Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... 9 tema

QUOTE(vaida009 @ 2010 09 27, 09:56)
Sveikos. Prasau pagalbos. Noriu savo vaikuciams nunerti krikstynu skraistes. Nesu itin gabi nerimo atzvilgiu ir nieko panasaus nesu darius. Tai gal galit parasyt kaip platinti, kokio plocio ilgio ir t.t. turi buti. Aisku geriau butu kuo paprasteniu rastu, nes nieko mandro nemoku ax.gif  Pasiskolinu nuotrauka kad parodyciau apie ka galvoju...
Ir is kokiu siulu reiketu nerti. Is anksto aciu uz pagalba smile.gif

Cia mano nertos skraisteles. Neriau is medvilnes (galima is MAXI medvilniniu siulu, vieno pilnai uztenka skraistelei).
Nuneriu apie 140 pyneles kilpu, pirmas 2 eiles i kiekviena aki stulpeliais nuneriu (cia gaunasi toks lygus krastelis aplink kakliuka), o paskui jau nuo 3 eiles neriu po 3 pyneles kilpas ir i kas antra aki zemu stulpeliu lankeliais (kokias 3-4 eilutes taip), po to jau po 4 pynutes kilpas darau (vel kokias 3-4 eiles taip pat), veliau po 5 pynutes kilpas ir t.t. Tada graziai vienodai plateja, daugiausiai esu darius 6 pynutes kilpas (jei daugiau, tai labai jau skyletas gaunasi), o galuose pagal komplektuka koki nors rasteli (priklausomai koki rasta naudoju suknelei) ax.gif
Raistelius veliau prineriu, galima juostute iverti atlasine, jei kas megsta... man tai nepatinka prie neriniu atlasines juosteles, labiau megstu viska nerta, bet jei kam grazu, tai padarau pagal pageidavima ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Romap @ 2010 09 27, 09:31)
LIuks. Fainuolis. Geras šalikėlis ir raštelis liuks...
(antras po muselių... lotuliukas.gif )

Dekui, aha, tokiu kazkaip daug variantu esu mezgus ir visom spalvom jis graziai ziurisi... Dabar bandysiu megzti tokiais lapeliais ant sakeliu, dar nebandytas, paziuresiu kaip gausis, bandziau pavyzduke, nu labai graziai ziurisi, bus matyt, kaip jis cia visas gausis ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Bazile @ 2010 09 14, 08:38)

Stai tokiu rastuku bandysiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 27 rugsėjo 2010 - 09:52
QUOTE(villyte @ 2010 09 27, 10:40)
Stai tokiu rastuku bandysiu  ax.gif

Iš moheros turėtų gerai žiūrėtis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Romap: 27 rugsėjo 2010 - 10:19
QUOTE(villyte @ 2010 09 27, 10:40)
Cia mano nertos skraisteles. Neriau is medvilnes (galima is MAXI medvilniniu siulu, vieno pilnai uztenka skraistelei).

Is jusu albumelio ir skolinausi nuotraukyte ax.gif O kokio mazdaug ilgio cia gaunasi? O apnerimui tiktu koks nors rastelis kur medziaginem servetelem apnert buna? turiu pora zurnaliuku, sakau gal tiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida009 @ 2010 09 27, 12:18)
Is jusu albumelio ir skolinausi nuotraukyte ax.gif  O kokio mazdaug ilgio cia gaunasi? O apnerimui tiktu koks nors rastelis kur medziaginem servetelem apnert buna? turiu pora zurnaliuku, sakau gal tiktu g.gif

Tai cia ilgi koki norit, toki darot, kuo daugiau eiliu, tuo ilgesnis, o plotis priklauso nuo pynutes ilgio, as nuneriu is akies, uzdedu vaikui aplink kakliuka ir pamatuoju, kad neverztu ir netabaluotu perdaug. Cia tos skraisteles kokiu metuku vaikuciui iki juosmens iseina (gal koks 20 cm ar daugiau, net nezinau, seniai jau nebeturiu tu skraisteliu, tad negaliu pamatuoti)...O krasteliams apnerti galima visaip... manau ir serveteliu rastelis ir siaip kazkoks rastelis ar is galvos kas nors paimprovizuota visai graziai ziuresis... As labai nemegstu is schemu nerti, tai dazniausiai paziuriu, kad i ta puse ir neriu savaip blush2.gif
Va cia is galvos tokias neriau
user posted image
cia prie tokios suknutes derinau (irgi is galvos, be jokiu schemu)
user posted image
cia irgi is galvos, derinau prie kostiumuko... Platinau tose vietose, kur juostute stulpeliais i kiekviena aki (kai kur neriau i viena aki po 2 stulpiukus)
user posted image
Ir dar is galvos be schemu
user posted image
Ilgis gaunasi panasiai toks smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 27 rugsėjo 2010 - 11:48
QUOTE(raimita @ 2010 09 26, 19:37)
sveikos mergaites, mezgu toki darbeli, bet nemoku vokieciu kalbos tai nelabai suprantu kaip reikia uzbaigti   blush2.gif  pati salika jau beveik uzbaigiau, kaip suprantu po to galus reikia susiuti, o kaip apdailinamas virsus ir apacia? buciau dekinga jei padetumet  4u.gif

susiūti, viršutinėje dalyje surinkti akis ir megzti antnarėlę, o apačią galima palikti ripsinę arba apnerti vėžio žingsniu. Turiu po ranka žurnalą ir didesnėj foto geriau matosi wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 27 rugsėjo 2010 - 11:54
villyte, jus apie tokius siulus klabejot?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vaida009 @ 2010 09 27, 15:36)
villyte, jus apie tokius siulus klabejot?

Taip, kad ir is tokiu, bet galima ir kitokius, nebutina tokius pacius, tik jie geri tuo, kad stangrus nerinys gaunasi, graziai skraistele stovi smile.gif, nesukrenta... Dar galima medvilne su viskoze imti, siek tiek su blizgesiu... Cia dar reikia atspalvi prie rubelio derint, nes balta tai nera viena balta, ju atspalviu yra daug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2010 09 27, 15:44)
Taip, kad ir is tokiu, bet galima ir kitokius, nebutina tokius pacius, tik jie geri tuo, kad stangrus nerinys gaunasi, graziai skraistele stovi smile.gif, nesukrenta... Dar galima medvilne su viskoze imti, siek tiek su blizgesiu... Cia dar reikia atspalvi prie rubelio derint, nes balta tai nera viena balta, ju atspalviu yra daug smile.gif

Maciau kazkokius blizgius, tai kai dukrai nersiu anuos pirksiu. O ta pardaveja man bande irodyt kad is tu negraziai skraiste stoves, o va jau is mocheros tai kaip grazu. bet ne tokiam daiktui mochera, bent jau man taip atrodo....
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 09 27, 11:53)
susiūti, viršutinėje dalyje surinkti akis ir megzti antnarėlę, o apačią galima palikti ripsinę arba apnerti vėžio žingsniu. Turiu po ranka žurnalą ir didesnėj foto geriau matosi wink.gif

labai aciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida009 @ 2010 09 27, 17:17)
Maciau kazkokius blizgius, tai kai dukrai nersiu anuos pirksiu. O ta pardaveja man bande irodyt kad is tu negraziai skraiste stoves, o va jau is mocheros tai kaip grazu. bet ne tokiam daiktui mochera, bent jau man taip atrodo....

tai jo, is moheros labiau prie moherines suknutes tinka ir virbalais megzta, o jei vaseliu, labiau medvilne, ji tvirtesne, dar galima pakrakmolyti, juk tokios skraisteles tik ceremonjai per krikstynas, o ne silumai, kad moherines ir vilnones megzt.... ax.gif
Atsakyti
Pasirodau ir as su savo pirmuoju blynu
user posted image
user posted image
nelabai vykes, bet kai daugiau pamegsiu gal pavyks
Nuotrauka nekokybiska, fotkinau telefonu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivulka: 29 rugsėjo 2010 - 13:57
QUOTE(Daivulka @ 2010 09 29, 13:45)
Pasirodau ir as su savo pirmuoju blynu
<{POST_SNAPBACK}>


nelabai matyt ax.gif nuotrauka prastoka blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 29 rugsėjo 2010 - 13:54