Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... 9 tema

[quote=isabelaa,2010 09 07, 15:26]
[quote=*zuikulis*,2010 07 07, 22:24]
sveikutes,as prie visu jusu skaryciu ir skraisciu ,atnesu savo keleta,noreciau ir as tos Laimuzes megsta skraiste,man ji super ale nesuprantu kaip megst
[url=http://www.radikal.ru][img]
sveiki, ar si skaraiste mezgasi is atskiru kvadraciuku? o po to sumezgama?
[/quote]
labukas,
kiek groziu,s mezgu museliniu rastu is kid mocheros,bet gaunasi siauresnis nei norejau bet bus koks bus
taip si skraste neriais is atskiru detaliu ,as apnerdama baltu siulu jungiau detales
Atsakyti
QUOTE(Kiviukė @ 2010 07 19, 22:10)
smile.gif

Paskutinis mano darbas  ax.gif  modifikuota pagal klientės norus iš pavyzdžio internete  ax.gif

user posted image


dieviskai grazus wub.gif jei ne paslaptis, kiek kainuoja toki uzsisakyti? bigsmile.gif aisku jei tik mezgate pagal uzsakymus blush2.gif
Atsakyti
Laba diena,noreciau megzti dukrai sali museliu -pumpureliu rastu,bet niekur nerndu rasto schemos.Gal kas galetu pagelbeti.Is anksto dekoju. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 09 06, 14:24)
mano šiltas žalias šalis mirksiukas.gif


Dailuma wub.gif Toks nenusibodęs, toks gaivus ir šviežias begalinių muselinių šalių fone... Noriu mezg. mašinos ir aš.. smile.gif

Tuo pačiu pasirodau ir aš:
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eya: 08 rugsėjo 2010 - 18:25
QUOTE(eya @ 2010 09 08, 18:20)
Dailuma wub.gif  Toks nenusibodęs, toks gaivus ir šviežias begalinių muselinių šalių fone... Noriu mezg. mašinos ir aš.. smile.gif

Tuo pačiu pasirodau ir aš:

is pirmo zvilgsnio pamaniau kad cia 3 šaliai smile.gif o pasirodo vienas .... labai idomus ir labaaaai ilgas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos visos darbščiosios supermamos 4u.gif
gal aš čia ir ne į temą paklausiu, bet man kilo klausimas kaip reikia skalbt šalį iš macheros? Nusimezgiau didelį, muselių raštu ir... baltą...
kaip Jūs skalbiat? g.gif Labai bijau sugadint, gi tiek darbo idėjau...
P.S. noriu pagirti visas, Jūsų darbeliai tiesiog nerealūs!!! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linulia993: 10 rugsėjo 2010 - 13:27
QUOTE(linulia993 @ 2010 09 10, 13:26)
Sveikos visos darbščiosios supermamos 4u.gif
gal aš čia ir ne į temą paklausiu, bet man kilo klausimas kaip reikia skalbt šalį iš macheros? Nusimezgiau didelį, muselių raštu ir... baltą...
kaip Jūs skalbiat? g.gif  Labai bijau sugadint, gi tiek darbo idėjau...
P.S. noriu pagirti visas, Jūsų darbeliai tiesiog nerealūs!!! 4u.gif

tik rankom,drungnam vandeny. nuspaudau ir gulinti padziaunu ant lyginimo lentos wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 10 rugsėjo 2010 - 13:30
QUOTE(linulia993 @ 2010 09 10, 14:26)
Sveikos visos darbščiosios supermamos 4u.gif
gal aš čia ir ne į temą paklausiu, bet man kilo klausimas kaip reikia skalbt šalį iš macheros? Nusimezgiau didelį, muselių raštu ir... baltą...
kaip Jūs skalbiat? g.gif  Labai bijau sugadint, gi tiek darbo idėjau...
P.S. noriu pagirti visas, Jūsų darbeliai tiesiog nerealūs!!! 4u.gif

As girdejau jog tokius mezginius plauna su plauku sampunu.
Atsakyti
QUOTE(kissaule @ 2010 09 10, 13:44)
As girdejau jog tokius mezginius plauna su plauku sampunu.

Sampunas geriau nei skalbimo miltelia... as plaunu su Perwoll su lanolinu... thumbup.gif jis skirtas vilnai.
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2010 09 10, 14:54)
Sampunas geriau nei skalbimo miltelia... as plaunu su Perwoll su lanolinu...  thumbup.gif jis skirtas vilnai.

pradėjau klausinėt, tai draugė pasiūlė skalbt skalbimo mašina, įdėt i mažą pagalvės užvalkaliuką, užsegt ir skalbt ant 30 laipsnių temperatūros, vilnos programa arba kokia kita trumpa ir lengva programa... Ką apie tai manot? Ar liktų kas iš to šalio g.gif
P.S. ačiū toms kas pasidalino patirtim 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linulia993: 10 rugsėjo 2010 - 14:08
QUOTE(eya @ 2010 09 08, 18:20)

Tuo pačiu pasirodau ir aš:
user posted imageuser posted imageuser posted image

Fantastishkas wub.gif

QUOTE(linulia993 @ 2010 09 10, 14:07)
pradėjau klausinėt, tai draugė pasiūlė skalbt skalbimo mašina, įdėt i mažą pagalvės užvalkaliuką, užsegt ir skalbt ant 30 laipsnių temperatūros, vilnos programa arba kokia kita trumpa ir lengva programa... Ką apie tai manot? Ar liktų kas iš to šalio g.gif
P.S. ačiū toms kas pasidalino patirtim 4u.gif

nu netingek, negi jau taip sunku rankom ishskalbt? unsure.gif
Atsakyti
nu netingek, negi jau taip sunku rankom ishskalbt? unsure.gif
[/quote]

Nesunku rankom išskalbt, tik kad jis labai didelis tai kaip jį varvantį išdžiovint? jeigu pakabinsiu jis ištįs tada... g.gif
na ir problemą radau....
Atsakyti