Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... 9 tema

QUOTE(villyte @ 2010 09 15, 18:20)
Katik baigtas


Grazu Villyte, na ir greitadarbe thumbup.gif 4u.gif Kiek uztrunkat toki sali nurakaliot?
Atsakyti
QUOTE(dodone @ 2010 09 16, 08:15)
Taigi tik pries pora zinuciu, virsuje puslapiuko viskas kuo puikiausiai isdestyta, isaiskinta.  ax.gif  blink.gif


o gal yra kokių schemūčių rodančių kaip detaliai daryti. Nes nelabai supratau kaip padaryti šią dalį: gale užlenki ir vėl kraštelį užkabini ir ištrauki per tą kilpą padarytą ant virbalo ir viskas kuo didesni tarpai tarp ištrauktų akių tuo didesnė garbanėlė .

blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2010 09 15, 20:05)
aciu labai  bigsmile.gif  o galvojau is 5-6 daryti biggrin.gif

jei is 5-6, tai bus jau didele paklode mirksiukas.gif , mano sis naujasis bordo irgi is 3 megztas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(viosim @ 2010 09 15, 21:46)
Gražus šalis, Villyte.

aciu
Papildyta:
QUOTE(eya @ 2010 09 16, 00:04)

Villyte, man šis raštas irgi labai patinka, kada nors gal ir prie jo prisimegziu smile.gif

jis dar labai graziai ziurisi is viskozes mezgant, turiu megztuka sau nusimezgus - thumbup.gif rastelis
Papildyta:
QUOTE(Bazile @ 2010 09 16, 08:22)
Grazu Villyte, na ir  greitadarbe  thumbup.gif  4u.gif Kiek uztrunkat toki sali nurakaliot?

dekui tau smile.gif As uztrunku savaite, bet nemezgu pastoviai, tik po darbo grizus, savaitgali, tai matki per pora dienu sumezgu ax.gif
Atsakyti
Labas rytas, mergaitės. Visada žavėjausi tuo šalikėliu su garbanėlėmis, ir va pas jus netyčia radau aprašymą. Labai ačiū. Bandysiu narpliot. Bet man dar nelabai aišku kiek siūlų jam sueina, kiek pirkt, kad nei pritrūkt, nei likučio nebūtų. Vistik specifiniai siūlai. Net nelabai žinau kur tokius pirkt.
Ir gal dar galėtumėt įmest nuorodą, kur jūs aptarinėjot tą šalikėlį, jei nesunku. Peržvelgiau, bet matyt praverčiau nes neradau. Ačiū.
O jūsų visų darbukai na jau tokie fantastiški thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vimbras @ 2010 09 16, 00:52)
Prisiziurejau cia Jusu groziu, ir net neabejodama Jusu profesionalumu, kreipiuosi i Jus pagalbos. Nusipirkau graziu siulu saliui. Jie grazus buvo iki tol, kol nepriejo eile ju mezgimui. Siulas margas  (juoda pilka balta). Spalvos graziai pereina. Spalvos kartojasi kas geras sprindis. Ir zinot kad man kelia didziausia nerima? O gi tai, kad nezinau, koki sali galima nusimegzti tokiais siulais. Jokio rasto nesimato mezgant siais margais siulais. nebent tai butu lygusis mezgimas. Bet as noriu tokio kiauro, lengvucio kaip plunksnele. Gal patartumete ka nors. Gal kazka kita imanoma suregzti  g.gif  nes gaila kazkur uzmesti siulus.

Na, as su margiukais esu mezgus stai tokius salius
cia pati sumezgiau skirtingu spalvu siulus, jie nebuvo maisyti, tiesiog likuciai blush2.gif
user posted image
user posted image
stai sie labai jau tankiai margi, tokie visi margiukai, kad rasto istiesu nesimato
user posted image
cia muselem mezgiau, bet vat beda tokia, kad siulai baigesi, o galai taip ir liko skirtingu spalvu, tiesiog tai susimezge....
user posted image
cia dar toks margiukas, bet matosi margumas manau
user posted image
cia ne museles, bet panasiai kaip museles - 3 akis sukabini i viena, is 1 akies ismezgi 3 (gerojoj pusej), blogojoj pagal rasta bloga, 3 gerosios bloga ir t.t. Gerojoj pusej vel tas pats.... Man labai patinka tas rastas

user posted image
Atsakyti
[quote=villyte,2010 09 15, 19:20]
Katik baigtas

user posted image

vajetau koks grozis...... 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Jei nepaslaptis koks cia rastelis.....? kazkaip nesu dar tokio maciusi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(dera1 @ 2010 09 16, 08:40)
Labas rytas, mergaitės. Visada žavėjausi tuo šalikėliu su garbanėlėmis, ir va pas jus netyčia radau aprašymą. Labai ačiū. Bandysiu narpliot. Bet man dar nelabai aišku kiek siūlų jam sueina, kiek pirkt, kad nei pritrūkt, nei likučio nebūtų. Vistik specifiniai siūlai. Net nelabai žinau kur tokius pirkt.
Ir gal dar galėtumėt įmest nuorodą, kur jūs aptarinėjot tą šalikėlį, jei nesunku. Peržvelgiau, bet matyt praverčiau nes neradau. Ačiū.
O jūsų visų darbukai na jau tokie fantastiški  thumbup.gif

gelbėju - spausti
Ieškoti reiktų specializuotose siūlų parduotuvėse arba skyriuose ( Kauno Urmo bazėj ne kartą mačiau, Casa Lanoj). Paprastai pardavėjos taip pat mezgančios ir mielai patrs, parodys kaip mezgama ir kiek siūlų reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2010 08 29, 19:02)
panašu į garbanėlių šalį. mūsų visų daug kartų megstas ir apkalbėtas ankstesnėse temose.

Ačiū Gaudvile, bet mane sudomino būtent ankstesnės temos. Gal vis tik kas nors prisimenat kurioje temoje aptarinėjot?
Atsakyti
QUOTE(dera1 @ 2010 09 16, 10:25)
Ačiū Gaudvile, bet mane sudomino būtent ankstesnės temos. Gal vis tik kas nors prisimenat kurioje temoje aptarinėjot?

ar Jums reikia žmonių pokalbių ar instrukcijų kaip? Ką tik sudėjau kelias instrukcijas temoje, skirtoje pradedančioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dera1 @ 2010 09 16, 10:25)
Ačiū Gaudvile, bet mane sudomino būtent ankstesnės temos. Gal vis tik kas nors prisimenat kurioje temoje aptarinėjot?


29 puslapyje radau labai aiškiai aprašyta, kaip ji nusimegzti
Atsakyti
QUOTE(lauralauralaura @ 2010 09 16, 09:05)

vajetau koks grozis......  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Jei nepaslaptis koks cia rastelis.....? kazkaip nesu dar tokio maciusi... g.gif

Aciu uz ivertinima biggrin.gif As is mezgimo knygos mezgiau - gotiskas rastas vadinasi.... Kompiuteryje jo neturiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villyte: 16 rugsėjo 2010 - 09:43
QUOTE(villyte @ 2010 09 16, 10:43)
Aciu uz ivertinima  biggrin.gif  As is mezgimo knygos mezgiau - gotiskas rastas vadinasi.... Kompiuteryje jo neturiu  ax.gif


aciu...labai gaila......... mirksiukas.gif
Atsakyti