Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... 9 tema

Labai daug grožybių wub.gif
Mano kuklus, nėra toks dailus kaip jūsų blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 25, 07:28)
4u.gif ILAMKA ir NONNA-turiu klausyma ax.gif o jus kai savo gr ax.gif ozius neret-visus tuos  :ax:pagrindiniu ''medalionus'' tongue.gif naudojot?nu nes man vienas tai toks hm.. g.gif 8 nr..ir ar neret''kietai''? nepykit,jei ''uzbombarduosiu'' klausymais,bet unsure.gif  turiu as ''pereit sita gydymo kursa'' kuo greiciau tongue.gif  tongue.gif ,nes po jusu ''pasyrodymu'' seimyna ,galima sakyti, gyvena be mamos lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ..


Tai nieko tokio kuo greiciau nunersi tuo greiciau seimon grysi biggrin.gif taip naudojau visus medalionus ir net mazyliu daugiau prineriau,visas skyles uzlopiau,nes man nepatiko su skylem,O siaip mano nerinukai jie visi tokie standus,nemoku laisvai nerti ax.gif
O siaip gali i AZ rasyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 25, 06:28)
4u.gif ILAMKA ir NONNA-turiu klausyma ax.gif o jus kai savo gr ax.gif ozius neret-visus tuos  :ax:pagrindiniu ''medalionus'' tongue.gif naudojot?nu nes man vienas tai toks hm.. g.gif 8 nr..ir ar neret''kietai''? nepykit,jei ''uzbombarduosiu'' klausymais,bet unsure.gif  turiu as ''pereit sita gydymo kursa'' kuo greiciau tongue.gif  tongue.gif ,nes po jusu ''pasyrodymu'' seimyna ,galima sakyti, gyvena be mamos lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ..

eik atskirą temą kurt šiam reikalui, aisiu šiandien vašelio tinkamo šiam daiktui pirkt biggrin.gif ir siulu paziuret
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 24, 15:07)
blink.gif ne nu-viskas... doh.gif JUS SPECIALIAI?ANIA?... mega_shok.gif ar grazu sitaip tyciotis is ''uzsimedaliavusio'' zmogaus? blink.gif cia'' kiling me softly''gaunasi...viskas mamytes-jauciu reiks kaip  pas rusaites-temele siam ''medalionui'' atidaryti..ir megsim visos kartu...o i patarejus prisikalbinsim ILAMKA  ir NONNA..o veliau ikursim ''uzsimedaliavusiuju ''kluba thumbup.gif ...

aš irgi jau užkibau tik galvoju nuo ko reiks pradėti? o jus tų medalijonų schemutes rinkotės tokias kokios jums patiko ir jas dėliojot viena prie kitos ar ir viena ant kitos užsikelia?o išskleidus tai jo kokia forma yra? kažkiek i trikampį panaši? ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 09 25, 13:28)
aš irgi jau užkibau tik galvoju nuo ko reiks pradėti? o jus tų medalijonų schemutes rinkotės tokias kokios jums patiko ir jas dėliojot viena prie kitos ar ir viena ant kitos užsikelia?o išskleidus tai jo kokia forma yra? kažkiek i trikampį panaši? ar kaip?


yra visos medaliu schemutes,tik jų kiekį galima daryti pagal save,daugiau ar mažiau ir tvirtinti kaip fantazija leidžia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 09 25, 09:42)
eik atskirą temą kurt šiam reikalui, aisiu šiandien vašelio tinkamo šiam daiktui pirkt  biggrin.gif ir siulu paziuret


labai puiki mintis thumbup.gif
as jau irgi uzsisakiau siulu... laukiu... kai pareis - bus paaukoti vakarai ax.gif

beje... labas, mergaites... daznai paskaitineju jus, nes taip pat turiu hobi mezgimui/nerimui rolleyes.gif tik tyliai stebejau, kol toooki grozi nepamaciau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 09 25, 14:27)
yra visos medaliu schemutes,tik jų kiekį galima daryti pagal save,daugiau ar mažiau ir tvirtinti kaip fantazija leidžia smile.gif

nusipirkau Vernito siulus , storis virbalams parasytas 3 g.gif kazi toks tokie ar ne
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 09 25, 18:19)
nusipirkau Vernito siulus , storis virbalams parasytas 3  g.gif  kazi toks tokie ar ne

manau turetu tikti,lauksim tavo skraistes mirksiukas.gif
Atsakyti
as dar kitą dabaiginėju, reik gelyciu prinert rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 09 25, 17:46)
tik tyliai stebejau, kol toooki grozi nepamaciau  bigsmile.gif


Ir aš kol kas tyliai,nu bet kabina toooks grožis.Noriu ir aš bandyt tokį,bet suknelę dabar neriu.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 09 25, 18:00)
Ir aš kol kas tyliai,nu bet kabina toooks grožis.Noriu ir aš bandyt tokį,bet suknelę dabar neriu.. rolleyes.gif


as ir neriu bliuzele... bet, tikiuosi, kol pareis siulai - tikiuosi uzbaigt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 09 25, 15:27)
yra visos medaliu schemutes,tik jų kiekį galima daryti pagal save,daugiau ar mažiau ir tvirtinti kaip fantazija leidžia smile.gif

o kur tas schemutes rasti? blush2.gif Ačiū
Atsakyti