kiaurarastciu sali is mocheros.
Labai prasau jusu pagalbos,- gal kas turite koki nesudetinga mezgimo rasteli??? KOKIU ir KIEK mazdaug siulu reiketu tokiam saliui? kiek AKIU reiketu uzsideti? kokio STORIO virbalais megzti?
Lauksiu Jusu mezgejeles atsakymu smile.gif Is Anksto Jums dekoju!
Atsakyti