Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... 9 tema

su ja ir megztas blush2.gif ax.gif
Atsakyti
reikia pradeti ruostis rudeniui mirksiukas.gif ... Stai toks naujas ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2010 08 26, 22:57)
reikia pradeti ruostis rudeniui  mirksiukas.gif ... Stai toks naujas  ax.gif



Labai grazus mezginukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2010 08 26, 23:57)
reikia pradeti ruostis rudeniui  mirksiukas.gif ... Stai toks naujas  ax.gif




Puikus šalikas, man dar labai spalvytės patinka thumbup.gif . 4u.gif
Atsakyti
http://www.katia.es/eng/home.php

žodžiu štai kalbėjau apie tokį.. instrukciją radau anglų kalba surašau.. radau ir specialių siūlų tokie kaip tinkliukas:) po keletos dienų bandysiu kas gausis..
instrukcija tokia:unfold the ribbon, insert the needle thruogh the top edge of the ribbon, cast on the stitches on the needle, leaving a space between each about 1 intch, insert the needle in the stitch, unfold the ribbon and finish the stitch, work always in garter stitch.. kai pabandysiu kiek aš įsivaizduoju, gal ir paveiksliukus padarysiu:)
nuorodą kelia vis vien į pirmą psl tik.. doh.gif žodžiu tarp žurnalų yra pats pirmas.. katia ondas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliukasv: 27 rugpjūčio 2010 - 18:21
Sveikos, darbstuoles:)
Mane sudomino MAMICY nurodytas salio variantas juodos spalvos

http://www.ravelry.c...garoundyourneck[/url]

Bet deja nurodytas tinklalapis neatsidaro reikia pisijungimo.
Gal galit pagelbet?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo santalukas: 28 rugpjūčio 2010 - 11:22
QUOTE(santalukas @ 2010 08 28, 12:20)
Sveikos, darbstuoles:)
Mane sudomino MAMICY nurodytas  salio variantas juodos spalvos


Cia yra aprasymas, tik kad angliškai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2010 08 27, 20:15)
http://www.katia.es/eng/home.php

žodžiu štai kalbėjau apie tokį.. instrukciją radau anglų kalba surašau.. radau ir specialių siūlų tokie kaip tinkliukas:) po keletos dienų bandysiu kas gausis..
instrukcija tokia:unfold the ribbon, insert the needle thruogh the top edge of the ribbon, cast on the stitches on the needle, leaving a space between each about 1 intch, insert the needle in the stitch, unfold the ribbon and finish the stitch, work always in garter stitch.. kai pabandysiu kiek aš įsivaizduoju, gal ir paveiksliukus padarysiu:)
nuorodą kelia vis vien į pirmą psl tik.. doh.gif  žodžiu tarp žurnalų yra pats pirmas.. katia ondas..


kažkaip man čia labai panašu į garbanėlių šalį. mūsų visų daug kartų megstas ir apkalbėtas ankstesnėse temose. ir aš tokį mezgiau va kaip atrodo. siūlas tokia juostelė, kabini už krašto ir viskas labai greit einasi.
user posted image

Atsakyti
na taip.. va ir išsiaiškini.. teks dabar kažkurios temos dar paieškot:)))))))..

deja tik jau ne visas temas galima peržiūrėt.. ir tų pirmų kaip ir nėra.. bet lyg ir įsivaizduoju jau kaip ten kas.. pabandysiu po kelių dienų.. manau pavyks.. rolleyes.gif tik kažkaip dar nelabai įsivaizduoju kaip tą antrą eilę daryt.. susirenki taip akis kaip parodyta buvo.. na kraštelyj virbalais paskui suki siūlą ir jo kraštą per pirmąsias ištrauki...? o jei iš abiejų pusių tada kaip tas ratas sukas..?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliukasv: 29 rugpjūčio 2010 - 22:34
muselinis rozinis. toks buvo uzsakymas - ilga, vos ne iki zemes

user posted image

is arciau

user posted image
Atsakyti
Villyte wub.gif vau kokia didziule wub.gif

vakare ir as ikelsiu savo zaliaji sali... ax.gif tik mano siaurokas gavosi (plotis apie 57 cm gal g.gif ) doh.gif bet pirmas blynas, neapskaiciavau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2010 08 30, 00:15)
na taip.. va ir išsiaiškini.. teks dabar kažkurios temos dar paieškot:)))))))..

deja tik jau ne visas temas galima peržiūrėt.. ir tų pirmų kaip ir nėra.. bet lyg ir įsivaizduoju jau kaip ten kas.. pabandysiu po kelių dienų.. manau pavyks.. rolleyes.gif tik kažkaip dar nelabai įsivaizduoju kaip tą antrą eilę daryt.. susirenki taip akis kaip parodyta buvo.. na kraštelyj virbalais paskui suki siūlą ir jo kraštą per pirmąsias ištrauki...? o jei iš abiejų pusių tada kaip tas ratas sukas..?


na jei nori tų garbanėlių iš abiejų šalio pusių tai suki ratu , jei užtenka tik iš vienos tai tada tik pirmyn atgal lankstai vienoj pusėj . o kad būtų ilgesnis ir šiltesnis aš dar įmezgiau kita siūlą to pačio atspalvio gavosi taip : 1-2 eilė ( pirmyn ir atgal) garbanėlių siūlu 3-4 ( pirmyn ir atgal ) paprastu siūlu , ir vėl 2 eilės garbanėlių ir t.t aš garbanėles dariau abiejose pusėse vienodai,ta prasme sukau ratu. kai jau numezgi pusę šalio tada reikia pradėti kitą pusę iš naujo kamuolio ir vėl numegsti pusę. abi dalis sujungti, kad sujingimas būtų ant kaklo kad nešiojant garbanėlės kristų abejose pusėse vienodai žemyn.
dar turiu pora tokių foto padariau mezgant .
user posted image
user posted image
Atsakyti