Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... 9 tema

QUOTE(tiklis @ 2010 09 24, 16:55)
ph34r.gif JEI DAR NORS VIENAS TOKS SALIS CIA PASIRODYS- gun_smilie.gif  triniti.gif ,eisiu tu jusu klienciu ''medziot'' tongue.gif ..kaip sakant-moteris afekto busenoje uz save neatsako schmoll.gif ...as jau 2 motyvus nuneriau-tai ZINOKIT truputi  ''nervus atleido'' drinks_cheers.gif  karsta.gif ..dabar va susikaupsiu,viska ka pradejus pabaigsiu ir psio-kaip kibsiu thumbup.gif  thumbup.gif ...



biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif reiks perspeti klientes lotuliukas.gif As tai dar sau pradejau ,jau ipusejau biggrin.gif
Tiklis - sekmes neriant mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 09 24, 15:12)
Oi merginos, labai malonu už tokius žodžius,ačiū visoms.Aš neriau ja iš angoros,nerealiai minkšta ir šilta gavosi,jau kliente mano prasineše per miestą,sakė jaučiasi su ja nerialiai gerai ir beproto šilta ir stilinga.Vėliau bus nuotraukėliu ir ant pačio modelio.

gal galit man imest nuorodą kokie konkrečiai siūlai tinka šiam pasaulio stebuklui, nes nieko nenusimanau apie tokius siūlus,draugauju tik su maxiais
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 09 24, 17:57)
gal galit man imest nuorodą kokie konkrečiai siūlai tinka šiam pasaulio stebuklui, nes nieko nenusimanau apie tokius siūlus,draugauju tik su maxiais


cia tinka bele kokie siulai tik ieskokite paciu storiausiu ir nerkite vaseliu Nr.3.5-4
Atsakyti
sveikutes,kokiu grozybiu uzmaciau,net nebesinori savo rodyt pries tokius grozius
user posted image
user posted image
Atsakyti
ZUIKULI- thumbup.gif labai grazi spalva ir laabai lengvas salis-t.y. blush2.gif atrodo ''besvoris'',kaip debeselis...grazuuu tongue.gif ,ir svarbiausia toks ''raminantis'' mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 24, 19:25)
ZUIKULI- thumbup.gif labai grazi spalva ir laabai lengvas salis-t.y. blush2.gif atrodo ''besvoris'',kaip debeselis...grazuuu tongue.gif ,ir svarbiausia toks ''raminantis'' mirksiukas.gif

isties besvoris,mezgiau prie sukneles krikstynoms,bet nespejau,tai dabar gausiu kepuriuka prie salio nert ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 09 24, 16:12)
Oi merginos, labai malonu už tokius žodžius,ačiū visoms.Aš neriau ja iš angoros,nerealiai minkšta ir šilta gavosi,jau kliente mano prasineše per miestą,sakė jaučiasi su ja nerialiai gerai ir beproto šilta ir stilinga.Vėliau bus nuotraukėliu ir ant pačio modelio.


g.gif tai dvigubu siulu nerei ar cia koks storesnis siulas? kiek suejo?
Atsakyti
mmmmm jaučiu prisideda dar viena lygonė ,tik ir man labai įdomu sužynoti kokius geriausiai pasirinkti siuliukus
O gal galit ir schemomis pasidalinti, ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almara: 24 rugsėjo 2010 - 20:23
QUOTE(praeive @ 2010 09 24, 20:38)
g.gif tai dvigubu siulu nerei ar cia koks storesnis siulas? kiek suejo?


cia toks storas siulas,o suejo 12 matkeliu po 50 gr.
Atsakyti
ILAMKA-grozis nerealus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Ilamka, puikiai pavyko.
Atsakyti
4u.gif ILAMKA ir NONNA-turiu klausyma ax.gif o jus kai savo gr ax.gif ozius neret-visus tuos :ax:pagrindiniu ''medalionus'' tongue.gif naudojot?nu nes man vienas tai toks hm.. g.gif 8 nr..ir ar neret''kietai''? nepykit,jei ''uzbombarduosiu'' klausymais,bet unsure.gif turiu as ''pereit sita gydymo kursa'' kuo greiciau tongue.gif tongue.gif ,nes po jusu ''pasyrodymu'' seimyna ,galima sakyti, gyvena be mamos lotuliukas.gif lotuliukas.gif ..
Atsakyti