Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... 9 tema

QUOTE(mamaSandra @ 2010 09 15, 18:14)
user posted image
gal kuri mezhet siuo rastu? noreciau schemutes.


user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 16 rugsėjo 2010 - 11:02
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 09 16, 09:29)
ar Jums reikia žmonių pokalbių ar instrukcijų kaip? Ką tik sudėjau kelias instrukcijas temoje, skirtoje pradedančioms  4u.gif

Kaip numegzti jau supratau, labai ačiū. Tiesiog domintų įvairūs variantai to šalikėlio, todėl ir susidomėjau ankstesne tema. Gal ten daugiau nuotraukyčių būtų. Nes kaip supratau galima ir tankiau tas garbanas daryti, ir kelias eiles paprastai pramegzti, ir po vieną tiktai. Ir platesnį, ir siauresnį. Labai jau jis fainas. Nežinau kokio varianto labiau noriu. 4u.gif Gal galit pasakyt kaip jis rusiškai vadinasi, paieškočiau internete vaizdzialių.
Atsakyti
[quote=bielra,2010 09 16, 12:00]
Širdingai dėkoju, bandysiu megzt ir tikiuosi nebus labai sudėtinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dera1 @ 2010 09 16, 13:16)
Kaip numegzti jau supratau, labai ačiū. Tiesiog domintų įvairūs variantai to šalikėlio, todėl ir susidomėjau ankstesne tema. Gal ten daugiau nuotraukyčių būtų. Nes kaip supratau galima ir tankiau tas garbanas daryti, ir kelias eiles paprastai pramegzti, ir po vieną tiktai. Ir platesnį, ir siauresnį. Labai jau jis fainas. Nežinau kokio varianto labiau noriu.  4u.gif Gal galit pasakyt kaip jis rusiškai vadinasi, paieškočiau internete vaizdzialių.


O pasibandyti ko nenorit? su skirtingo dydžio virbalais, su skirtingu "akių" skaičiumi. Kiekviena mezga skirtingu tankiu, tai vienodai vistiek neišgausit, jei ir rasit nuotraukų. Arba su pardavėja pasitarkit, normalios tikrai patarimais mielai apdalins, o pas "nebendraujančias" nebūtina pirkt biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,


permečiau kelis paskutinius psl, čia pagrinde virbalais ... bet gal atsiras, o manau tikrai atsiras, kas man patars dėl nėrimo vašeliu

norėčiau nunerti savo dukrytei tokią skraistę kvadrato formos, kurią kai užsidedi gaunas tokie trikamapiai priekyje ir užpakalyje (gal jos turi kokį savą pavadinimą, atleiskit, nežinau)... rašto tai norėčiau tokio biskiuką kiauresnio iš kokių nors ale gėlyčių... tai gal man čia tieiog reikėtų kokios tos ,,gėlytės" rašto.. o kaip jas paskui sujungti? paprasčiausiai susiūti ar kiap nors sunerti? ir kaip daromi tie kutukai ant kraštukų? ačių, jei kas patars, o gal ir kokią nuorodėlę įmesit, jei jau kalbėta anksčiau apie tai...galit atsiųsti ir až wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 09 17, 03:15)
sveikos,
permečiau kelis paskutinius psl, čia pagrinde virbalais ... bet gal atsiras, o manau tikrai atsiras,  kas man patars dėl nėrimo vašeliu

norėčiau nunerti savo dukrytei tokią skraistę kvadrato formos, kurią kai užsidedi gaunas tokie trikamapiai priekyje ir užpakalyje (gal jos turi kokį savą pavadinimą, atleiskit, nežinau)... rašto tai norėčiau tokio biskiuką kiauresnio iš kokių nors ale gėlyčių... tai gal man čia tieiog reikėtų kokios tos ,,gėlytės" rašto.. o kaip jas paskui sujungti? paprasčiausiai susiūti ar kiap nors sunerti? ir kaip daromi tie kutukai ant kraštukų? ačių, jei kas patars, o gal ir kokią nuorodėlę įmesit, jei jau kalbėta anksčiau apie tai...galit atsiųsti ir až wub.gif


Stai cia galite pasiziureti, nemazai yra schemuciu detalės
Prisineri daug detaliu, o paskui susiuvi, jei airisku nerimu, tai galima tinkleli nerti, galima, brydes daryti, bet cia jau kitoje temoje aptarinejama...
panasiu principu dariau savo dukrytei skraiste, bet jau seniai, pries keleta metu, schemute is kazkokio zurnalo emiau, dabar nepamenu.... as gelytes susiuvau, gavosi didelis kvadratas, vidury iskirpimas galvytei, kuri apneriau jau susiuvus detales. tik nuotrauka tokia nekokybiska blush2.gif O kutukus darai taip - paimi keleta vienodo ilgio siuliuku (kokiu 20 cm ilgio), perlenki juos pusiau, per sulenkima gaunasi kilpute, tai ta kilpute vaseliu istrauki per skraistes krasteli, uzkabini siulu galus ir isneri juos per ta kilpute, tada uztempi, kad neisirtu ir vienas kutas baigtas. mirksiukas.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(eya @ 2010 09 16, 22:46)
O pasibandyti ko nenorit? su skirtingo dydžio virbalais, su skirtingu "akių" skaičiumi. Kiekviena mezga skirtingu tankiu, tai vienodai vistiek neišgausit, jei ir rasit nuotraukų. Arba su pardavėja pasitarkit, normalios tikrai patarimais mielai apdalins, o pas "nebendraujančias" nebūtina pirkt biggrin.gif

Tai kad mano miestely tokių siūlų nėra, o jei ir būtų tai pardavėjos tokios kad tikrai neverta klausti. Mąstau kur čia juos nusipirkus. Ko gero reiks ieškot internete.
Atsakyti
[quote=villyte,2010 09 16, 09:43]
Na, as su margiukais esu mezgus stai tokius salius
cia dar toks margiukas, bet matosi margumas manau
cia ne museles, bet panasiai kaip museles - 3 akis sukabini i viena, is 1 akies ismezgi 3 (gerojoj pusej), blogojoj pagal rasta bloga, 3 gerosios bloga ir t.t. Gerojoj pusej vel tas pats.... Man labai patinka tas rastas

Gal butu galima sio rasto schemute. Kiek akiu dejai saliui?
Atsakyti
[quote=labarita,2010 09 18, 11:48]
[quote=villyte,2010 09 16, 09:43]
Na, as su margiukais esu mezgus stai tokius salius
cia dar toks margiukas, bet matosi margumas manau
cia ne museles, bet panasiai kaip museles - ... Man labai patinka tas rastas

Gal butu galima sio rasto schemute. Kiek akiu dejai saliui?
[/quote]
Neturiu schemutes, ji moku nuo vaikystes. O saliui dejau apie 100 akiu, seniai mezgiau, nepamanu tiksliai, bet apie 100 akiu ir mezgiau 10 virbalu..
Atsakyti
QUOTE(Mitutok @ 2010 06 15, 21:31)
Čia va mano megztas pončiukas mažai mergytei:

user posted image
Šitas paprastas - pradėjau megzti nuo kaklo, per vidurį po dvi akis vis pridėjau. Dvi dalis numezgiau ir susiuvau. Nors man gražiau kai aplinkui, be siūlių pončas numegztas. Na, bet šitas labai mažiukas (kelių mėnesių mergytei), tai mezgiau taip....

Sveikos mezgėjėlės. 4u.gif Klausimas apie tokių ir panašių pončų mezgimą: ar yra kuri bandžius megzti nuo kaklo? Noriu sau nusinarpliot, ale mezgant nuo apačios neapskaičiavau akių, gavosi per trumpas ir per siauras (sumezginėjau kas antroj eilėj po 2, kaip ir priklauso, vadinas, nuo pradžių buvo per mažai akių)... unsure.gif Nebenoriu rizikuot, geriau jau pradėsiu nuo kaklo ir platinsiu, kiek norėsiu bigsmile.gif
Kaip reikėtų gražiai uždėti po tas dvi akytes vidury mezginio, kad nesigautų skylės, o būtų gražus takelis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2010 08 29, 20:02)
kažkaip man čia labai panašu į garbanėlių šalį. mūsų visų daug kartų megstas ir apkalbėtas ankstesnėse temose. ir aš tokį mezgiau va kaip atrodo. siūlas tokia juostelė, kabini už krašto ir viskas labai greit einasi.
user posted image



va cia tai superiniai atrodo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir as tokio nuoriuuuuuu 4u.gif o kiek siulu reik ir kokia kaina ju? blush2.gif as moku tik gera,bloga akis megzti blush2.gif kadangi nestuke.gif tai turesiu laiko gal pavyks ismokt ir toki grozi numegzt smile.gif pagelbekit pirmokei blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urke: 18 rugsėjo 2010 - 14:22
[quote=mamaSandra,2010 09 16, 14:54]
[quote=bielra,2010 09 16, 12:00]
Širdingai dėkoju, bandysiu megzt ir tikiuosi nebus labai sudėtinga 4u.gif
[/quote]
Ar gaunasi?
As toki mezgiau, tai tikrai nieko sudetingo smile.gif
user posted image
Atsakyti