Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... 9 tema

Zuikuli, iš kokių siūlų mezgei?
Ir koks raštas aš kaip tik ieškau lengvų siūlų žalios spalvos ir gražaus kiauraraščio. Savo kolekcijoj neturiu gražių kiauraraščių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dailima @ 2010 09 25, 21:19)
Zuikuli, iš kokių siūlų mezgei?
Ir koks raštas aš kaip tik ieškau lengvų siūlų žalios spalvos ir gražaus kiauraraščio. Savo kolekcijoj neturiu gražių kiauraraščių blush2.gif

mezgiau is kid mochier su 10 numerio virbalais,gana suku buvo,rastas museliu,tik as mezgiau ir is blogos puses gerom akim
Atsakyti
Net 10 nr blink.gif blink.gif blink.gif Aš neturiu muselių rašto, gal kokią nuorodėlę žinot blush2.gif
Atsakyti
user posted image

Kuklusis šalis biggrin.gif
Atsakyti
SAVITRE-va cia yra jo shemutes..
http://club.osinka.r...1764510#1764510
biggrin.gif na kaip matau-sis ''medalioninis virusas ''plinta greiciau nei tikejausi..ir pasirodo ,kad yra ir ''tyliu ligoniu'' lotuliukas.gif lotuliukas.gif viskas-mergyckos,kas gali atidaryti temele sitam reikaliukui? cool.gif as tai nemoku tokiu dalyku blush2.gif ..sakau,gal kokia patyrusi ''uzsikretusioji'' tuo pasirupintu?
p.s. del shemuciu-nu pamezgejau as pagal jas-nu vos ne visos yra netikslios..reikia mezgant laaabai ziureti.t.y-imti pati pargrinda,o pynuciu ar stulpeliu skaiciu reguliuoti pagal save...manau kad nepatyrusioms mezgejelems bus gana sunku,bet IMANOMA...kaip vienoje dainoje dainuojama-''jei labai nori-tai reikia,matai kaip mes galim-jei reikia..atsisakyti-nesveika,jei LAABAI NORI TAI REIKIA... tongue.gif tongue.gif ''
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 26, 13:14)
SAVITRE-va cia yra jo shemutes..
http://club.osinka.r...1764510#1764510
biggrin.gif na kaip matau-sis ''medalioninis virusas ''plinta greiciau nei tikejausi..ir pasirodo ,kad yra ir ''tyliu ligoniu'' lotuliukas.gif  lotuliukas.gif viskas-mergyckos,kas gali atidaryti temele sitam reikaliukui? cool.gif as tai nemoku tokiu dalyku blush2.gif ..sakau,gal kokia patyrusi ''uzsikretusioji'' tuo pasirupintu?
p.s. del shemuciu-nu pamezgejau as pagal jas-nu vos ne visos yra netikslios..reikia mezgant laaabai ziureti.t.y-imti pati pargrinda,o pynuciu ar stulpeliu skaiciu reguliuoti pagal save...manau kad nepatyrusioms mezgejelems bus gana sunku,bet IMANOMA...kaip vienoje dainoje dainuojama-''jei labai nori-tai reikia,matai kaip mes galim-jei reikia..atsisakyti-nesveika,jei LAABAI NORI TAI REIKIA... tongue.gif  tongue.gif ''

tema tam reikalui sukurta ax.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, mezgu toki darbeli, bet nemoku vokieciu kalbos tai nelabai suprantu kaip reikia uzbaigti blush2.gif pati salika jau beveik uzbaigiau, kaip suprantu po to galus reikia susiuti, o kaip apdailinamas virsus ir apacia? buciau dekinga jei padetumet 4u.gif user posted image

Atsakyti
O cia mano dar vienas salis, zydras smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(raimita @ 2010 09 26, 20:37)
sveikos mergaites, mezgu toki darbeli, bet nemoku vokieciu kalbos tai nelabai suprantu kaip reikia uzbaigti  blush2.gif  pati salika jau beveik uzbaigiau, kaip suprantu po to galus reikia susiuti, o kaip apdailinamas virsus ir apacia? buciau dekinga jei padetumet  4u.gif user posted image

Sitas labai mielas
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 09 23, 21:17)
Nonna, prisidedu prie pagyrų..  4u.gif  Iš rusaičių forumo būtent taviškį kaip pavyzdį užsisaugojau.. mirksiukas.gif
Tik tu man dabar pasakyk, aš nusinėriau visus medalionus ir tiek kiek parašyta pagal schemą, bet jis man nu žiauriai trumpas gavosi..  doh.gif
Dabar iš likusių siūlu dar papildomai patikusius medalionus neriu..
Taviškis kaip matau irgi paiilgintas?  g.gif


As neriau dvigubai daugiau, kad gautusi tiek cm kiek originale.
Jei norit vienoda skaiciu medaljonu, reikia imt storus siulus ir vaseli, koki galvoju Nr6.
As neriau is kasmirines vilnos 100%.
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2010 09 26, 20:24)
O cia mano dar vienas salis, zydras smile.gif

LIuks. Fainuolis. Geras šalikėlis ir raštelis liuks...
(antras po muselių... lotuliukas.gif )
Atsakyti
Sveikos. Prasau pagalbos. Noriu savo vaikuciams nunerti krikstynu skraistes. Nesu itin gabi nerimo atzvilgiu ir nieko panasaus nesu darius. Tai gal galit parasyt kaip platinti, kokio plocio ilgio ir t.t. turi buti. Aisku geriau butu kuo paprasteniu rastu, nes nieko mandro nemoku ax.gif Pasiskolinu nuotrauka kad parodyciau apie ka galvoju...
user posted image
user posted image
Ir is kokiu siulu reiketu nerti. Is anksto aciu uz pagalba smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaida009: 27 rugsėjo 2010 - 09:00