Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... 9 tema

QUOTE(bielra @ 2010 09 23, 22:57)

dekoju aciuks.gif
Atsakyti
va va blink.gif ..ziuriu ne as viena tokia ''medalionais'' uzsikretus..bet jus gal ''lengvesne forma''? unsure.gif nes man tai po sito BALTO SEDEVRO pasirod unsure.gif ymo visai prastai verysad.gif ..nu negaliu as nieko kito i rankas paimti..vakar dar kaip tycia doh.gif sunaus is mokyklos parsivesti ejau pro siulu parde-NET NEPAJUTAU KAIP UZEJAU blink.gif tongue.gif ..ir aisku,nusipirkau siulu saliui...gryzus perskaiciau visa tema rusaiciu forume..nuotrauku prisisaugojau ir t.t..zod tongue.gif iu-sakes man unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2010 09 22, 23:31)
Sveikos  4u.gif
Mano vienas is paskutiniuju darbu blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Labai labai grazu!
Neturiu zodziu, tiesiog nenusakoma!
Stiprybes Jusu rankoms!
Atsakyti
Va ir mano panasi ax.gif user posted image
Atsakyti
Nonna, ilamka thumbup.gif

mergaites, kokius siulus emet siam "medalionui"? pusvilne, vilna, akrilana? alpstu jau ir as blink.gif niezti rankos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(praeive @ 2010 09 24, 12:11)
Nonna, ilamka  thumbup.gif

mergaites, kokius siulus emet siam  "medalionui"? pusvilne, vilna, akrilana? alpstu jau ir as blink.gif niezti rankos rolleyes.gif

mane irgi prie alpstanciu sąrašo prirašykit bigsmile.gif aš irgi tokio noriu
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 09 24, 12:57)
Va ir mano panasi  ax.gif user posted image

blink.gif ne nu-viskas... doh.gif JUS SPECIALIAI?ANIA?... mega_shok.gif ar grazu sitaip tyciotis is ''uzsimedaliavusio'' zmogaus? blink.gif cia'' kiling me softly''gaunasi...viskas mamytes-jauciu reiks kaip pas rusaites-temele siam ''medalionui'' atidaryti..ir megsim visos kartu...o i patarejus prisikalbinsim ILAMKA ir NONNA..o veliau ikursim ''uzsimedaliavusiuju ''kluba thumbup.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 24, 14:07)
blink.gif ne nu-viskas... doh.gif JUS SPECIALIAI?ANIA?... mega_shok.gif ar grazu sitaip tyciotis is ''uzsimedaliavusio'' zmogaus? blink.gif cia'' kiling me softly''gaunasi...viskas mamytes-jauciu reiks kaip  pas rusaites-temele siam ''medalionui'' atidaryti..ir megsim visos kartu...o i patarejus prisikalbinsim ILAMKA  ir NONNA..o veliau ikursim ''uzsimedaliavusiuju ''kluba thumbup.gif ...

nu vat ir aš galvoju ar aš nesapnuosiu dabar šito modelio, jau įsivaizduoju jį ant savo pečių wub.gif jis man taip idealiai tiktų ir šildytų drinks_cheers.gif
Atsakyti

Oi merginos, labai malonu už tokius žodžius,ačiū visoms.Aš neriau ja iš angoros,nerealiai minkšta ir šilta gavosi,jau kliente mano prasineše per miestą,sakė jaučiasi su ja nerialiai gerai ir beproto šilta ir stilinga.Vėliau bus nuotraukėliu ir ant pačio modelio.
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2010 09 23, 10:17)
museliu aprasymai Dar paziurek 26 ir 33 psl. reikia nepatingetio paieskoti. Dar ir dabartineje temoje esu idejusi filmuota museles ismezgima  ax.gif
Papildyta:

Ačiū 4u.gif Bandysiu megsti g.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 09 23, 21:57)

labai ačiū už nuorodą, nuostabus šalis, tikrai bandysiu per žiemą narplioti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 09 24, 16:12)
Oi merginos, labai malonu už tokius žodžius,ačiū visoms.Aš neriau ja iš angoros,nerealiai minkšta ir šilta gavosi,jau kliente mano prasineše per miestą,sakė jaučiasi su ja nerialiai gerai ir beproto šilta ir stilinga.Vėliau bus nuotraukėliu ir ant pačio modelio.

ph34r.gif JEI DAR NORS VIENAS TOKS SALIS CIA PASIRODYS- gun_smilie.gif triniti.gif ,eisiu tu jusu klienciu ''medziot'' tongue.gif ..kaip sakant-moteris afekto busenoje uz save neatsako schmoll.gif ...as jau 2 motyvus nuneriau-tai ZINOKIT truputi ''nervus atleido'' drinks_cheers.gif karsta.gif ..dabar va susikaupsiu,viska ka pradejus pabaigsiu ir psio-kaip kibsiu thumbup.gif thumbup.gif ...
Atsakyti