Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... 9 tema

QUOTE(rimusia @ 2010 09 19, 20:35)

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdutee @ 2010 09 19, 19:04)
Laba,

Reikia jūsų pagalbos. Gal mezgėte ir turite šios palaidinės pagrindinio rašto schemą. Ar matėt pas rusaites ?user posted image
Radau lietuviškame žurnale aprašymą, bet kad pagal jį nesigauna.  verysad.gif
Siūlai tamsūs, šokolado spalvos, tai ar matysis raštas, ar geriau kito pasiieškot?  g.gif

Man sis rasta labai ilagai mezgesi, sakiau, kad daugiau juo nebemegsiu, nes rastas mezgasi ir is gerosios ir is bogosios puses (uzdedamos akys is abieju pusiu), tai siek tiek sudetinga, turi visa laika skaiciuoti akis ir ziureti, negali atsipalaiduot.... Jei ka nors "pramaklini", paskui sunku ardyti, nes visur uzdedamos akys yra, tai kartais nebepamatai ir paleidi (su sviesiais siulais lengviau, o su tamsiais bus siek tiek sudetingiau)
Mano salis tuo rastu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2010 09 19, 20:23)
siūlo neperkelsi, bet patį mezginį nutrauksi į kitą virbalo pusę  pusę biggrin.gif du kartus iš geros arba du kartus iš išvirkščios pusės megsi. pabandyk natūroj, bus aiškiau.

bigsmile.gif labai aciukas visoms uz paaiskinima ,supratau kodel butent virbalai su ovalu naudojami 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
gal kartais kuri uzmatete sitos grozybes schemute.........nu niekur nerandu,o noreciau pabandyti nusimegzti...........[

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauralauralaura: 20 rugsėjo 2010 - 09:15
QUOTE(villyte @ 2010 09 20, 10:48)

Nuostabus šalis 4u.gif
Kad raštas mezgamas abejose pusėse mačiau, bandysiu dar šiandien pagal rusaičių schemą pabandyt megzti, jei gausis bandysiu narpliot.
Man šis raštas wub.gif
Atsakyti

stai sie labai jau tankiai margi, tokie visi margiukai, kad rasto istiesu nesimato
user posted image

Aciu villyte, mano siulai labai panasus i situos. Bandysiu 2sum 1 uzd megzti
Atsakyti
Mano skraiste smile.gif (Tik liemenele matosi, o vyras fotografuodamas nepasake doh.gif )

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šalis "musytės rombuose"
user posted image

Su sage:
user posted image

Su kita sage-gėle:
user posted image

siūlas Yarn Art Fonseca.
Fotografuodama negaliu išgauti tokio tarsi sniego efekto, pats siūlas trupučiuką blizga, kaip šviežias purus sniegas šaltą žiemos dieną wub.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 09 20, 14:34)
Mano skraiste  smile.gif 

Labai idomi forma thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Double Latte @ 2010 09 20, 16:30)

Labai pritinka tos museles rombuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2010 09 19, 19:42)
Moherį su šilku arba KidMoherį. Ir tarpuose galima dekoratyvinį siūlą įmegzt. Viskas nuo raštų ir norų priklauso smile.gif Be to, siūlų parduoduvėse tikrai pakonsultuos.

Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Double Latte @ 2010 09 20, 16:30)
Šalis "musytės rombuose"
user posted image

Su sage:
user posted image

Su kita sage-gėle:
user posted image

siūlas Yarn Art Fonseca.
Fotografuodama negaliu išgauti tokio tarsi sniego efekto, pats siūlas trupučiuką blizga, kaip šviežias purus sniegas šaltą žiemos dieną  wub.gif

grazus labai rastukas gal schemute butu galima notworthy.gif
Atsakyti
Sveikos.Gal kas turite ''muselių'' rašto mezgimo schemą? Ar nuorodą, kur pasižiūrėti? Kažkaip nerandu g.gif .Ir čia kiek paskaičiau, tik numegsti šaliai labai gražūs , bet schemos neradau. Būčiau labai dėkinga smile.gif
Atsakyti