Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... 9 tema

QUOTE(giege83 @ 2010 09 15, 15:24)
Papildyta:

perverciau visus psl. ir niekur tokio neradau  man tai jis superinis  thumbup.gif  taigi ir as toki labai noriu nusimegzti, bet kaip ir nuo ko pradeti? gal galit kas padeti ir papasakoti smulkiau? Sirdingai dekinga is anksto  wink.gif


gelbėjam mirksiukas.gif
yra pirkti toks platus siūlas kaip juostelė. ant virbalo surenki kraštą ( žiūrim į foto ) apie 20 akių na kiek nori jo pločio , gale užlenki ir vėl kraštelį užkabini ir ištrauki per tą kilpą padarytą ant virbalo ir viskas kuo didesni tarpai tarp ištrauktų akių tuo didesnė garbanėlė .viskas taip ir lankstai. garbanėles galima daryti ratu arba tik vienoj pusėj. numezgus du tokius galus sujungti ant kaklo ir galima puoštis.
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image
gal kuri mezhet siuo rastu? noreciau schemutes.
Atsakyti
Katik baigtas

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2010 09 15, 08:05)
Manau tokiam ne itin ilgam saliui uztektu 3 kamuoliuku (po 25 gr) moherio. smile.gif



QUOTE(villyte @ 2010 09 15, 11:19)
as standartinius ne itin ilgus mezgus is 3 kamuoliuku po 240 m.


aciu labai bigsmile.gif o galvojau is 5-6 daryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Double Latte @ 2010 09 03, 17:21)
Laba,

gal žinote, kieno čia šalis  thumbup.gif , arba schemutę panašią matėt?  ax.gif

Ačiū iš anksto aciuks.gif

user posted image
nuoroda

Cia mano salio nuotrauka smile.gif
Siam saliui sumezgiau,kaip mergaites jau minejo 3 matkelius mocheros su silku
Atsakyti
Gal galite parasyti ar ideti schemute kaip tom "muselem"megzti???'
Atsakyti
QUOTE(eli-eli-eli @ 2010 09 15, 20:56)
Gal galite parasyti ar ideti schemute kaip tom "muselem"megzti???'

Kazkurioj sioj temoj buvau labai aiskiai aprasius kaip megzti museles, idedu video, gal pades...
štai čia muselės
Atsakyti
Gražus šalis, Villyte.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2010 09 15, 19:14)
gal kuri mezhet siuo rastu? noreciau schemutes.


Aš kažkada mėginuką mezgiau panašų. Principas toks, kad išmegzdama akį tuo pačiu padarot užmetimą (ne atskirai, bet tiesiog ištraukdama naująją akį) ir taip keletą kartų iš eilės. Pradžioje 1, tada 2, tada 3, vėl 2 ir vėl 1 (pvz., galima daryti ilgesnę ar trumpesnę tą bangelę), o sekančioj eilėj tas akis išmezgat normaliai, "paleisdama" užmetimą. Kažkur gal ir schemą rasčiau, nžn., bet principas toks.

Villyte, man šis raštas irgi labai patinka, kada nors gal ir prie jo prisimegziu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eya: 15 rugsėjo 2010 - 23:05
Prisiziurejau cia Jusu groziu, ir net neabejodama Jusu profesionalumu, kreipiuosi i Jus pagalbos. Nusipirkau graziu siulu saliui. Jie grazus buvo iki tol, kol nepriejo eile ju mezgimui. Siulas margas (juoda pilka balta). Spalvos graziai pereina. Spalvos kartojasi kas geras sprindis. Ir zinot kad man kelia didziausia nerima? O gi tai, kad nezinau, koki sali galima nusimegzti tokiais siulais. Jokio rasto nesimato mezgant siais margais siulais. nebent tai butu lygusis mezgimas. Bet as noriu tokio kiauro, lengvucio kaip plunksnele. Gal patartumete ka nors. Gal kazka kita imanoma suregzti g.gif nes gaila kazkur uzmesti siulus.
Atsakyti
Labas rytas

QUOTE(vogels @ 2010 08 29, 20:02)
kažkaip man čia labai panašu į garbanėlių šalį. mūsų visų daug kartų megstas ir apkalbėtas ankstesnėse temose. ir aš tokį mezgiau va kaip atrodo. siūlas tokia juostelė, kabini už krašto ir viskas labai greit einasi.
user posted image


Gal galėtumėte paaiškinti kaip tokį šalį nusimegsti? wub.gif
Nesu aš gera mezgėja
Atsakyti
QUOTE(Jurguzia @ 2010 09 16, 08:05)
Labas rytas
Gal galėtumėte paaiškinti kaip tokį šalį nusimegsti?  wub.gif
Nesu aš gera mezgėja


Taigi tik pries pora zinuciu, virsuje puslapiuko viskas kuo puikiausiai isdestyta, isaiskinta. ax.gif blink.gif
Atsakyti