Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... 9 tema

QUOTE(villyte @ 2010 09 23, 11:17)
museliu aprasymai Dar paziurek 26 ir 33 psl. reikia nepatingetio paieskoti. Dar ir dabartineje temoje esu idejusi filmuota museles ismezgima  ax.gif
Papildyta:


Papildyta:
QUOTE(villyte @ 2010 09 15, 21:36)
Kazkurioj sioj temoj buvau labai aiskiai aprasius kaip megzti museles, idedu video, gal pades...
štai čia muselės

Atsakyti
Sveikutes darbstuoles, norejau pasiteirauti mezgu salika, tokiu rastu dvi sumezgam vienas uzmetimas, dvi sumezgam vienas uzmetimas blogoji puse isvirksiom akim, tik nesuprantu is 50 surinktu akiu liko 35 kazin kur jos dingsta g.gif ka darau negerai?
Atsakyti
QUOTE(Kvakuska @ 2010 10 01, 16:35)
Sveikutes darbstuoles, norejau pasiteirauti mezgu salika, tokiu rastu dvi sumezgam vienas uzmetimas, dvi sumezgam vienas uzmetimas blogoji puse isvirksiom akim, tik nesuprantu is 50 surinktu akiu liko 35 kazin kur jos dingsta  g.gif ka darau negerai?


Bandau spėti:) Eilės gale sumezgus 2 akis nebepadaromas užmetimas. Tokiu atveju kiekvienoj eilėj dingtų po vieną akį...
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2010 09 15, 16:17)
gelbėjam  mirksiukas.gif
yra pirkti toks platus siūlas kaip juostelė. ant virbalo surenki kraštą ( žiūrim į foto ) apie 20 akių na kiek nori jo pločio , gale užlenki ir vėl kraštelį užkabini ir ištrauki per tą kilpą padarytą ant virbalo ir viskas kuo didesni tarpai tarp ištrauktų akių tuo didesnė garbanėlė .viskas taip ir lankstai. garbanėles galima daryti  ratu arba  tik vienoj pusėj.  numezgus du tokius galus sujungti ant kaklo ir galima puoštis.
user posted image
user posted image


O gal galetumet daugiau foto ideti, man truputi vistiek nelabai aisku ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės.
Gal kas galėtumėte pasakyti kaip vadinasi tie siūlai banguotukui šalikiukui, ir kokioje lietuviškoje internetinėje parduotuvėje juos galėčiau įsigyti. Mano miestelyje pardavėjos apie tokius net negirdėjusios. O aš labai labai noriuuuuu....
Bandžiau ieškot, bet kai nežinai ko ieškai tai rezultatai... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dera1: 01 spalio 2010 - 20:09
QUOTE(AGarbanele @ 2010 10 01, 19:49)
O gal galetumet daugiau foto ideti, man truputi  vistiek nelabai aisku  ax.gif  blush2.gif


http://www.kasiulai....ema-p-3664.html


QUOTE(dera1 @ 2010 10 01, 20:08)
Sveikutės.
Gal kas galėtumėte pasakyti kaip vadinasi tie siūlai banguotukui šalikiukui, ir kokioje lietuviškoje internetinėje parduotuvėje juos galėčiau įsigyti. Mano miestelyje pardavėjos apie tokius net negirdėjusios. O aš labai labai noriuuuuu....
Bandžiau ieškot, bet kai nežinai ko ieškai tai rezultatai... verysad.gif

http://www.kasiulai....ale-p-3651.html
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2010 10 01, 21:45)

uups, labai tau ačiū. Svajonė pagaliau pradės pildytis. bigsmile.gif gaila kad pasirinkimas spalvų mažas, nu bet pradžiai bus gerai. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvakuska @ 2010 10 01, 16:35)
Sveikutes darbstuoles, norejau pasiteirauti mezgu salika, tokiu rastu dvi sumezgam vienas uzmetimas, dvi sumezgam vienas uzmetimas blogoji puse isvirksiom akim, tik nesuprantu is 50 surinktu akiu liko 35 kazin kur jos dingsta  g.gif ka darau negerai?

Visada pasiziurekite ir pasiskaiciuokite - jei 2 sumezgat, visada viena uzdedat, Megant jei eiles pradzioj sumezgat 2 akis, tai eiles gale turi buti uzmetimas, o jei sachmatais mezgat, tai tada jei pradzioj uzmetimas - gale 2 sumezgat..... Visada taip, tada akiu nemazes ir prasikontroliuokit, kartas nuo karto paskaiciuokit akis, ar nepadidejo ar sumazejo.......
Atsakyti
Ir aš noriu pasirodyti 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2010 08 22, 23:13)


gal kas turit schemute? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Solveiga84 @ 2010 10 02, 20:53)
gal kas turit schemute? 4u.gif

Turim,tik schema PDF formatu. smile.gif
Atsakyti
Atnešu ir čia smile.gif
user posted image
Atsakyti