Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... 9 tema

QUOTE(eya @ 2010 09 23, 09:31)
Tai paieškokit geriau, nes jis ir taip kartojasi kiekvienoje temoje po daugybę kartų. Šitoje taip pat buvo.

Nonna, fantastika wub.gif


Tai ratas kartojasi, radau.Bet man schemos reiketu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2010 09 23, 11:00)
Tai ratas kartojasi, radau.Bet man schemos reiketu  smile.gif


museliu aprasymai Dar paziurek 26 ir 33 psl. reikia nepatingetio paieskoti. Dar ir dabartineje temoje esu idejusi filmuota museles ismezgima ax.gif
Papildyta:
QUOTE(villyte @ 2010 09 15, 21:36)
Kazkurioj sioj temoj buvau labai aiskiai aprasius kaip megzti museles, idedu video, gal pades...
štai čia muselės

Atsakyti
NONNA- notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
SUPER...einu isgersiu''uspokojoncu'' ,nes po TOKIO grozio kazkaip nenustygstu vietoj-nu RANKOS PACIOS VASELIO SIEKIA,nu noriu ir as tokioooo verysad.gif ...kazin kokiu vaistu nuo TOKIU daiktu norejimo dar nera unsure.gif ..viskas-neziuresiu daugaiu jokio forumo,kol nepabaigsiu to ka dabar pradejau.. schmoll.gif ..
topsecret.gif man jusu dauug grazesnis uz originala-o taip retai kada buna... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 23 rugsėjo 2010 - 11:36
Gal zinote is kokiu cia siulu megzta skraiste?
http://www.google.lt.../...280&bih=556
Atsakyti
Mano numegztas angoros vilnos šalikas user posted image Jei patinka, tai schemutė ir aprašymą rasite čia.

-------------------------------------------------------------------------------

Mano darbai mano blogas
Atsakyti
QUOTE(tesulka @ 2010 09 23, 12:55)
Mano numegztas angoros vilnos šalikas  Jei patinka, tai schemutė ir aprašymą rasite čia.

-------------------------------------------------------------------------------

Mano darbai mano blogas

Patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 09 23, 12:31)
NONNA- :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy: 
SUPER...einu isgersiu''uspokojoncu'' ,nes po TOKIO grozio kazkaip nenustygstu vietoj-nu RANKOS PACIOS VASELIO SIEKIA,nu noriu ir as tokioooo :verysad: ...kazin kokiu vaistu nuo TOKIU daiktu norejimo dar nera :unsure: ..viskas-neziuresiu daugaiu jokio forumo,kol nepabaigsiu to ka dabar pradejau.. :mmm ..
:topsecret: man jusu dauug grazesnis uz originala-o taip retai kada buna... :geda2:


Oj aciu labai uz tokius zodzius :wub: labai malonu skaityt :geda2:
del tokiu zodziu norisi daryt daryt ir daryt :D ir daryt tobulai :geda2:
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2010 09 22, 23:31)


be zodziu wub.gif pamaciau ir isisziojau blink.gif nu ir grazumelis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nonna, prisidedu prie pagyrų.. 4u.gif Iš rusaičių forumo būtent taviškį kaip pavyzdį užsisaugojau.. mirksiukas.gif
Tik tu man dabar pasakyk, aš nusinėriau visus medalionus ir tiek kiek parašyta pagal schemą, bet jis man nu žiauriai trumpas gavosi.. doh.gif
Dabar iš likusių siūlu dar papildomai patikusius medalionus neriu..
Taviškis kaip matau irgi paiilgintas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 09 23, 21:17)
Nonna, prisidedu prie pagyrų..  4u.gif  Iš rusaičių forumo būtent taviškį kaip pavyzdį užsisaugojau.. mirksiukas.gif
Tik tu man dabar pasakyk, aš nusinėriau visus medalionus ir tiek kiek parašyta pagal schemą, bet jis man nu žiauriai trumpas gavosi..  doh.gif
Dabar iš likusių siūlu dar papildomai patikusius medalionus neriu..
Taviškis kaip matau irgi paiilgintas?  g.gif



gal galite atsiusti nuoroda to rusaiciu psl, kad nereiktu ieskoti labai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ORLLLY @ 2010 09 23, 21:31)
gal galite atsiusti nuoroda to rusaiciu psl, kad nereiktu ieskoti labai  blush2.gif


Prašom čia.. ax.gif
Atsakyti
Labai gražu, Nonna.
Atsakyti