Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... 9 tema

QUOTE(uups @ 2010 09 13, 17:17)
ner uzh ka...vis gryzhtu ir gryzhtu pasizhiuret  wub.gif  gal kartais 'recepta'  ishduotum  blush2.gif ?

Tai kad 'receptas' 6$ kainuoja. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2010 09 13, 21:14)
Tai kad 'receptas' 6$ kainuoja. doh.gif

o kur ji rast? bigsmile.gif ravelry? kaip vadinasi?
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2010 09 13, 22:30)
o kur ji rast?  bigsmile.gif  ravelry? kaip vadinasi?

Jeigu as neklystu,tai eya mezge,'Hanami' ,o 'recepta' gali nusipirkti autories bloge http://pinklemontwis.../02/hanami.html 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2010 09 13, 09:19)
Kaip grazu  wub.gif  ...Gal rastelis koks pas jus yra?

aciu Villyte... 4u.gif ir imetu rasteli... foto didele - tai idedu nuoroda smile.gif
Kankoreziuku rastelis

O hanami salikelio rasteli rasite cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 14 rugsėjo 2010 - 07:38
QUOTE(juodauoga @ 2010 09 13, 12:09)
Skraistės, megztos pagal užsakymą:

Labai gražios skraistės thumbup.gif thumbup.gif ir spalvytės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2010 09 14, 07:52)
Jeigu as neklystu,tai eya mezge,'Hanami' ,o 'recepta' gali nusipirkti autories bloge http://pinklemontwis.../02/hanami.html  4u.gif


Taip taip, čia Hanami šalis. Merginos, kas laaabai norit (ir plačiai neskelbsit), pameskit man savo mailus, permesiu pagrindines schemutes (pdf) mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu visoms uz info ir geranorishkuma bigsmile.gif
man eya numegztasis tiesiog tooobulas wub.gif raudona dramatishka spalva jam daaug geriau tinka nei originalioji rausva ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Double Latte @ 2010 09 03, 17:21)
Laba,

gal žinote, kieno čia šalis  thumbup.gif , arba schemutę panašią matėt?  ax.gif

Ačiū iš anksto aciuks.gif

user posted image
nuoroda


mergaites gal patarsit kiek tokiam saliui siulu reikia nusipirkti metrais arba gramais? neturiu zalio supratimo doh.gif
ilgo jo nenoreciau, tiesiog kad eitu apvynioti aplink pecius ir dar liktu galbaliukas, speju butu apie 140 cm ilgio ir gal 50-60 cm plocio g.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2010 09 14, 21:38)
mergaites gal patarsit kiek tokiam saliui siulu reikia nusipirkti metrais arba gramais? neturiu zalio supratimo  doh.gif
ilgo jo nenoreciau, tiesiog kad eitu apvynioti aplink pecius ir dar liktu galbaliukas, speju butu apie 140 cm ilgio ir gal 50-60 cm plocio  g.gif

Manau tokiam ne itin ilgam saliui uztektu 3 kamuoliuku (po 25 gr) moherio. smile.gif
Atsakyti
as standartinius ne itin ilgus mezgus is 3 kamuoliuku po 240 m.
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2010 08 29, 20:02)
kažkaip man čia labai panašu į garbanėlių šalį. mūsų visų daug kartų megstas ir apkalbėtas ankstesnėse temose. ir aš tokį mezgiau va kaip atrodo. siūlas tokia juostelė, kabini už krašto ir viskas labai greit einasi.
user posted image










Papildyta:
QUOTE(giege83 @ 2010 09 15, 14:21)

perverciau visus psl. ir niekur tokio neradau man tai jis superinis thumbup.gif taigi ir as toki labai noriu nusimegzti, bet kaip ir nuo ko pradeti? gal galit kas padeti ir papasakoti smulkiau? Sirdingai dekinga is anksto wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giege83: 15 rugsėjo 2010 - 13:22
va mano kuklus salisuser posted image
Atsakyti